Piotr Zelt

6,4
4 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Zelt

Jak powyżej , Zelt to totalna beznadzieja.

Jan_Baptysta

To zagraj lepiej cwaniaczku i wtedy ocenimy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Brehen

O gustach się nie dyskutuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ertix_Poke

Sądzę, że bym pana rozczarował.

Ertix_Poke

Ma prawo do własnego zdania. A tekst "są gusta i guściki" jest nie na miejscu. Ja jednakże polubiłem tego aktora w serialu 13 posterunek i uważam, że jest w porządku. Co oczywiście nie znaczy, że będę nieuprzejmy dla tych, którzy tego aktora nie lubią..

Ertix_Poke

"To zagraj lepiej cwaniaczku i wtedy ocenimy." Zawsze jak słyszę takie stwierdzenie to wiem ze mam do czynienia z dzieciakiem.
Rozumiem, że jak kupisz nowe auto i ono zaczyna się psuć, to nie narzekasz na auto, tylko projektujesz na nowo i jak wyjdzie lepiej, to wówczas dopiero narzekasz.

Jak nie smakuje ci pączek z cukierni, to nie narzekasz tylko idziesz do domu i zaczynasz piec swoje. Jak wyjdą lepsze to wówczas dopiero narzekasz.

Jak jedziesz pociągiem i pociąg się spóźni, to nie narzekasz na maszynistę, ale idziesz mu pokazać ze się da, jak się do to dopiero narzekasz.

itd...

Jak widzisz "To zagraj lepiej cwaniaczku i wtedy ocenimy" jest typowo imbecylskim stwierdzeniem.

Jan_Baptysta

Zdecydowanie 2 metry chodzącego drewna :) Wyjątkowo marny aktorzyna.

Jan_Baptysta

Troszkę drewniany aktor ale na Terminatora by się nadawał. Nawet wzrost ma ten sam.

Jan_Baptysta

Jest napisane że ma 188 cm a nie 2 metry... kolejny ślepy xd

Jan_Baptysta

Nawet daleko mu do 2 metrów, raptem 1,88.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones