Stefan Friedmann

7,5
7 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stefan Friedmann

Wprawdzie dawno go nie widziałem ale w życiu nie przypuszczałem że on ma już 70 lat. Nie brałem pod uwagę nawet 60. Myślałem że z datą urodzenia to jest jakiś błąd, jednak sprawdziłem w kilku innych miejscach i okazało się to prawdą. Niestety najlepsze lata już za Friedmanem i wiele czasu mu już nie zostało. Kto wie kiedy będziemy go żegnać. Fajnie by było go jeszcze w czymś zobaczyć, tak żeby przypomniał o sobie większej liczbie widzów i jednocześnie się pożegnał. Tylko w czymś innym niż Klan czy tego typu serial, najlepiej w jakimś filmie. Jednak na to już chyba nie ma szans, chyba że jakaś rola bardzo epizodyczna.

ksupron

Ta, pora umierać. Pewnie zbiłeś mu już trumnę i kupiłeś wieniec na to "pożegnanie". Ech...

Nickita

Koleżanko, po co od razu złośliwości - prawda jest taka, że w wieku 73 lat szanse na otrzymanie pierwszoplanowej roli wynoszą jak 1 do 100. ja uwielbiam Stefana, ale niestety rzeczywiście, najlepsze juz za nim, takie to życie

ksupron

Nie wiadomo czy tobie został chociaż jeden dzień.

felicytas

Luz, kochani, po co się denerwować. Niestety to fakt, w wieku 73 lat trudno już grać Bednarskiego, a szkoda, bo to mój ulubiony aktor

ksupron

ohoho, co ja widzę, aktor komediowy ma też dobry komediowy wątek :D szkoda że niedoceniany, ale i tak bawiłem się przednio!

ksupron

Niestety to prawda, a szkoda, bo też bardzo go lubię

ksupron

Jeszcze pożyje! Tylko, że raczej już nic dużego nie zagra i to jest smutne, bo to znakomity aktor

ksupron

Teraz spotkałem najbardziej idiotyczny wpis jaki można znaleźć." krakus1985" po Twoim wpisie mam prawo uważać Cię za
idiotę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones