Rafał Zawierucha

6,3
13 733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafał Zawierucha

A mnie niezmiernie od paru lat dziwi fenomen tego aktora, ktorego gra jest nijaka... wszedzie taka sama. Powtorze to co pisalem w komentarzu pare lat temu - on udaje gre aktorska. Bez znaczenia czy gra przyglupa czy profesora. Mimika nadal nie zmieniona. Widzialem go jeszcze w sztukach jak studiowal w Akademii i nie byl 'ekranowym' aktorem i juz wtedy ta jego gra byla bardzo drazniaca. Tarantino ktorego cenie sprawil mi niemila niespodzianke... Oby Pan Rafal wzial do serca krytyczne uwagi - bo przeciez przekreslac niby nie mozna. NIe jest to tylko moja opinia i tez zaskakujaca jest ilosc komentarzy uwielbienia.

alcatraz2

nie znasz się,Rafałek jest geniuszem,sam Tarantino to zauważył

zelt_94

Wskaz mi 'genialne' sceny z jego udzialem nie bedace kopia innych? Podyskutujmy, nie zaczynajmy od 'nie znasz sie'. Ja wcale nie watpie ze da rade... mam taka szczera nadzieje, aczkolwiek do dnia dzisiejszego ani razu mnie nie zachwycil.

alcatraz2

musialbym spedzic dlugie godziny na tym wskazywaniu,kazda rola Rafalka jest perelką

zelt_94

czyli nie jestes w stanie wskazac zadnej? rola asystenta Olszowki - wezmy ja za wzorzec... tak samo gra w totalnym dnie jakim jest 'trzecia polowa na jedynce', ta sama mimike widzialem w teatrze na sztukach... czy to w Braciach Karamazow czy w malutkiej roli jaka mial w Hamlecie we wspolczesnym.... 'Ryneczek lidla'... to obrazuje wg mnie idealnie miejsce na tego typu gre. Nadmieniam ze cholernie czekam na to aby po obejrzeniu nowego Tarantiono byc mile zaskoczonym. Ponadto licze ze moze byc to dla niego szansa na nowy warsztat aktorski. Pozdrawiam

alcatraz2

rola w ksiestwie jest fenomenalna,jestem ciotka rafalka,on bardzo przezywa takie hejty w necie

alcatraz2

Też dziwi mnie jego fenomen.

zelt_94

Tarantino chyba nienawidzi Polańskiego. Wybierając do filmu kogoś o takiej gębie chciał mu przywalić.

alcatraz2

Ja też mam mieszane uczucia, ale skoro go Tarantino wziął, to może coś w nim jest...

alcatraz2

Wybacz, ale on już jest bohaterem narodowym. Ludzie już bookują miejsca w jego walizce, żeby po cichu wpierniczyć się za wielką wodę i być chociaż bezdomnymi na Time Square. Na pieprzonym Time Square!

alcatraz2

jak ten Zawierucha będzie miał w tym filmie pewnie ze 3 sceny max to tam wielkiego talentu chyba nie trzeba

TadsonXD

niech tego nie zepsuje

użytkownik usunięty
TadsonXD

Jak będzie miał trzy sceny trwające po pięć minut, to też jakieś minimum talentu trzeba mieć, by je udźwignąć.

alcatraz2

Będą go wychwalać pod niebiosa tak jak ostatnio paskudną Kulig, którą ciężko w ogóle znieść na ekranie.

alcatraz2

Nie ma lepszego aktora nad Rafałka

alcatraz2

Zawierucha jest w tym filmie w najlepszym wypadku rozczarowujący :( Gra jak statysta - widać to zwłaszcza w scenie, w której po przyjeździe na imprezę do posiadłości playboya idzie za Margot Robbie. Wygląda jakby liczył kroki i pilnował, by nie pomylić "choreografii". Nie kojarzę go z żadnego innego filmu - być może właśnie dlatego...

JoasiaAsia

teraz kwestia, czemu w tym filmie praktycznie nie ma Polanskiego, bo Zawierucha twierdzil, ze nakrecono z nim pare scen... byc moze wyszlo to po prostu slabo...on sie bardziej nadaje na dziennikarza filmowego, aktor z niego mocno sredni, i mam na mysli srednia na polskim rynku

alcatraz2

Wielu jest takich aktorów co to na tych samych minach grają .Mel Gibson wręcz w każdym filmie te same miny .Harison Ford to samo a jednak gali w kasowych produkcjach finansowo są bardzo dobrymi aktorami ;) .

alcatraz2

Pełna zgoda. Ten aktor, jest bardzo bardzo słaby. Schematyczny, gra w każdej roli tak samo. Nie chcę się pastwić na człowiekiem, bo robi pewnie to co kocha i co przynosi mu pieniądze, i wydaje się być fajnym człowiekiem, ale w mojej opinii jest po prostu słaby w swoim fachu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones