Robert De Niro

Robert Anthony De Niro Jr.

8,7
177 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert De Niro

http://img38.imageshack.us/img38/6999/wciekybyk.jpg

TAK lub NIE

ewentualne komentarze mile widziane.

kinoman0

Chyba jakiś żart...

kinoman0

Pasuje mi to to

kinoman0

A ja uważam że dałby radę :D

JohnDp

hahahaha, De Niro to niekwestionowany geniusz, depp może mu co najwyżej stopy czyścić.

miko1356

bez przesady. de niro jest #1 ale depp rowniez jest znakomity.

miko1356

Fakt musiałby troszeczkę przypakować ;-)) Niewiem czy De Niro podołałby roli w "Piraci z Karaibów" ;-D

JohnDp

My nie rozmawiamy o tym czy De Niro podołałby jako Sparrow. Zresztą postać Jake'a La Motty to klasa sama w sobie, a Sparrow jest głównie dla słiiitaśnych nastolatek.

miko1356

Tylko że filmy z Deppem to przyszłość bo w większości skierowane są do młodych ludzi. De Niro był wielki, ale latka lecą a on nie młodnieje. Za to Johnny jest młodszy, ambitny i pnie się w górę z roku na rok.

JohnDp

Rozumiem, ale jak dotąd nie dorównuje De Niro, Hopkinsowi czy Nicholsonowi, a oni są 1000000000 razy lepsi od niego więc nie rozumiem dlaczego jest na 2 miejscu. Dowodzi to, że w większości na fw są nastolatki nie mające kompletnie pojęcia o tym kto jest dobrym aktorem, a kto nie.
Ps. De Niro BYŁ, JEST I BĘDZIE WIELKI, tak samo jak np. Brando. Może i gra teraz w słabych filmach (choć nie wszystkich) to ma prawo odetchnąć po tylu latach tworzenia legendy. Pozdro :)

użytkownik usunięty
kinoman0

depp chociazby rolami w gilbercie czy donnie brasco udowodnil, ze jest swietnym aktorem. mysle ze dalby rade z pierwsza czescia filmu, oczywiscie nie tak genialnie jak De Niro ale by se poradzil. wedlug mnie problemem moglaby byc czesc w ktorej Jake przytyl. tu jakos mi johnny mniej pasuje

kinoman0

hahaha ale sie smieje :D odkopalam perelke!

kinoman0

,,NIE" to i tak już zbyt długi komentarz. De Niro jest mistrzem i żaden Depp by nie mógł go lepiej zagrać (taksówkarza)

ale z montażu w Twoim linku mam chociaż mega polewke :D pzdr!

użytkownik usunięty
kinoman0

NI CH*JA

użytkownik usunięty
kinoman0

Haha. Genialny temat :D

kinoman0

hahahahahahahahahah dobre foto

kinoman0

nie , co to za pytanie w ogole

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones