Rila Fukushima

7,0
1 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rila Fukushima

Weźcie zmieńcie te zdjęcie, bo wygląda na nim jak kosmita z makijażem :D

Jinno

Przecież ona wygląda tak w rzeczywistości ;)

mawa2

Skąd to coś się wzięło, jak to coś widzie to chce mi się rzygać , blee.

matiklider

Wrzuć swoją fotę, to pogadamy, na czyj widok wywołuje większe odruchy wymiotne.
Fakt, aktorka ma specyficzną urodę, ale to nie znaczy, że można tak się wyrażać.

Jinno

Prawdziwa kosmitka ;)

Jinno

wtf

Otagan

Skoro jej bronisz to masz pewnie podobną urode

matiklider

Ale ok, przesadziłem że chce mi się rzygać

Jinno

Mnie się nawet podoba.

użytkownik usunięty
Magic1997

Jest śliczna i przesłodka *o*

Jinno

Może nie jest ładna, ale o wiele lepiej grała w Wolverinie niż ta śliczna Tao Okamoto... Nie rozumiem, jak ona może mieć tak wysokie noty tylko dlatego, że jest ładna... Jej gra aktorska była na bardzo niskim poziomie. Poza tym, myślałam, że na filmwebie ocenia się grę aktorską a nie to jak kto wygląda. Chociaż być może dotyczy to tylko aktorów, ponieważ taki brzydal jak Tommy Lee Jones (którego nota bene bardzo lubię) ma ocenę 8,5... Oczywiście nie porównuję Rila Ai Fukushima która zagrała w jednym filmie do Jonesa, ale podejrzewam, że ocenianie aktorek właśnie na tym polega...

użytkownik usunięty
Ragno

Według mnie zagrała dobrze, nie jest być może ładna, ale to nie powinno decydować o jej ocenie tutaj. Co jednak ciekawe - owa aktorka jest MODELKĄ, jak wyczytałam na angielskiej Wikipedii. Jednakże przemawiam za głosem - wypadałoby zmienić zdjęcie profilowe. 7/10 wg mnie za grę, nie wygląd.

Ragno

Ja nigdy nie napisałem że jest brzydka, jedynie podzieliłem się uwagami dotyczącymi zdjęcia profilowego.

Jinno

zacznijmy od tego że nie ocenia się aktorki po okładce, tu się liczą umiejętności aktorskie a ona zagrała postać Yukio naprawdę bardzo dobrze, zresztą ocenianie aktorki/aktora po wyglądzie jest bez sensem, bo aktor nie musi dobrze wyglądać tylko musi umieć dobrze grać. bo może też być aktor/aktorka która jest bardzo ładna/ładny a jest beztalenciem wysokich lotów, Pozdrawiam.

Jinno

Mi osobiście w The Wolverine podobała się zarówno jej gra aktorska jak i image ;-)

Jinno

Mnie jej twarz rozpraszała, bardzo często odbierała również radość z oglądania wyczekiwanego filmu. Wręcz ohydna.

M0RiARTY

kolejny prawiczek sie odezwal .Rila to bardzo ladna i w dodatku utalentowana kobieta .prawdopodobnie w przyszlosci za jakies kilkanascie lat twoja pierwsza dziewczyna (lub chlopak ,jak wolisz) bedzie miala 150 kilo i kupe syfuf na twarzy, wtedy zamarzysz za taka sliczna japonka

deadpool11

Moją pierwsza dziewczyne na szczescie mam juz za soba, i zapewniam ze moja zona nie ma 150 kg, kupy syfu na twarzy, i przy tym obrzydliwym czlowieku wyglada jak kopciuszek :)

M0RiARTY

albo jesteś leczącym kompleksy gimnazjalistą albo dorosłym żonatym czlowiekiem który jest seksistowskim ochydnym dupkiem bo wyzywa kobiete od "obrzydliwych kosmitow" na portalach filmowych, twoja zona musi byc ogromną szczęściarą

deadpool11

NIgdy nie napisałem że wygląda jak obrzydliwy kosmita, tylko się pożaliłem że odbierała mi radość z oglądania filmu.

M0RiARTY

" przy tym obrzydliwym czlowieku" mowi ci to cos ? poza tym yukio byla procz wolverina najciekawsza i najwyrazniejsza postacia w the wolverine w przeciwienstwie do "ladnej"mariko ktora przez caly film grala jedna twarza

deadpool11

Mariko nie była "ładna" tylko ładna. I jej rola nie wymagała niesamowitej gdy aktorskiej, dla mnie ona się sprawdziła, w przeciwieństwie do yukio. Serio, nie widzę powodu dla którego wybrali właśnie tą aktorkę do tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones