Nicholas SparksI

Nicholas Charles Sparks

8,6
1 968 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Nicholas Sparks

Hej!!!Chciała bym przeczytać jakąś dobrą książkę tego pana(oprócz pamiętnika i szkoły uczuć)Ktoś by mi mógł coś polecić

Katie_Cassidy_2

Polecam Ci byś przeczytała wszystkie książki Pana Nicholasa oprócz ,,Anioła Stróża''.Ale najbardziej polecam Ci ,,List w butelce'' i ,,Wybór''.Fajna jest też 2 część ,,Pamiętnika''-,,Ślub''.

Paulina

OO jest 2 część pamiętnika!!!Dzięki na pewno przeczytam!!!

Paulina

Oprócz "Anioła stróża"??! Jestem w trakcie czytania i uważam że jest to jedna z najlepszych książek Sparksa - który na marginesie jest genialnym pisarzem.

Katie_Cassidy_2

Polecam "List w butelce" - dla mnie o niebo lepsza książka niż film (a film był nie zły). Pozdrawiam:)

rene30

Jest wiele jego książek które uwielbiam.Ja natomiast polecam ,,Noce w Rodanthe" ,,Wciąż ją kocham" ,,Wybór" oraz ,,List w Butelce".

Katie_Cassidy_2

moja lista Sparksa:
1 - Wciąż ją kocham
2 - Wybór
3 - Prawdziwy cud
pozdrawiam : )

użytkownik usunięty
Katie_Cassidy_2

"Prawdziwy cud"... no i już może niedługo... http://www.filmweb.pl/f324590/True+Believer,2011

polecam "Wciąż ją kocham"

Katie_Cassidy_2

A ja coś zupełnie odmiennego "3 tygodnie z moim bratem" .

Katie_Cassidy_2

"Wciąż ją kocham", "Ostatnia piosenka" :)

Camilla3

Chyba nikt nie wspomniał o "Jesiennej miłości". Też piękna książka Sparksa albo "Szczęściarz".

bella140

przecież autorka napisała, że oprócz "Szkoły uczuć" a to właśnie jest "Jesienna miłość" :)

Camilla3

Popieram. "Ostatnia Piosnka" jest fantastyczna i wcale nie jest to romans. ;)

użytkownik usunięty
Mary_Jules

książki tego autora są ponad czasowe i dobre dla każdego [ w moim przypadku czytają je trzy pokolenia - ja, mama i babcia]. Są do śmiania, wzruszania i po prostu oderwania od świata. każda jest po prostu rewelacyjna, nieważne po którą sięgniesz.

Ja zdecydowanie polecam "Ostatnią piosenkę". Piękna i zarazem smutna książka. Uwielbiam ją ;)

użytkownik usunięty
Katie_Cassidy_2

Ja czytałam:
Ostatnia piosenka
I wciąż ja kocham
Jesienna miłość,
uwielbiam te książki, zrobiły na mnie ogromne wrażenie, szczególnie Ostatnia piosenka. Zamierzam jeszcze przeczytać:
Prawdziwy cud
Szczęściarz
List w butelce

wszystkie jego książki są cudowne dlatego tak chętnie reżyserzy po nie sięgają :D ale uważam że zawsze książka lepsza jest od filmu ;) ostatnio czytałam "szczęściarza" i bardzo polecam teraz poluje na "ostatnią piosenkę". Uwielbiam jego książki bo są nieprzewidywalne nigdy nie wiadomo jak się skończą, nie zawsze są to szczęśliwe zakończenia, jak w prawdziwym życiu

nulka_16

zdecydowanie polecam anioła stróża!

hyrmenegilda

A gdzie je można kupić? Ja jak narazie pocieszam się filmami, ale zamierzam przeczytać książki aby mieć porównanie. Zresztą uwielbiam książki i często okazują się one jeszcze lepsze od filmów ;) .

Arya_

hmm ja wypożyczałam w bibliotece, ale myślę, że książki Sparksa są dość popularne więc pewnie w większości księgarni, a jak nie to na pewno można zamówić w empiku :)

hyrmenegilda

polecam jeszcze 3 tygodnie z moim bratem i jesienną miłość, ale na pewno wszystkie jego książki są godne polecenia i uwagi ;)

hyrmenegilda

Czytałam:
Pamiętnik
Jesienną miłość
Na ratunek
Na zakręcie
Noce w Rodanthe
List w butelce
I wciąż ją kocham
Wybór
Ostatnią piosenkę
i jestem w trakcie Bezpiecznej przystani
i muszę powiedzieć że mogę z czystym sercem polecić każdą książkę Sparksa bo są świetne! :)

bj12

A już myślałam, że nikt nie napisze o "Na zakręcie".Też ciekawa pozycja:)

Knut

wszystkie książki Sparksa są świetne :) po przeczytaniu pierwszej wiadomo że każda kolejna też będzie bardzo dobra

użytkownik usunięty
Katie_Cassidy_2

I wciąż ją kocham :)

Katie_Cassidy_2

"Od pierwszego wejrzenia" i "Na zakręcie" :)

Katie_Cassidy_2

Dear John & Lucky One !

Katie_Cassidy_2

"Bezpieczna przystań", najlepiej czytaj jedna za drugą, nie zawiedziesz się :)

Katie_Cassidy_2

Ma ktoś może audiobooki jego twórczości? Bardzo ciężko dostać na internecie ..

Katie_Cassidy_2

Moim skromnym zdaniem jak chcesz przeczytać dobra książkę, to nie tego pana bo ten pan nie ma dobrych książek.

wer__ndzia

Autorka posta spytała jaką polecają czytelnicy, skoro już zna niektóre pozycje autora, uważam, że taka uwaga jest nie na miejscu.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Dla Ciebie Wszystko:)

Katie_Cassidy_2

Anioł Stróż, Bezpieczna Przystań,Na zakręcie , Na ratunek, Noce w Rodanthe każda książka tego autora jest dobra :)

Katie_Cassidy_2

Na ratunek!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones