Quentin Tarantino

Quentin Jerome Tarantino

8,9
42 338 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Quentin Tarantino
AlphabetKiller

Ja nie wyrosłem i nie zamierzam. Tarantino to mistrz w swoim fachu.

Immortal_Stasin

Zobaczymy po gimnazjum.

AlphabetKiller

O Boże, te ataki na "gimbazę" są już żałosne. A tak na marginesie: ja już jestem po maturze :)

Immortal_Stasin

No to czas zwrócić uwagę na prawdziwych reżyserów. Lucas, Spielberg, Gibson, Bay, Cameron - to są twórcy ambitnego kina.

AlphabetKiller

Już myślałem, że masz coś ciekawego do napisania, a tutaj takie pierdu pierdu.

AlphabetKiller

To jest Twoja opinia, pamiętaj o tym...

AlphabetKiller

Najbardziej mnie rozbawił ten fragment o Lucasie i Gibsonie :D

klaki26

Najlepszy był o Bayu :D

AlphabetKiller

Bay i Lucas? XDDDDDD Lucasa szanuję za SW, ale reżyser z niego marny, a Bay to Bay.

DomingosCFC

PS. słabe prowo

użytkownik usunięty
AlphabetKiller

Kiepska i oklepana formułka na trolling. Ze swojej strony napiszę, że niektóre filmy Tarantino bardzo mi się podobają, inne to szmiry. Nierówna forma.

Podaj tytuły tych szmir. Może masz coś ciekawszego do wklepania od tamtego lotnika.

użytkownik usunięty
Troublesome

Według mnie najgorszym filmem Quentina był Kill Bill. Reszta trzyma poziom.

Why?

użytkownik usunięty
AlphabetKiller

Trzymam gościa na dystans. :)

AlphabetKiller

Powaga!to niemozliwe zeby ktos wyrastal z jego filmow.to mistrzunio w swoim fachu.i nie gadaj ze to mistrzunio w "kreceniu gniotow",bo tak nie jest.rozumiem zdarza sie,ze komus wgl nie przypada do gustu np kill bill,ale zeby go w ogole nie lubic???fakt ja tez mam niedoceniony przez niego jeden film(lub kilka),ale lubie go.wczoraj i przedwczoraj ogladalem 3 jego filmy i dodalem je do ulubionych.mam juz swoje top5 nawet.a niedlugo bedzie top10.pozdro.

użytkownik usunięty
AlphabetKiller

Gdzieś w podstawówce. Ze 12 lat miałem.

AlphabetKiller

Zapytaj jurorów z Cannes i Berlina, którzy nagradzani jego filmy. Tu znajdziesz ich nazwiska:
https://en.wikipedia.org/wiki/1994_Cannes_Film_Festival
https://en.wikipedia.org/wiki/2009_Cannes_Film_Festival
https://en.wikipedia.org/wiki/48th_Berlin_International_Film_Festival

Sqrchybyk

Hah, podrzędne europejskie nagródki. Tylko Oscary są wyznacznikiem jakości, a QT ma ich mało i tylko z litości, bo jest niepełnosprawny.

AlphabetKiller

Tylko Oscary są wyznacznikiem jakości... OK, czyliś troll. Dzięki za rozwianie resztek wątpliwości.

AlphabetKiller

U mnie jest napisane:
średnia Twoich 7 ocen: 1.

Pozdrawiam serdecznie.

użytkownik usunięty
AlphabetKiller

Mi się nigdy nie podobały... jego filmy to puste efekciarskie wydmuszki z kontenerem ketchupu imitującego krew. Większość można chociaż przespać ale oglądanie Django i jego finałowej sceny grozi zwróceniem zeszłorocznej wigilii.

AlphabetKiller

z niego sie nie wyrasta dla niego sie dojrzewa

wojti_venom

Brawo.Wszystko w tym temacie. Gratuluje celnej riposty/ podsumowania.

AlphabetKiller

Jako 30 letni krytyk filmowy (nie, nie amator, tylko dyplomowany) wciąż lubię Tarantino i wyrastać z niego nie zamierzam.

Iselor

Nie dziwię się, bo z chińskich bajek też jeszcze nie wyrosłeś.

AlphabetKiller

O anime też nie masz pojęcia. A teraz wyjdź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones