Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

Przestałem ją lubić od kiesy odeszła z czarodziejek. Tylko się kłoci!!

chlopak7

Kiedy odeszła z Czarodziejek, to PRZESTAŁA się "kłócić" (o ile można to tak nazwać, bo przecież do kłótni potrzebne są minimum dwie osoby, a nie wierzę w to, żeby Shannen prowokowała każdą kłótnię).

chlopak7

Ja za nią nigdy nie przepadałam. W Czarodziejkach grała taką poważną sztywniarę i cieszę, że ją wywalili czy tam sama odeszła..nieważne..xd Rose McGowan jest o wiele lepszą aktorką, sympatyczniejszą i z fajnym poczuciem humoru ; ) Zdecydowanie bardziej pasuje na trzecią siostrę Halliwell. ; )

chlopak7

Nie wiem czyja to wina, że odeszła, bo jak powszechnie wiadomo prawda zawsze leży po środku, ale strasznie ją lubiłam.
Serialowa Prue była przynajmniej naturalna, niestety w przeciwieństwie do Paige

_Heru_

Ona się zaczęła kłócić już za czasów BH 90210

kayako_3

Nikt z nas nie wie jak naprawdę było, ale tak na logikę to nie uważacie, że gdyby wyrzucili ją z bh za kłutnie to nie zaangażowano by ją do charmed? myślicie, że w stanach brakuje aktorek? wydaje mi się, że Spelling nie ryzykował by i powierzył rolę Prue komuś innemu.

ali282

Shannen jest świetną aktorką. Poza tym to wcale nie odeszła z Charmed tylko została wyrzucona. Smutne ale prwadziwe. I to przez Alyssę( mimo wszystko ją lubię). Poszło o faceta Juliana McMahona na którego Aly miała chrapkę.
Na początku Charmed dobrze się dogadywały. Zgadzam się z ali282

_Heru_

Dokładnie _Heru_ Shan jako Prue była znakomita.
Poza tym gdy nie było już Prue to CHarmed się zmieniło. Siostry mniej żartowały i wygłupiały się.
A Paige była indywidualistką nie pasowała do zespołu.

shan_2

Zapraszam na http://www.weloveshannendoherty.socjum.pl.

chlopak7

Ja słyszałam ze odeszła z serialu a raczej zwolnili ja za romans z Julianem McMahon.

sweet_dagna

Czarodziejki bez Shannen to nie to samo:( a Rose nie zdoła jej zastąpić... Brakuje mi Prue była świetna!

sweet_dagna

Tak, za romans. Nie wiedziaąłś, że kiedy się kręci serial nie wolno się z nikim spotykać? Więc na bank zwolnili ją za romans. Boże... Ręce opadają. Jak można pisac takie bzdury??

HollyShannen19

Poza tym - napisze to dużymi literami moze do kogoś dotrze:
czy na forum AKTORKI Shannen Doherty możemy porozmawiać o jej AKTORSTWIE a nie o tym czy się kłóci, z kim się kłóci, po co i jaka jest prywatnie?? Przecież nie znamy jej nie wiemy jak jest. Nie mamy prawa oceniac kogokolwiek, jeśli go nie znamy. A nikt znas tu się wypowiadających nie zna Shannen. Możemy natomiast wymienić się poglądami na temat jej gry bo każdy znas widział jakiś film z nia i wg swoich upodobań może to ocenić. Ale analizowanie jej charakteru jest kompletnie bez sensu.
Jeszcze do sweet_dagna Shannen sama odeszłą z serialu. Powiedziałą to wywiadzie. Potwierdził to Brad Kern.
Pozdrawiam

chlopak7

nie oglądam Charmed za często ale jednak czasem się na to z chęcią popatrzy... No i przez to, że nie oglądam regularnie to nie wiem - zrobili to jakoś w stylu, że Prue zginęła?? Jest to w jakimś odcinku czy zrobili po prostu jakąś wzmiankę tylko?

Meloren

Nie no wzmianka to byłoby przegięcie na całej linii. Prue zginęła w finale 3 sezonu, zabił ją Shax - asasyn źródła wszelkiego zła. Pierwsze odcinki 4 sezonu kręciły się wokół jej śmierci, żałoby sióstr itd. Przez cały sezon 4 była wspominana prawie w każdym odcinku, potem rzadziej, jednak mimo,że nie pojawiła się nigdy więcej, nie pokazano nawet jej zdjęcia to była wspominana do końca serialu. http://seriale.ath.cx/ogladaj/ tutaj masz link do tego odcinka, jeśli chcesz obejrzeć. To chyba najbardziej emocjonujący finał ze wszystkich sezonów. Pozdrawiam:)

HollyShannen19

dziękuję za informację :) :*

HollyShannen19

ale wiesz że nie można tego obejrzeć w linku : http://seriale.ath.cx/ogladaj/ ? ;D

vampir_tw

wiem, wiem :D ale domyśliłam się co zrobić ;d

użytkownik usunięty
Meloren

Ja ją bardzo uwielbiałem w serialu Czarodziejki i bardzo żałuję że "odeszła" z serialu... Bez niej to już nie było to:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones