Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 371 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty
Basiulka93

Wszystkiego dobrego!Dużo zdrówka kochana!!!:):*:*:*

Basiulka93

S h a n n e n ;***



Luise

oo, to całego serca jej życzę wszystkiego... najgorszego:P

Phoebe123

to z całego serca jej życzę wszystkiego... najgorszego:P

Phoebe123

A ja mimo iż nie lubię Prue, to myśle, że Shannen jest spoko (za Brendę;)) i wszystkiego naj;**

Phoebe123

Tobie to się chyba w życiu za bardzo nie powodzi, co? :DD

Phoebe123

Phoebe123 - jakaś ty głupia! aż żal patrzeć!! współczuję Ci, z całego serca Ci współczuję a za razem cieszę się niezmiernie że nie znam Cię osobiście, bo kontakt z tak nierozgarniętą osobą mógłby źle na mnie wpłynąć!

Basiulka93

100 lat Shay ..! :* :**

Phoebe_1

Wszystkiego najlepszego Shay! ;*








Prue_Halliwell

wy macie ze sobą problem, duży problem...

Phoebe123

my? my nie wypisujemy takich bzdur na publicznych forach i nie obrzucamy ludzi których nie znamy mięchem bez konkretnej przyczyny. Więc kto tu ma ze sobą problem?

Prue_Halliwell

Tutaj też chcesz się kłócić!? Boże kobieto, ale masz zapał! To było do Pheobe123. Odpowiedz mi na pytanie: Po co tu wchodzisz i piszesz takie bzdury? Chciałabyś żeby ktoś w twoje urodziny złożył Ci takie życzenia? Do ciebie nic nie dociera?! A powiedz jeszcze dlaczego uważasz, że mamy ze sobą problem i jaki on jest?! Czego dotyczy, bo nie zauważyłam, żebyś napisała argumentację. A te twoje posty są naprawdę do d***! Żebyś chociaż prawdę napisała. A tu nic mądrego.

pirania_8

No i jeszcze wszystkiego najlepszego. Spóźnione życzenia, ale szczere!

pirania_8

ignorujcie ją...

wszyskiego najlepszego. Bogatego gwiazdora i szczęśliwego nowego roku.
Heh :p

Basiulka93

Zostawcie Phoebe123 w spokoju musi biedne dziecko zwrócić na siebie uwagę naprawdę mi ciebie żal jak będę miała czas to spróbuję ci pomóc (tylko nie wiem czy dam rade).
Żyj sto lat Shannen wszystkiego naj :*:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones