Seth MacFarlane

Seth Woodbury MacFarlane

8,6
4 576 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seth MacFarlane

Seth 11 września 2001 miał zarezerwowany bilet na samolot, który uderzył w pierwszą wieżę World Trade Center. Nie poleciał w rezultacie pomyłki swego agenta, który podał mu nieprawidłową godzinę odlotu (8:15 zamiast 7:45).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
McLlovin

tylko kilka świetnych seriali animowanych, parę dobrze podłożonych głosów i teda

karollo24

jak nie on to kto inny by to zrobił, być może nawet lepiej, a być może gorzej

McLlovin

możemy tylko sie zastanawiać co by było gdyby

matiwww2

Nie wiedziałem o tym, miał facet farta.

matiwww2

nie wierz w pomyłki został celowo usunięty z tego samolotu. Chyba w atak terrorystyczny jakiego Bin Ladena nie wierzysz ?

markin

niby po co" jednego ateistę mniej"

matiwww2

tylko tak mówi ale to praktykujący syjonista

markin

Racja - zauważ że w ataku na WTC nie zginął żaden żyd

ziomal0906

bo islamiści zaatakowali w dniu żydowskiego święta mają litość nad tylko faszystami

ziomal0906

http://pl.wikipedia.org/wiki/Teorie_spiskowe_o_zamachach_z_11_wrze%C5%9Bnia_2001 #.C5.BBydzi_w_WTC

Gh0st

na wiki to sobie możesz wiele poczytać. A zamach przygotował mosad z Bushem i go nadzorowali. Nawet niektórzy aktorzy z hollywood to mówią ci którzy nie są zależni od żydów z hollywood. Nawet żyd Sean Penn publicznie mówił o terrorystach wewnętrznych Bushu i mosadzie.

markin

Ty jesteś praktykującym kretynem. Seth MacFarlane nie ma nic z juedaizemem wspólnego. Jest ateistą. Zamiast tutaj robić wodę z mózgów ludziom to idź zajmij się brzozą jakąś jak tak bardzo Cie rajcują konspiracje.

dfab

jaka konspiracja przecież tylko idoici wierzą w atak terrorystyczny przez Bin Ladena każdy wie, że to Bush z mosadem.

matiwww2

Dzięki za info, ciekawy news :]

matiwww2

gdyby nie nagła zmiana planów Mark Wahlberg również leciałby tym samolotem...

http://www.foxnews.com/entertainment/2012/01/18/mark-wahlberg-said-would-have-de feated-11-terrorists-on-flight-3/


11 lat później obaj spotkali się na planie filmowym kręcąc 'Teda' :)

Flexweb

Akurat Wahlberga aż tak bardzo by mi nie było szkoda. Bech, nie cierpie faceta.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mativandamme

To jest właśnie logika dzisiejszych dzieci. Ktoś kogoś/czegoś nie lubi - życz mu śmierci. Jak Ci wogóle nie wstyd pisać że chcesz by ktoś umarł?

Bartonson12

Ty pierwszy napisałeś, że nie szkoda by było Marka jakby umarł. I kto komu tu źle życzy geniuszu.

mativandamme

,,Akurat Wahlberga aż tak bardzo by mi nie było szkoda. Bech, nie cierpie faceta.'' gdzie ty widzisz że ja mu śmierci życzę ,,geniuszu''? Napisałem że jego mniej po prostu byłoby mi szkoda w porównaniu do McFarlan'ea. Nigdzie mu śmierci nie życzyłem.

Bartonson12

Ale to było nie ładnie. Koniec kropka.

mativandamme

Nie mów że ja zrobiłem coś nie ładnie bo ty zrobiłeś coś o wiele gorszego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mativandamme

Tak trudno się przyznać do błędu?

Bartonson12

To sie przyznaj.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
awesomeone1

Nie mam prawa? A gdzie jest zapisany że nie mam do tego prawa?


,,I jeszcze bezczelnie hapiesz mordę do kolegi/koleżanki.'' Ciekawe co ty teraz robisz w stosunku do mnie.


Zrozumcie ludzie, NIE ŻYCZYŁEM NIGDY Wahlbergowi śmierci. Po prostu chciałem wyrazić przez to że mniej go lubie niż Seth'a. Zdanie co do Mark'a lekko się zmieniło gdy obejrzałem ,,Ekipe''. Świetny serial, gratulacje dla niego bo stworzył coś niesamowitego. Po prostu nie zachwyca mnie jego gra aktorska i tyle. Każdy ma prawo do własnego zdania, pozdrawiam.

Bartonson12

Wolałbym żeby ktoś zginał od kogoś.Przepraszam,za te nieładne rzeczy,ale mnie poniosło.Gdyby ktoś powiedział że wolałby żebyś zginął/ęła ty a nie twój brat, to dobrze byś się czuł/a.Rozumiem że można komuś życzyć nawet końca kariery,ale co ci gościu zrobił.

awesomeone1

Nie napisałem że wolałem ,,śmierci'' Wahlberga od ,,,śmierci'' MacFarlane'a, tylko że tego pierwszego mniej byłoby mi szkoda. To chyba logiczne że większą stratą byłby dla mnie gość którego bardziej lubie od typa który po prostu mniej mi się podoba. Nieładne rzeczy wybaczam.

Bartonson12

Oboje jesteście geniuszami ....Nieładnie piszemy razem.

Bartonson12

"Akurat Wahlberga aż tak bardzo by mi nie było szkoda" xD

Ultor

Nie przepadam za jego osobą. Ma u mnie plus za naprawdę bardzo dobrą ,,Ekipę'' ale na tym się ta ,,długa'' lista pozytywnych rzeczy w jego postaci kończy.

Bartonson12

Rozumiem Cię, ale niefortunnie napisała Ci się ta wypowiedź. Wiem, że nie miałeś nic złego na myśli, a tylko stwierdziłeś, że jedna z tych tragedii na pewno wywarłaby na Tobie większe wrażenie niż druga, no, ale weź to wytłumacz tym co chcą takiego od razu wrzucać do rozbijającego się samolotu za karę ;P

Ultor

Dobrze że ktoś wie o co mi dokładnie chodziło.Naprawdę posądzają już na filmwebie o wszystko.

Flexweb

Niesamowite.

użytkownik usunięty
DramaticBrony

Logiczne. Bardzo logiczne.

matiwww2

Jego agent był żydem i pewnie wiedział.

użytkownik usunięty
FoxMurder

Dziwne, Seth lub kpić z Jezusa, ale do Mahometa się nie kwapi ( z szacunkiem do muzułmanów).

matiwww2

Szkoda

matiwww2

Coś tu się nie zgadza, ja znalazłem info, że "W 2001 r. amerykański komik nie zdążył na swój samolot z powodu kaca. Ten sam samolot został uprowadzony przez terrorystów i trafił w jedną z wież WTC 11 września."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones