Piotr Fronczewski

8,2
38 012 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Fronczewski

Za stary- byłoby 5, a tak jest tylko 3. Mógłby ustąpić miejsca nowym talentom.

Aluminium350

Albo jesteś marnym trollem albo idiotą ;) Pomijam już to że tytuł tematu ma się nijak do jego treści Po drugie to nie rozumiem twojej argumentacji 1 Oceniasz aktora pod kątem wieku ;D 2 Uświadom mnie jak Fronczewski zabiera miejsce nowym talentom i podaje nazwiska tych młodych talentów ;) oczywiście na miarę talentu pana Piotr ;) Adamczyk ? Karolak ? Szyc ? im zabiera miejsce pan Piotr ? :D

marekwyszosiat

Chociażby im, ale jest wiele innych równie dobrych nazwisk.

Aluminium350

Heh jeśli uważasz że Karolak to ,, nowy talent " to raczej nie mamy o czym gadać ;) Nie mówiąc już o tym że role jakie dostaje Fronczewski a Karolak różnią się od siebie diametralnie więc nie wiem w którym momencie Fronczewski zabrał jakąś rolę Adamczykowi czy Karolakowi To tak jakby powiedzieć że Morgan Freeman zabiera miejsce Stathamowi z tą różnicą że S ma większy talent od K ;)

Aluminium350

Adamczyk, Karolak i Szyc razem wzięci nie mają nawet połowy talentu Piotra Fronczewskiego...

marekwyszosiat

Karolak? odkąd pokazano mi to coś, zastanawiam się nad jego fenomenem. ani zdolny, ani bystry, ani ładny. i chyba o to chodzi. sporo w Polsce (niestety) takich prostaczków: ani zdolnych, ani bystrych, ani ładnych. mają z kim się utożsamiać. a że Karolak chyba często gra skończonych debili, to nawet widzowie z ostatniej ligi mogą poczuć się lepiej.

Aluminium350

Pan Fronczewski ma 68 lat. Może zaproponujesz Adamczykowi lub Karolakowi czy innemu Żmijewskiemu rolę mężczyzny w jego wieku?

myszszata

A może robić filmy o młodych a nie czarnobiałe nude dramary o dziadkahc????

Aluminium350

Sądzę, że potrzebne są i takie i takie. Co dla jedej osoby jest nudne, kogoś innego może zaciekawić. Poza tym, w życiu funkcjonują ludzie w różnym wieku, czemu film ma tego nie pokazywać. Trochę naginasz.

myszszata

jaja sobie robię xD A Fronczewski dostał niskie noty za zupełnie coś innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones