Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 532 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

1/10.

użytkownik usunięty

Wybaczcie , że to napiszę - ale aktor z niego do dupy. I skąd ten Oscar, pytam?

Gdyby nie był dobrym (bardzo dobrym) aktorem Oscara by nie dostał ....

ewa0206

Popieram twoją wypowiedz.

ewa0206

Dziwne tłumaczenie.
Jest dobry bo Oscar.

maciekges

niestety dziś każdy może dostać oscara, czasy się zmieniły, a co do cage'a ma swoje wzloty i upadki, ale beznadziejny nie jest

vilee

W "Zostawić Las Vegas" pokazał, że jeśli chce, to potrafi.

użytkownik usunięty
maciekges

w dzikości serca i starszych filmach też dobry

ewa0206

Owszem, w Zostawic Las Vegas byl dobry, ale tylko tam. A coz obecnie znaczy Oscar, skoro dostaja go takie beztalencia jak Halle Berry?

Wikol

Może za wielką aktorką nie jest ale beztalenciem na pewno nie . A 'Czekając na wyrok' to dobry film . Dla mnie Halle (nie wiem jak to odmienić Hally ? ) Powinna dostać Oscara jeszcze za Atlas Chmur .
Wracając do Nicolasa to Oscary są wręczane za role a nie za całokształt . Moim zdaniem Anne Hathaway nie powinna dostać Oscara ..

ewa0206

Hathaway nie powinna dostać Oscara a zamiast niej powinna dostać Hally Berry za Atlas Chmur? Ludzie.

Keysee

yyy tak . dla mnie była genialna ale to tylko moje skromne zdanie ..

ewa0206

Gdyby...
Świat filmu nie jest taki jaki oglądamy na ekranach.
Jednym słowem woda..
Słaby jak woda.

arminus

"Nie ograniczaj się do jednej formy, przystosuj ją i buduj na niej coś własnego, pozwól temu wzrastać i bądź jak woda. Opróżnij umysł, bądź bezforemny, bezkształtny – jak woda. Wlewasz teraz wodę do filiżanki, staje się filiżanką; wlewasz do butelki, jest butelką; wlejesz ją do czajniczka, staje się czajniczkiem. Woda może płynąć swobodnie lub niszczyć. Bądź jak woda, mój przyjacielu."

wydaje mi się że trochę przesadzasz z tą "jedynką" owszem obecnie ten aktor w zasadzie nie wystąpił w niczym dobrym i gra w sumie w co raz to gorzej. Natomiast przedtem wystąpił w wielu dobrych produkcjach i w wielu z nich się sprawdził. Jeśli oceniasz tylko to co robił w ostatnich latach to owszem 1\10 jest uzasadnione ale trzeba spojrzeć na to z szerszej perspektywy bo jeszcze parę lat temu był to naprawdę bardzo dobry aktor

tak z ciekawości:) czemu dając 1 jednocześnie zaznaczyłeś, że go kochasz?:)

użytkownik usunięty
tyska0001

No to się odkochałem ;D

Dokładnie, nie rozumiem jego tak wysokiej noty na fw..

Oscar jest za rolę, nie za bycie aktorem.

Kazioo

dla mnie to prowokacja i szkoda czasu na strzępienie języka...

użytkownik usunięty
Kazioo

Taak.... Na pewno...

dobrze gada

Jak dla mnie jakoś tak nie do konca dobra ocena. Bardzo subiektywna ;)

może trudno to sobie wyobrazić ale kiedyś Cage był baaardzo dobrym aktorem. Jak ktoś zna go tylko z kup typu Con Air, Oczy Węża czy 60 sekund to faktycznie można mu wystawić niską note... Zdecydowanie polecam takie filmy jak "Dzikość serca" albo "Zostawić Las Vegas" naprawde świetnie tam zagrał.

Oscara nie traktowałbym jako wyznacznik dobrego aktorstwa, choć w czasach, gdy Cage go dostał, być może jeszcze coś ta nagroda znaczyła. Ciekaw jestem, ile i jakie filmy z nim obejrzałeś, bo fakt, iż z powodu kłopotów finansowych Cage w ostatnich latach chwyta się wszystkiego co popadnie, nie świadczy wcale o tym, że nie potrafi on grać.
Zobacz to: http://www.youtube.com/watch?v=k2OjJyR90DU - autor filmiku, co prawda w większości skupił się na zabawnych scenach z jego udziałem, ale i one w zupełności wystarczą, by docenić go jako aktora. A należy przede wszystkim pamiętać o takich filmach, jak "Zostawić Las Vegas" (za którego to właśnie dostał Oscara), "Dzikość serca", "Adaptację" czy "Złego porucznika". W każdym z nich pokazał się z innej strony.

Bo jego gra jest tak koszmarnie przesadzona że aż piękna xD
W filmach robi tak głupie rzeczy ze stają sie one wręcz epickie.

ak do tej pory spotkałem jeden film w którym zagrał dobrze, a nawet pokusiłbym się o stwierdzenie, że bardzo dobrze :)
"Zostawić Las Vegas"

Jestem "ZA" w całej rozcciągłości. Aktor z niego taki jak z braci Mroczek, aktor jednej miny, nie mogę patrzeć tą zakazaną gebe - wzrok ma zawsze taki jak by mając 10 lat - ukradł ojcu samochod, i wlasnie go rozbił. W każym filmie gra identycznie, zbiera mi się na wymioty jak go widzę na ekranie... Przepraszam za wylewność , ale musiałem go wreszcie zjechać!

Przemo885 - Dziedzictwo Bourne'a oceniles na 10 !!!!!!!!!!! Nie wypowiadaj sie o Cage'u skoro ten film to dla ciebie arcydzielo !!!

Z kolei jakiejś Miley Cyrus dałeś aż 2/10 Boże, widzisz a nie grzmisz. Ona nie zasługuje nawet na 1/10. Dla ciebie jakaś marna gwiazdka Disneya jest lepsza od Cage'a??

Oskar za jedną i jedyną genialną rolę tego Pana.

perun_6

Ja tam nie sądzę, że jest złym aktorem. Ale to leń niesamowity. Chociaż w sumie to muszę powiedzieć, że nie znam lepszego aktora do bulwersujących się postaci

Nicolas Cage gra w jakich filmach? Beznadziejnych ładnie powiedziawszy.... Czy ktoś może mi podać przynajmniej dwa dobre filmy z jego udziałem?

Elektra122

Dwa dobre filmy? Nie ma sprawy, są to "Dzikość serca" i "Zostawić Las Vegas" chociaż nie wiem czy uznasz te filmy za dobre biorąc po uwagę fakt, że "Salę Samobójców" oceniłaś na 10.

PanMaruda

Ludzie widzą co chcą widzieć, ja na przykład widzę jeszcze inne filmy.
Nie mogę powiedzieć, czy rzeczywiście są dobre, ale na pewno przyjrzę im się, jeżeli uważasz, że są warte obejrzenia.

Elektra122

Wybacz wcześniejszą nieuprzejmość w stosunku do Ciebie, myślałem że natrafiłem na kolejną nastolatkę, dla której "Zmierzch" jest przykładem ambitnego kina. Nie twierdzę również, że Cage jest wybitnym aktorem sam dałem mu 5 gwiazdek, ale nie należy też mieszać go z błotem.

PanMaruda

Wybaczam Ci tą nieuprzejmość :). Rozumiem, że krzywisz się kiedy ktoś obrzuca jakiegoś aktora, ale to jest jedyny aktor, którego po prostu nie trawię i przetrawić nie mogę... Jeżeli mówisz, że te dwa filmy nie są złe, to je obejrzę.

Elektra122

''Zostawić Las Vegas''
''Dzikość serca''
''Ptasiek''
''Naciągacze'' ....później długo długo .... Owszem dodam jeszcze ''8mm'', ''Red Rock West'', ''Ciemna strona miasta'' i może ''Misto Aniołów'', ale te tytuły po ''owszem'', to bardziej filmy warte zobaczenia z treści, niż dla samego Nicolaska hehe
U mnie z 17 tytułów uzbierało się jak na razie 5,5/10, lecz aktor z Cage jest ....

Elektra122

Aktorstwo Cagea to jeden z najbardziej dyskusyjnych tematow, jesli chodzi o wspolczesnych aktorow. Obejrzalemz nim sporo filmow i moim zdaniem, zeby wprowadzic wzgledna zgode, moznaby opdzielic jego filmografie na dwa etapy: przed i po roku 2000. Przed tym rokiem mial 3 znakomite role- Dzikosc Serca, Zostawic Las Vegas i Wplyw Ksiezyca (z tych,co widzialem) i kilka niezlych rol, jak 8mm, czy Miasto Aniolow. Po roku 2000, moim zdaniem, nie zagral juz nic godnego uwagi,no, moze poza Panem Zycia i Smierci. Cala reszta to straszne szmiry, wiec osobiscie wole ogladac te starsze filmy. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones