Steven Spielberg

Steven Allan Spielberg

8,1
25 788 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Steven Spielberg

Moim zdaniem Spielberg jest najwybitniejszym i najlepszym reżyserem na świecie!!!!! Nierozumiem jak ktoś może w niego wątpić. kazdy jego film ma jakies przesłanie które w łatwiejszy czy trudniejszy sposób jest odbierane. Kazdy co sądzi że Spielberg jest do bani to najwidoczniej nie zna się za dobrze na filmach. Sorry z góry za takie ostre opinie ale taka jest prawda:D

skatepatryk1_2

Coż, nie moge się z Tobą zgodzić:)
Szkoda mi, ze obejrzałęm niedawno Jurasik park w TV, zatarlem dobre wrazenie z czasu jak bylem na tym w kinie w wieku 10 czy 11 lat. Jak mogę watpić? Dość łątwo. Wiele jego filmów to fimilijne ciepłe kluchy, z obowiązkowym happy endem. Nie neguje jego talentu reżyserkiego(być może tajemnym zbiegiem okoliczności jego filmy mi nieodpowiadają), a napewno nie neguje talentu robienia fajnego holiłłuckiego widowiska dla mas...

ElilHrairRah

No właśnie. Pamiętasz "Bliske sptkania..." ? Fajny film sc-fi z wręcz debilnym zakończeniem, przez które pewnie nie dostał Oscara. Nie będę już mówił o inych filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones