Shah Rukh KhanI

Shahrukh Khan

8,1
16 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shah Rukh Khan

22 lata małżeństwa i znowu dzieciątko sobie machneli:) rzadko spotykane we współczesnym świecie, teraz w modzie wymiana na młodszy model:P spóźnione gratulacje dla Szaruka i jego żony:)

aniaopole7

Dobrze powiedziane, że "sobie machnęli", bo trochę ich to dziecko musiało kosztować, jak zostało "kupione". Jakoś nie jestem zwolennikiem surogatek.. Tyle jest biednych dzieci w domach dziecka, które potrzebują miłości, takze uważam, ze lepszym rozwiązaniem byłaby adopcja. No ale żyjemy w innym świecie. W Polsce to nielegalne, w Indiach widocznie nie, no ale to i inna kultura i nie nasz poziom.Tam celebrytom wszystko wolno.

bolly92

Kupione? Nic nie wiem na ten temat ;O Mogłabyś mi przybliżyć sytuację?

Lenkaaa_93

forumdwutygodnik. pl/artykuly/ 1552039,1, lona-do-wynajecia. read
bolly. pun. pl/viewtopic. php?id= 229
bollywoodswiatmarzen. dbv.pl /print.php?type= N&item_id= 2214

Dużo się tego znajdzie w necie.
Swoją drogą znalazłam tę informację, bo zaczęłam szukać jak Gauri wygląda w ciąży. Oczywiście bezskutecznie.. :)

bolly92

Dzięki xD

Przyznam, że trochę rozczarowałam się na SRK, lepiej by było jakby adoptowali ;x

bolly92

no cóż mi akurat nie o to chodziło, nie jestem zwolennikiem dyktowania komuś czy ma dzieci adoptować, mieć własne czy "kupione" z tego co wiem szwagierka im urodziła to dzieciątko, więc wszystko zostało w rodzinie :P bardziej mnie dziwi że Gauri nie urodziła, ale może jest już za stara i bała sie że coś pójdzie nie tak nie wiem, w każdym razie celem mojego tematu były racze gratulacje dla nich, no ale każdy ma prawo do swoich przekonań, więc masz prawo być zawiedziona że Szaruk wolał swoje niż obce, pozdrawiam

aniaopole7

Myślałam, że Gauri urodziła to dziecko... Ale fakt, nie widziałam żadnych zdjęć z ciąży. To, że ktoś urodził, a raczej, że jakaś kobieta im urodziła dziecko mnie trochę przeraża. Nie chcę wtrącać w ich życie prywatne, ale np. Sushmita Sen ma adoptowanie córki. Zobaczymy jak maluch podrośnie czy będzie choć trochę podobne do rodziców ...
pozdrawiam

Suhanaa

A czemu ma być niepodobne? Raczej szwagierka użyczyła tylko swojej macicy. Biologicznie pewnie ich.

Suhanaa

witaj, prawdopodobnie będzie , bo to Gauri jajeczko i nasienie Szaruka :) ale może coś dostać w prezencie od "pożyczonej mamy" choć nie powinnam moze pisać mamy, wszak matką jest ta co wychowa, dla mnie nie jest to szokujace, gdzies czytałam ze ponoć w Indiach to normalne, inna mentalność, oni nie myślą naszymi kategoriami, mnie bardziej przeraża ze w Polsce ze zgwałconych kobiet co niektórzy chcą uczynić przymusowy inkubator, o kogoś kto użycza swego brzucha dobrowolnie sie nie martwie, pozdrawiam

aniaopole7

A ja się przyszłam zorientować czy nadal są razem bo swego czasu chodziły jakieś plotki o romansie Shah Rukh Khana z Pryjanką. A tu proszę jakie zaskoczenie :)

Belief

też o tym słyszałam, ale to już stare dzieje:) ogólnie info o bolly i Szaruku sprawdzam na tematycznych forach, sam aż tak wiele to nie wiem :P pozdrawiam

aniaopole7

Też kiedyś sprawdzałam regularnie informacje (dobra przyznaje się zwykłe ploty :D) na forach tematycznych. A potem jakoś mi się znudziło. Kiedyś przez przypadek trafiłam na jakieś zdjęcia jego i Priyanki jak mu trzyma mały palec w kieszeni ;] i oczywiście doniesienia o romansie :). Dalej nie wnikałam. I tak żyłam w przekonaniu że porzucił żonę :). Mam nadzieję, że to dziecko nie jest traktowane jak spoiwo do scalenia rozpadającego się małżeństwa.

P.S. Wywal ze znajomych LobeliaSakvil. To zwykły troll i multikonciarz. W rzeczywistości to facet, fanatyk Pottera. Jego inne konta to: Denisstradowski45, harryPotterhobbit433, harrypotter43, HarryPottertvn2, HobbitDolGuldur23, Hobbiton2014. Zresztą chyba już wszystkie poblokowane. Zbanowano go za spamowanie i wyzywanie. Nie oszczędzał nawet moderatorów. I nie waż się do niego odzywać albo nawet mu gdzieś sprzeciwić. Zamęczy Cie prywatnymi wiadomościami. Ludzie się na niego skarżyli, że iż nęka.

Belief

oki, nie wiedziałam :) a co do Szaruka nie wiem, jestem fanką więc mam nadzieje że to były tylko ploty :P choć na bollywood pun czytałam że Gauri była na nią wściekła i ponoć teraz sie unikają, też mam nadziej że nie jest tak jak mówisz, ale z drugiej strony ta sprawa była chyba już dość dawno a dzieciaczka sobie sprawili rok temu, w każdym razie miejmy nadzieje że to piękne małżenstwo sie utrzyma, wszak Szaruk troche przeszedł żeby ją zdobyć, no ale z facetami nic nigdy nie wiadomo :) pozdrawiam

Belief

Słyszałam, że z tego powodu się zdecydowali na dziecko (kryzys itp.). Ale tak szczerze mówiąc (mimo że w każdej plotce może być ziarno prawdy, bo z reguły nie biorą się z niczego) to podchodziłabym do tego wszystkiego z dystansem. Prawdę zazwyczaj i tak znają tylko główni zainteresowani. Choć gdyby to była prawda- to wielka szkoda, mało jest porządnych mężczyzn, a zawsze wydawało mi się, że SRK do nich należy.

Lena_Xxx

Prawda :). Z drugiej strony SKR to facet a jacy oni są to wszyscy wiemy. Po tylu latach w związku z tą samą kobietą zaczynasz rozglądać się za innymi zwłaszcza kiedy sam jesteś idolem tak wielu młodych kobiet a sam dochodzisz do wieku tzn do kryzysu wieku. Chyba nie trudno było mu się uwikłać w romans z młodszą, śliczną i zapatrzoną w niego koleżanką.

aniaopole7

Ta ciekawe czy tam nie ma zdrad w ich małżeństwie przykro mi ale nie ufam islamistom. ;

MrsVampire

Możemy się tylko domyślać, jako fanka śledząca jego karierę i wypowiedzi mam nadziej że tak nie jest, ale jesteśmy tylko ludźmi, a islam choć też nie jestem entuzjastką nie ma nic do rzeczy, zdradzają wierzący z wszelakich religii jak i niewierzący, pozdro

aniaopole7

Powiem tak : fanem pana Khana nie jestem, filmów Bolly też nie, ale jakoś kiedyś zostałem fanem serii "Don". Tak jak teraz sobie te filmy przypomniałem i trochę o nich poczytałem (czemu jeszcze nie ma 3ej części?)..
Co mnie uderzyło to jaką chemię i porozumienie on ma z Pryianką w filmach, poza ekranem, podczas prowadzenia programów. Jakby się 30 lat znali i zawsze świetnie ze sobą bawili.
http://www.youtube.com/watch?v=y-rS8JjG5VA
Jak patrzę na żonę Khana na widowni...
Tu chyba nie chodzi o zdradę, ja bym obstawiał że ona boi się że on zwyczajnie zakocha się/zakochuje się w Pryiance jak uczniak.
Pewnie dlatego, niestety, nie ma "Dona 3".
A jeśli się w końcu zabiorą za "Dona 3".. Cóż, myślę że jest duża szansa na powstanie hinduskiego odpowiednika Brangeliny :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones