Romy SchneiderI

Rosemarie Magdalena Albach-Retty

8,5
2 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Romy Schneider

No, ludzie, zróbcie coś z tym! Chociażby userka poniżej ma na awatarze jedno z ładniejszych i bardziej znanych zdjęć Romy - http://occhioaimiti.files.wordpress.com/2009/04/romy_schneider.jpg

Martinn

Gorąco popieram!! na tym zdjęciu w ogóle nie można rozpoznać Romy Schneider

sophisaest

Ludzie, no zróbcie coś z tym zdjęciem !!

:

Martinn

Martin, to wybrane przez Ciebie zdjęcie, jest bardzo ładne i nawet znajduje się w galerii, przycięte, ale jest kiepskie jakościowo, także ja go nie mogę wybrać, sorry.

Oshin

Ich było parę, masz na myśli to w kapelusiku?

W każdym razie, niech będzie, zaczynam się przyzwyczajać do aktualnego :D

Oshin

Czy Twoje słowa "...jest kiepskie jakościowo, tak że ja go nie mogę wybrać..." oznaczają, że masz możliwość dokonania zmiany fotki, która aktualnie firmuje forum?

Z pytaniem, czy można ją zmienić oraz kto i co powinien w tym celu zrobić, zwróciłem się do redakcji i wydawcy Filmweba, ale odpowiedzi póki co brak :-)).

tyczynozek

Kiedyś miałam taką możliwość, teraz już nie. Nie wiem, kto się tym zajmuje, pewnie jacyś administratorzy (niebieskie głowy), ale nie powiem Ci dokładnie, kto, bo sama nie wiem.

Oshin

Czyli d...a, ale dzięki, że odpowiedziałaś :-).
Pozostaje czekać na jakąś reakcję redakcji i/ lub wydawcy (pytanie jak długo...).

Masz jakiś pomysł, dlaczego na forum jest teraz tak cicho? Niegdysiejsi forumowicze "przerzucili się" na innych idoli? Wyrośli z takiego udzielania się w sieci? Nie mają czasu? Romy jest przecież wciąż ta sama i prawie na pewno przez nikogo z nas do końca nie odkryta/ nie poznana. Teoretycznie byłoby o co się pospierać :-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones