Ryszard Filipski

8,3
15 881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryszard Filipski

Bardzo dobry aktor , a że nie lubi żydów..... nie każdy musi ich lubić. Cytat.......................
"Aktor Ryszard Filipski, odtwórca roli "Hubala", a prywatnie filar Zjednoczenia Patriotycznego "Grunwald", miał nawet specjalny zeszycik, w którym zapisywał Żydów. I dzielił ich na rodzaje.

Żalił się nawet Jerzemu Karaszkiewiczowi, współscenarzyście "Rejsu", że nijak nie może sklasyfikować Wojciecha Siemiona - sztandarowego "naszego, wiejskiego chłopaka". Karaszkiewicz sarkastycznie zaproponował nową kategorię: "Żyd polny". Jak zawsze pozbawiony poczucia humoru Filipski skrzętnie to zanotował."

info
http://www.pardon.pl/artykul/5827/ukryci_zydzi_rzadza_polska_jest_ich_6_milionow /8

artub_2

Hahahha, dobre!

artub_2

Wiedziałem, że jakiś żałosny fakt wiąże się z tym dobrym aktorem, tylko zapomniałem jaki ;-) Dzięki za przypomnienie.
Nawiasem mówiąc, Filipski znacznie bardziej przypomina Żyda, niż wspomniany wcześniej Siemion.

artub_2

"""Bardzo dobry aktor , a że nie lubi żydów..... nie każdy musi ich lubić. Cytat..............."""
A kto ich w ogóle lubi ? Pytam bez napinki.

Jordan66

Amerykańscy kongresmeni i senatorzy...

bartek_k_szczecin

Oni lubią ich pieniądze z Wall Street oraz boją się mediów.

Jordan66

Fakt, masz rację...

bartek_k_szczecin

Ale kiedyś np. Benjamin Franklin otwarcie mógł mówić o swoich pogladąch na ich temat.

bartek_k_szczecin

To nie tak, że oni ich nie lubią. Oni w wielu przypadkach nimi są :)

Jordan66

Ja ich lubię i szanuję. Pozdrawiam

artub_2

kolejny po Tadeuszu Łomnickim znakomity polski aktor którego wolałbym oglądać na scenie i w filmie niż poznać jako człowieka i nie chodzi tu tylko o poglądy ale o styl bycia

artub_2

Mim tego nie przeszkodziło mu to jakoś zagrać rolę inspektora Ryszarda Grodzkiego w serialu emitowanym na "żydowskim" TVNie, że nie wspomnę o " Potopie" i " Starej baśni" u J. Hoffmana...

Skandal

żenada
Skąd całe chrześćijaństwo pochodzi co ??

giovanni50

Z tego co pamiętam, to z judaizmu. Do tego dochodzi szereg poprawek i korekt ( np. czas narodzin Chrystusa czy pochodzenie trzech mędrców/ królów) na przestrzeni lat...

Skandal

No i wyzywanie od Żydów jest trochę nie na miejscu
Sam nie wiesz czy nie masz ich jako przodków

giovanni50

Nie przypominam sobie, abym kogokolwiek w tym temacie wyzywał od Żydów, a jedynie umieściłem w cudzysłowu rodowód stacji TVN. Bo tak to widzą rzesze przygłupów używających prawicy do masturbacji przed portretem wodza...

A co do pochodzenia to niewykluczone, że większość ludzi w tym kraju ma jakieś inne korzenie, bo ludzkość miesza się między sobą i to bez względu na narodowość, religię czy kolor skóry...

artub_2

Ryszard Filipski, nigdy nie był członkiem ZP Grunwald (tym bardziej jego filarem)

artub_2

nie że "nie lubił", obsesyjnie nienawidził i donosił na nich władzom. Co wam to przypomina.... A na starość niby mu przeszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones