Piotr Zelt

6,4
4 680 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Zelt

beznadziejny gosc

użytkownik usunięty

to taki niby aktorek przez co polskie kino dla mnie ogolnie tendetą jest ( 90 %)

Zabawne, bo Zelt od dwóch lat nie zagrał w filmie pełnometrażowym, a wcześniej grał tylko epizody w głównie mało znaczących produkcjach, więc jego wpływ na polskie kino jest zerowy. Pisanie takich bredni w czasie, kiedy polskie kino produkuje kilkanaście porządnych produkcji rocznie, i nie mówię tu o "Ciachu" czy "Bitwie warszawskiej", czyli gniotach na które się narzeka, ale o "Ki", "Róży", "Daas", "Wymyku", "Krecie", "Rewersie", "Chrzcie", "Erratum", "Wenecji", "Enen", "Domu złym", "Mojej krwi", "Lesie". Naprawdę nie mamy się czego wstydzić, ale lepiej na zapas zbesztać i pójść w cholerę. Zresztą odpowiada tu osoba, która w ostatnio obejrzanych ma ze dwa polskie filmy, w tym jeden to gniot "Chłopaki nie płaczą" z 2000 roku. A drugi to rewelacyjny "Plac Zbawiciela", oceniony na 8/10. To ja tu czegoś nie rozumiem.

SanjurodeValmont

Chłopaki to nie jest gniot, a Zelt jest słabiutkim aktorem, z dykcją przypominającą Jakimowicza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones