Rachel McAdams

Rachel Anne McAdams

8,2
65 862 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel McAdams

Odniosę się do samej urody tej aktorki bo nie oglądałem zbyt wielu filmów z Panią Rachel McAdams , aby krytykować jej grę aktorską .

Jej uroda jest dla niektórych charakterystyczna,a dla większości niczym się nie wyróżnia, ale w moich oczach jest przepiękna, ponieważ wydaje mi się,że nie musi zbyt dużo czasu spędzać u charakteryzatorki i to właśnie NATURALNOŚĆ wyróżnia ją z tłumu kobiet/aktorek które czasami same siebie krzywdzą zbyt dużą ilością makijażu .
Tak więc naturalność + wyjątkowo łagodne rysy twarzy + duże usta czynią Rechel McAdams wyjątkowo olśniewającą kobietą .

kocham_kino1992

w pełni się z tobą zgadzam, jest przepiękną kobietą.

BeatPrem

ja również ;) co zresztą widac po moim avatarze :D nie jest hollywoodzkim plastkiem, ma delikatną, taka dziewczęcą urodę i sliczny uśmiech. No i uwielbiam ją jako Allie!

xxanita1990

O tak masz racje zapomniałem napisać o jej urzekającym uśmiechu :)

kocham_kino1992

Och, Rachel jest wspaniała! Grane przez nią postacie są zawsze takie przekonywujące i trudno oprzeć się jej urokowi osobistemu :)

MeMarie

Zdecydowanie:D

kocham_kino1992

O tak :) Ja jestem kobietą i uwielbiam Rachel :) w każdym filmie wygląda olśniewająco, aż chcę się patrzeć. Ponadto wydaje się niezwykle sympatyczna i nie wzbudza chyba skandali, bo jak dotąd o żadnym nie słyszałam. :)

lotte_fw

Jej sympatyczność podkreślają jeszcze bardziej kostiumy w których gra np. w filmie "życie małżeńskie" ( chodzi mi w szczególności takie "starodawne" płaszczyki :) )

kocham_kino1992

Jest naturalna owszem, pelna wdzieku, nadaje sie do swoich rol...ale nie uwazam aby byla pieknoscia ;) kwestia gustu...dla mnie ma zwykla urode pospolita, ale milo sie ja oglada w filmach, wlasnie za ten urok osobisty i usmiech

mai_ka

Pospolita uroda-właśnie

kocham_kino1992

Jest ładna, a nawet bardzo ładna. To taki typ urody zwany "adorable".

Jako aktorka jest dobra właściwie tylko w jednej roli - uroczych dziewczynek z głową w chmurach i motylach w brzuchu.

Nie widzę w tym nic złego, ale obawiam się, że ta łatka przylgnęła do niej już na stałe i Ona sama chyba nie potrafi inaczej grać. Widać to po roli w "A Most Wanted Man". gdzie gra prawniczkę.

marcin261287

Nieprawda, we wrednych dziewczynach grała złą postać i była naprawdę przekonująca.

xChouchoux

Kiedy to było...

marcin261287

nieważne kiedy, skoro wtedy zagrała złą postać to czemu teraz by miała nie dać rady? być może po prostu wybierają ją do ról słodkich panienek..

xChouchoux

Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Dostaje propozycje i je przyjmuje. Sama przecież kreuje swój wizerunek.

marcin261287

może producenci tak jak ty zaetykietowali ją jako słodką dziewczynę i nie chcą jej obsadzić w innej roli...

xChouchoux

To część problemu, aczkolwiek mnie to wcale nie przeszkadza. Nie każdy aktor jest wszechstronnie utalentowany.

marcin261287

W "True Detective" zagrała świetnie i udowodniła swój talent aktorski.

efedrine

Na pewno nie świetnie. Co najwyżej poprawnie. Jej postać wyjątkowo nie daje się polubić w tym serialu.

marcin261287

A kto powiedział, że tej roli miała dać się lubić? Przedmówczyni ma rację, zagrała świetnie.

sammy35

Ja lubię postaci porządnych sku******** w filmach/serialach. Tej postaci nie polubiłem.

użytkownik usunięty
xChouchoux

W Passion też grała wredną i fałszywą sucz ;-)

kocham_kino1992

Szkoda, że nie jest z Goslingiem.....pasowali do siebie, za to jest z Mendes która według mnie wygląda jak transwestyta.....

Robaczek_12

Nom ... Gosling miał taką cudowną Rachel , a i tak wolał ,,transwestytkę,, - ehhh Ci faceci ... ;)

kocham_kino1992

Kiedyś Mendes uważałam za ładną kobietę, ale kiedy usłyszałam, że komuś przypomina transwestytę, to rzeczywiście patrząc na Mendes widzę faceta, który postanowił być kobietą :)

kocham_kino1992

Była śliczna w filmie "Bardzo poszukiwany człowiek". Przykuwała wzrok.

kyle_reese

Oj była, była. ....ślicznotka to prawda....

kocham_kino1992

To jest chyba najpiękniejsza aktorka, jaką kiedykolwiek widziałam. Niesamowita uroda. Chciałabym być tak piękna ;)

Lunona_2

jest po prostu normalna i dlatego to wszystko "tak wyglada". chron ja panie przed zabiegami;)

waclawsmietana

popieram w 100 % naturalność i uroda taka że trudno określić wiek - wiecznie młoda - dziewczęca

IRYSKALIASZ

Ja zawsze zachwycałam się jej urodą, właśnie ta dziewczęcość mnie ujęła :p A tak poważnie to cerę ma olśniewającą, choć jeśli chodzi o kolor włosów to moim zdaniem, lepiej jej w blondzie ;)

użytkownik usunięty
CrazyButterfly

Kobiety z takimi rysami twarzy jakie ona posiada w każdym kolorze włosów wyglądają uroczo i ładnie.

Lunona_2

Operacje plastyczna proponuje po tych Twoich zachwytach

czarna63

Dobrze, że urodę można zmienić, bo na inteligencję najwyraźniej nic nie potrafi pomóc.

kocham_kino1992

Strzeliłbym jej bachora, miałbym seksowną i bogatą żonkę i do tego obywatelstwo USA. Ja piehhdole, cudownie.

samudaripen_porajmos

Ty smutny, samotny człowieku.

Kij_z_tym

Zazdrość.

kocham_kino1992

Ta "naturalność" jest efektem wielu godzin spędzonych w salonach kosmetycznych i u makijażystki.

Ps nie szanuję jej za to, ze przyszła w zasłonce na Oscary XD

Kij_z_tym

Operacje plastyczne oraz kosmetologia, to naturalna sprawa, ponieważ stworzył to człowiek, a człowiek jest elementem natury, czyli naturalność w cudzysłowie jest tutaj całkowicie nie na miejscu... no ale takie dziewcza jak Ty zawsze muszą ponarzekać, że jakaś inna kobieta jest lepsza, bo operacje, pieniądze no i w ogóle, a tak to była by taka sraka i owaka #gdybyMamaMiałaUjaToByByłaOjcem. Ona po nocach uczyła się ciężkiej sztuki aktorstwa, by móc teraz na tym zarabiać, więc stać ją na drogie zabiegi kosmetologiczne, a zabiegi kosmetologiczne w dużej mierze zawdzięczamy niebywale mądrym Japończykom z Jednostki 731.
P.S Dzięki temu, że przyszła w "zasłonce" na Oscary, takie zazdrosne dziewczę jak Ty i wiele innych na całym świecie mówi oraz pisze o niej. Nie byłoby aktorek w obnażających nagość sukniach, gdyby nie zazdroszczące innym kobietom urody dziewczęta, które pisząc o niej sami tworzą reklamę jej osobie.

samudaripen_porajmos

Czemu zakładasz, że czegokolwiek jej zazdroszczę? Nie mieści Ci się w głowie, że po prostu uważam ją za nieatrakcyjną kobietę? Mówię to jako osoba bi, więc chyba udzielisz mi głosu. Na temat jej aktorstwa nie będę po raz 673374326 wystukiwać niczego na klawiaturze, dlatego nie skomentuję też tego, że "uczyła się po nocach ciężkiej sztuki aktorstwa".

Śmieszne, że założyłeś, że chodzi mi o nagość. Gdyby tak było, napisałabym o firance. Mi chodzi o materiał i krój, o czym jak zakładam nie masz pojęcia. Gdyby przyszła nago cieszyłabym się bardziej.

Kij_z_tym

Nigdy nie udzielę głosu les/bi w sprawie urody kobiet z prostej przyczyny, macie całkowicie odrębne gusta, aniżeli heteroseksualni mężczyźni, o czym przekonałem się już parę razy. Wolicie zarośnięte, często tłuste kobiety, które pozują na faceta, znowu te pozujące na faceta, ze względu na ich umysłowe urojenie szukają uległej dziewczynki(sądząc po Twoim awatarze, takiej jak Ty ;-) ).
Nie interesuje mnie co kobieta uważa na temat atrakcyjności innej kobiety, zdanie jednej kobiety na temat atrakcyjności drugiej jest zazwyczaj zależne od, albo urojenia umysłowego, albo od naturalnej chęci pozbawienia innej kobiety atrakcyjności w oczach mężczyzn, jednocześnie będąc chętną swatać swoją nieatrakcyjną koleżankę z innym mężczyzną.

samudaripen_porajmos

Swoją drogą powinnaś zmienić awatar na jakiś kolorowy obrazek, ponieważ Twoje zdjęcie przeszkadza w normalnej dyskusji- zamiast wypisywać spójne i logiczne argumenty, staram ci się w jakiś dziwny sposób zaimponować, wysnuwając tutaj jakieś ludowe mądrości, które niekoniecznie muszą żyć w zgodzie z moimi prawdziwymi przekonaniami...

samudaripen_porajmos

Jak troll to dobry, bo nie uwierzę, że masz czelność pisać coś takiego na serio.

samudaripen_porajmos

Facet, co ty za pierdoły i stereotypy wypisujesz. A poza tym McAdams jest owszem, bardzo ładna.

kocham_kino1992

Ona jest naturalna nie tylko urodą, ale też zachowaniem, sposobem bycia. Wytwarza taką ciepłą aurę, wzbudza ogromną sympatię w taki sposób, że inne kobiety tej urody jej nie zazdroszczą... a to rzadko się zdarza ;)

kocham_kino1992

O gustach się nie dyskutuje. Dla mnie jest świetną aktorką, natomiast co do urody, to nie do końca w moim typie. Po prostu nic szczególnego. Kobietą, która łączy wspaniałe aktorstwo z nieziemską urodą jest dla mnie Diane Lane. Na dodatek jest jak wino. Pozdrawiam wszystkich miłośników pięknych kobiet.

kocham_kino1992

Dla mnie kiepski wyglad

kocham_kino1992

Jedna z najładniejszych aktorek - ma to coś, naturalny i delikatny seksapil, który spowija ją niczym mgła. Obejrzałem ją właśnie w "Bardzo poszukiwanym człowieku" i dla mnie jest PEŁNA wdzięku.. i to czyni, że można na nią patrzeć cały czas.

kocham_kino1992

Już 14 lat od "Pamiętnika" i Rachel zaraz 40-stka stuknie.
Ależ ten czas leci......

yuflov

Jej uroda zyskuje w ciemnych włosach , blond sprawia , że traci ten blask .

marta905

Chyba masz rację; nie zastanawiałem się wcześniej nad tym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones