My Chemical Romance

7,0
28 ocen muzyki
powrót do forum osoby My Chemical Romance

Który zespół waszym zdaniem jet lepszy? My Chemical Romance czy Green Day?

Moim zdaniem Green Day.

Kentucky_2

ooo tak napewno green day :D nic do nich nie mam niektore kawalki maja fajne, ale wole mcr.

Velvet_Crotch

MCR.

Ze wstydem przyznam, że znam tylko jedną piosenkę Green Day, która była zawzięcie reklamowana w MTV, więc za bardzo nie kojarzę całej twórczości grupy :)

Velvet_Crotch

My Chemical Romance do Green Daya nie niemam ale piosenki chemikow jakos bardziej do mnie trafiaja

użytkownik usunięty
nirvana_fans

mcr lepsze o wiele ....................

Velvet_Crotch

Ja wolę MCR. Mają ostrzejsze brzmienie, a Green Day gra tylko pop punk...

Kentucky_2

Green Day, Green Day, Green Day, Green Day!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hi hi:) uwielbiam ich, ale MCR tez lubie:)

Kentucky_2

Hmm, czy jest w ogóle dyskutowac na ten temat? W końcu Green Day grają już dłuuugo, wydali dużo płyt i są uznani na całym świecie. Oczywiście MCR też zdobyli duży sukces, ich muzyka jest genialna, ale jednak w porównaniu do GD... Gerard i Frank mówili kiedyś w wywiadzie dla MTV2, że muzyka Green Day miała na nich bardzo duży wpływ...
No w każdym razie ja nie potrafię wybrać... Mam za dużo uznania dla GD, ale jednak MCR poważnie wstrząsneli moim światem i wiele im zawdzięczam tak więc... Wolę nie wybierać;]

Kentucky_2

No ale jeśli miałabym wybrać zespół na całe życie...
Zdecydowanie MCR xD

Lailea

Green Day!!! My Chemical Romance to chała...

użytkownik usunięty
Goku

sam jestes chala ;p mcr rlz

użytkownik usunięty

Green Day ;P
Ale MCR na drugim miejscu.

Goku

Ta najlepiej tak powiedz o zespole którego się nie lubi(pewnie usłyszałeś tylko 2 piosenka) Możesz nie lubić MCR.Nic do tego nie mam.Nie każdy musi lubić wszystkich(bo to byłoby nie normalne :D),ale takich rzeczy pisać naprawdę nie musisz -_- .Zostaw to dla ciebie,chłopczyku!Więc się opanuj...

Kentucky_2

oczywiście że MCR . Green daya znam tylko 4 piosenki xD
aż wstyd sie przyznac..

Annarchia

Oczywiście, że Green Day. ^^ Słucham również MCR, ale GD znam dłużej, obeznana jestem z ich twórczością i tak jakoś jestem do nich bardziej przekonana... Poza tym, oba te zespoły to inne teksty i inna muzyka, bez porównania. Ale gdybym musiała wybierać, to Green Day. ;)

użytkownik usunięty
Kentucky_2

Green day, ale za starych czasów...MCR mogą im co najwyżej buty lizać...

My Chemical Romance of course! Oni to dopiero turn me on^^

Kentucky_2

My Chemical Romance x] Green Day'a nie lubie xP

Ale i tak najlepsze jest Simple Plan x]

Kentucky_2

MCR <3333333

Kentucky_2

GD oczywiście... MCR to młokosi... amatorzy.. GD absolutnie^^

Kentucky_2

z całym szacunkiem dla GD dla mnie MCR są lepi :D

Kentucky_2

MCR ;))) GD lubię, ale moim zdaniem MCR o niebo lepsze ! xo

Kentucky_2

oczywiscie ze GREEN DAY !!! MCR szanuje, ale nie przepadam za ich muzyką

Kentucky_2

Totalnie mi odbiło na punkcie tych dwóch zespołów, ale z Green Day jestem już bardziej "zżyta". :)

Kentucky_2

oczywiście MCR;)

Priscilla22

GD :) ale MCR też bardzo lubię :)

Kentucky_2

kocham Green Day <33333 ale do MCR nic nie mam

Kentucky_2

Mi Green Daya tylko parę piosenek podchodzi... Nie powiem, niektóre są dosyć przyjemne do słuchania. Ale My Chemical Romance uwielbiam - dosłownie każdy ich utwór.

Kentucky_2

oczywiście że MCR są lepsi .. mają lepszy wokal, gitarę i muzykę

Kentucky_2

NIE MAM POJĘCIA!
Lubię ich tak samo i nie potrafię powiedzieć których wolę.
Zresztą zawsze ich ze sobą łączyłem. Wydaje mi się że ich muzyka ma podobna energię. Co więcej MCR grało kiedyś jako support dla GD.
Nawet w mp3 mam tracklistę, którą nazwałem CHEMICAL GREEN i która jest komplikacją utworów obu tych zespołów (podobna mieszankę mam też z MUSE i PLACEBO:))

Aktualnie większą fazę mam jednak na MCR a to za sprawą ostatniej, rewelacyjnej płyty.

Stilnes

Ja wolę MCR ale żaden z tych zespołów nie jest najlepszy ani MCR ani GD

Kentucky_2

MCR :) Ogólnie jakoś Green Day'a nie lubię ani nie słucham.

Susannah_Simon

ja tak samo Green Day'a nie trawię .. ich muzyka jest dziwna .. Basket Case jedynie mogę posłuchać

Kentucky_2

Zdecydowanie Green Day - oni istnieją już około 23 lata ,wydali 9 płyt, MCR ma tylko 10 lat i cztery płyty na koncie.
Poza tym muzyka green day jakoś bardziej do mnie trafia. MCR są spoko, ale wolę Green day.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gugugg

No i co z tego? Nie liczy się ilość, ale jakość.

GodWhore

Hahaha - jak fajne zobaczyć odpowiedź na post z przed 3 lat :)

Kiedy to było .............. teraz uważam, że oba zespoły są słabe, chociaż GD z lat 90 jakoś się broni.

gugugg

Niemniej nie o to chodzi. Po prostu nie łapię argumentu "ten lepszy, bo ma więcej płyt".

Kentucky_2

Bardzo lubię Green Day, jednak MCR to moi ulubieńcy, nie mogłabym ich nie wybrać ;).

My Chemical Romance, zdecydowanie ;).

Kentucky_2

My Chemical Romance
Kocham <3

Kentucky_2

Oczywiście, że Chemiczni. Tu nie ma porównania. Mój kochany Johnny Rotten z Sex Pistols dobrze och podsumował: "Tylko nie mówcie mi, że Green Day to zespół punkowy. Green Day robią chłam. Podczepiają się pod coś, co stworzył ktoś inny. Uważam, że to, co robią, jest totalnie nieszczere."

Kentucky_2

Mcr ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones