Nicholas SparksI

Nicholas Charles Sparks

8,6
1 968 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Nicholas Sparks

hej, mam prace maturalna pt. " omow tematyke powiesci nicholasa sparksa, oprzyj sie na 3
powiesciach". chodzi o to że ja tą pracę już napisałam ale nie uzylam nic w literaturze przedmiotu bo
po prostu nic nie było mi potrzebna ( oprocz biografi sparksa z wikipedia, ale na tą stronę się źle
patrzy) dlatego potrzebuję jakiejs ksiazki o tym autorze, jego biografi (moze być po angielsku), albo
artykulu o nim w jakiejs gazecie, bo coś tam trzeba jednak napisać. z gory dziękuję za pomoc :)

niewidzialnapani

http://nicholassparks.com/about/

mala28

widziałam to, ale szukałam czegoś obszerniejszego i autora biografii :) znalazłam parę rzeczy ale i tak dziękuje :)

niewidzialnapani

wystarczy skorzystać z biblioteki, tam wiele znajdziesz i jest to bardziej 'zaufane źródło' niż taki internet w którym możesz znaleźć i ciekawe - prawdziwe fakty i ciekawe - nieprawdziwe. I jednak na maturze zwracają uwagę z czego korzystasz, unika się informacji z internetu.. zwykle.

marphy

byłam nie w jednej ale w kilku bibliotekach - absolutnie nie ma nic. Nawet w britannice nie było wzmianki o nim.

niewidzialnapani

Polecam książkę biograficzną Sparksa "Trzy tygodnie z moim bratem " :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones