Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 361 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

Założyłam ten wątek po to, żeby w jednym miejscu zgromadzić wszystkie terminy filmów z udziałem RDJ, które będą leciały w telewizji. Było wcześniej kilka wątków o pojedynczych filmach, ale robił się wtedy bałagan. Zachęcam do informowania ;)

dottie

Dobry pomysł :]
Ja ostatnio cały czas wypatruje czegoś...no ale cóż, narazie musimy czekać :S

maryia

I myślę aby też dawać informacje o jakiś ciekawych artykułach bądź filmach które mogą się pojawić np w "Pani domu" ;) Nigdy nie wiadomo na co można trafić a zwłaszcza tyczy się to tych starszych filmów o których naprawdę trudno.

kath_5

O tak, to też może być ciekawy pomysł. Ja będę przeglądała program tv i gdy tylko coś znajdę, to dam znać. Niech moc będzie z wami ;)

dottie

Uwaga! Jeżeli ktoś z was mieszka w Dąbrowie Górniczej lub w okolicach, to znalazłam w realu "Good Night and Good Luck" na dvd, tylko za 19, 99 zł ;]. Może również być w innych realach w innych miastach, musicie sprawdzić sami. Ja wiem, ze w DG jest na pewno.

dottie

Hej, przejrzałam dzisiaj program telewizyjny i jedyne co znalazłam to film Incredible Hulk. Wiem że Robert miał tam mini występ a więc jeśli ktoś jest zainteresowany to film leci na Canal+film we wtorek(13 kwietnia) o godzinie 18:05. Miłego oglądania! :)

dottie

to może ja kogoś uszczęśliwię ;)
"Ryszard III" będzie leciał na TVP Kultura: 13.04. o 20:00 i 14.04. o 13:00.

Ladyhawke

uszczęśliwiłaś mnie :D

[za krótki, za krótki]

kleministka

I mnie!!Szukałam tego filmu-a nigdzie nie ma!! Dzięki za info!!Polecam-nie tylko z powodu RDJ!Niezależnie od Niego-film jest świetny!!

Ladyhawke

Oh, mnie również. Cieszę się, że tak chętnie dzielicie się swoimi wspaniałościami :).

dottie

Nom dzięki bardzo. :P W sumie oglądałam, ale po angielsku i nie wszystko zrozumiałam (Szekspir xD). Chętnie obejrzę jeszcze raz.

Ladyhawke

buuuu a ja nie mam TVP Kultura :(


<za krótki bujaj się !!!> :P

anjax

A ja mam i z chęcią obejrzę ;p

Mayila

17 kwietnia o 14:35 na kanale Ale kino! będzie leciał film "Wakacje w domu".
Zainteresowanych zapraszam do oglądania ;D

kath_5

Film leciał dość niedawno, ale miło, że informujesz. Niestety, nie posiadam Ale Kino!, nad czym bardzo ubolewam ;(

Ladyhawke

żebyś wiedziała! (że uszczęśliwisz) :)
dziękujemy
.....................
....................

the_alex

22 kwietnia (to jest czwartek) na Zone Europa o 20.00 będzie leciał "Chaplin"
ja niestety nie mam tego kanału :-( a z miłą chęcią obejrzałabym sobie ten film jeszcze raz

dottie

sobota (24 kwietnia) polsat godz. 22.05 "Urodzeni mordercy"

Elajza_7

a ja pracuje do 22 :-( ależ ja ostatnio mam pecha. trudno stracę pół godziny filmu

Elajza_7

Doskonale! W sobotę śpię do oporu a o 22. zabarykaduję się w pokoju, żeby nikt mi nie przeszkadzał :D

dottie

W końcu obejrzę ten film w porządnej jakości :)
Byle nie usnąć ;p

dottie

9 maja o godzinie 23:35 na tvn będzie Zodiak! Jeśli ktoś jeszcze nie widział to gorąco polecam :D

An0ymous

Dokładnie.. Czemu w niedzielę? Już daliby go 4 godziny wcześniej, ten film
trochę trwa. Ale poświęcę się, dla Roberta wszystko :D Najwyżej będę spała
na lekcjach. :D

An0ymous

chyba ktoś nie spojrzał że to będzie Zodiak z 2005 roku czyli ten starszy, ten z Robem jest z 2007roku;). TO NIE TEN FILM!

dottie

o nie. ;( Dlaczego w niedziele.? Ja sie pytam, dlaczego ja maja juz puscic jakis porzadny film to go puszczaja o takiej godzinie i jeszcze w taki dzien.? ;'

RapaNui_

Polskie telewizje ostatnio lubują się w takich "spartańskich godzinach". Podobnie było z "Kiss Kiss Bang Bang".

dottie

9 maja na Ale Kino! (jeśli ktoś ma ten program) o 10:05 będzie film ''Wakacje w domu'' z RDJ.

dottie

Tak wiec, 15 maja na tvn 7 bedzie 'Kiss Kiss Bang Bang'. Godzina jest straszna, 23.25, ale chociaz dobrze, ze to sobota.; )

RapaNui_

no to dobrze że sobota będę mogła obejrzeć XD (i to nie tylko z powodu Roberta, ten film to jedna z najlepszych komedii kryminalnych przynajmniej dla mnie) kto nie widział to polecam!!!!!!!!!!!!

dottie

Eros. 30 maja godzina 00:40. kanał Filmbox Extra.

dottie

- Dzisiaj na TVN Siedem o 23:25 będzie ''Kiss Kiss Bang Bang'' :)
- 23 maja o godzinie 00:20 (sic!) ''Czas przemian'' na TVP1.
- 22 maja o godzinie 00:05 oraz 23 maja o tej samej późnej godzinie na Cinemax 2 będzie ''Ta jedna noc''.


To tyle :)

Progresywna

co to za chore godziny?????????????????? nie mogliby puścić tych filmów o przyzwoitych godzinach???? :-( ale shit......!!!! ;-P

wolvi24

Fakt. Dziś jeszcze można obejrzeć, w końcu weekend jest, ale później, w dni powszednie?
Ja na szczęście nagrywarkę mam na n - ce. Ogromny plus tej telewizji :)

Progresywna

Mam "Kiss Kiss.."na DVD;odradzam pozostanie przy kopii z TVN..Film nie ma horrendalnych sum-na allegro-czy gdzie indziej;bardzo ciekawa jest ścieżka dżwiękowa po ang.-Vala;Roba i reżysera-komentujących klatka po klatce-cały film..Zaś ..tłumaczenie wersji tvn-owskiej-łaziorne i skandaliczne!nie da się oglądać!

dobbiacco_attersee

ja oglądałam KKBB na TVN7 ;). film bardzo dobry, ale bardzo irytował mnie lektor, a niektóre polskie dialogi brzmiały trochę drętwo ;/

dottie

zastanawiam się coraz częściej czy nie zmienić mojej satelity na n-ke. taka nagrywarka ułatwiłaby mi życie zwłaszcza że nieraz w weekendy pracuje i nie mogę sobie pozwolić na oglądanie filmów do późnych godzin nocnych :-/. a "Kiss Kiss..." mam w kolekcji z napisami więc mogę sobie obejrzeć w dowolnej chwili nie martwiąc się o polskie (często dość kiepskie)tłumaczenie XD

wolvi24

Polecam n - kę :) Szczególnie ze względu na nagrywarkę, ale również pakiet takich kanałów jak HBO, HBO2, Cinemax, Cinemax 2 i Filmboxy... ;)

Po za tym jest jeszcze wypożyczalnia filmów VOD, gdzie najnowsze pozycje kinowe można zakupić ;)

Progresywna

Ja w wakacje zmieniam na N-kę :]

Mayila

I słusznie... :)
Ostatnio na cinemax i cinemax 2 w kółko puszczali KKB i Zodiak, tak więc na ramówkę na pewno nie można narzekać :P

Progresywna

no mi umowa z Polsatem kończy się w czerwcu i chyba jej nie przedłużę...pożyjemy zobaczymy XD.a do tego czasu mam nadzieje że filmy z Robertem będą puszczane o lepszej godzinie. no ale ja mogę sobie tylko pomarzyć ;-P

wolvi24

Wielka Heca Bowfingera - TVP2 20:45 :]
Normalna godzina chociaż :]

wolvi24

26.05 Wielka Heca Bowfingera - Tvp2 20:45
Normalna godzina :]

maryia

wow! oglądam :)

<za krótki. grozisz mi?>

dottie

muszę obejrzeć, bo się pochlastam xD
(za krótki to masz mózg, szanowny fw...)

Sinta

Ja też będę oglądać :D


Mayila

aha, przypomniało mi się coś; jeżeli komuś się nudzi, lub nie przeraża go duża ilość literek, to polecam do przeczytania następujący artykuł:
http://film.interia.pl/wiadomosci/film/news/robert-downey-jr-powazny-superbohate r,1475518,38

:D

dottie

i ja będę oglądać. chodź na tvn7 leci "Jestem Sam" z Sean'em Penn'em a to bardzo dobry film (to moja ocena nikt nie musi się ze mną zgadzać;-})i miałam problem, ale na korzyść Bowfingera ;-P przemawia brak reklam w trakcie filmu XD

dottie

Ah świetny artykuł :D



Mayila

Tej Hecy Bowfingera to chyba nie oglądałam jeszcze ;P Trza nadrobić. Dzięki za info. Pora jakaś normalna, bo ostatnio jak puszczali Zodiaka, albo KKBB to chyba im coś na dekiel strzeliło.

dottie

Przyznam, że fajny artykuł, przyjemnie mi się go czytało :) A wypowiedzi Roberta bezcenne, po prostu kopalnia cytatów.
''który w myślach nazywałem "Air Generica" '' - he, he... :]

dottie

O 20:00 na Zone Europa - Chaplin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones