Steven Spielberg

Steven Allan Spielberg

8,1
25 788 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Steven Spielberg

Szeregowiec Ryan i Kompania Braci to totalne porażki. Park Jurajski nawet mu wyszedł.

K_B_

O czym Ty Gadasz Człowieku?????????????? Szeregowiec Ryan to chyba najlepszy film wojenny w historii kina Kompania Braci rewelacyjny serial niesamowite sceny batalistyczne ,Park Jurajski to kultowy film a ty piszerz że nawet mu wyszedł ,Steven Spielberg To jeden Z najlepszych reżyserów historii kinematografii

Cholasina

Znam lepszych.

użytkownik usunięty
K_B_

Co ty ziomus pieprzysz??? Porazka??? Napisz madralo dlaczego tak sadzisz!!!

Ja nic nie sAdzę

K_B_

Zazwyczaj jest tak, że swoje wypowiedzi się w jakiś sposób uzasadnia, używając odpowiednich argumentów. Dlaczego skreślasz od razu szeregowca Rayana i kompanię braci? Nie ma to jak walnąć jakieś stwierdzenie ni w pięć ni w dziewięć, i na dodatek nie podzielić się z resztą świata dlaczego się tak myśli. Dzieci zazwyczaj mówią w taki sposób... Więc dlaczego Szeregowiec i Kompania to takie dno?

użytkownik usunięty
K_B_

Jaki z ciebie jest popierdolony burak!!!!!! Większego idioty to nie widzialem.

K_B_

W Szeregowcu jest zbyt dużo patosu i gloryfikacji amerykańskich żołnierzy. Ale w całokształcie - film jest ok. Park Jurajski to po prostu film przygodowy, nie ambitne kino. Chyba powinieneś pomyśleć (to nie boli) zanim coś napiszesz. Może podasz jakieś argumenty - czemu te dwa filmy są porażkami?

Dobry_2

Ten cały K.B. jest trochę robnięty. na "Władce pierścieni:Dwie wieże powypisywał że jest nudna na Spielberga też psioczy ma jakiś wypaczony gust. Zresztą nie zgodze się też z Szymkiem Spielberg robiąc "Szeregowca Ryana" nie kreował się na jakiegoś tam Emmricha tylko sam pokazał że Ameryka nie jest tak mądra jaką się niektórym wydaje.
Pozdrawiam.

K_B_

Ja w ogóle nie rozumiem o co Ci człowieku chodzi... Szeregowiec Ryan to przecież najlepszy film w historii kina... Ale trzeba go najpierw zrozumieć żeby się na jego temat wypowiadać... I od kiedy Kompania Braci to porażka? Czy ty się dobrze czujesz w ogóle?? Ale dobra... Koniec... Już nie gadam... :))

Pozdrawiam :)

K_B_

jestem ciekawa, kto normalny, którego ulubione filmy to ALF, CO LUDZIE POWIEDZĄ czy TERMINATOR, może wypowiadać się o takim geniuszu?? Podejrzewam nawet, że nie oglądałeś części filmów, który krytykujesz. I nawet nie porównuj Segala do SP., bo nie ma czego porównywać - sztuczny i żałosny jest nikim w stosunku do SP, No i sorry - jeżeli czyimś ulubionym aktorem jest Arnold S, to tzlko đwiadcyz o ogranicyeniu mygowzm wypowiadajcego się. Tak więc na następny raz w ogóle się nie wypowiadaj

marteczKa_2

Ja się z K.B. nie zgadzam, ale jakoś ten Spielberg mnie denerwuje... Jego filmy są takie ugrzecznione i pod publiczkę (chociaż niewątpliwie wiele z nich to arcydzieła)... Chociaż niedawno jeśli chodzi o kino Sci-Fi bardzo mnie zaskoczył - chodzi mianowicie o 'Raport mniejszości"...

użytkownik usunięty
Albertino

Wybitny i inteligentny człowiek ze Stevena Spielberga jest. Nie macie pojęcia jak zasłużył się dla światowej, bo nie tylko amerykańskiej kinematografii. Piszę scenariusze i wiem co to świat filmu. Nie oceniajcie go nie zdając sobie z tego dogłębnie sprawy. Nie ma to jak analiza.

K_B_

człowiek bez mózgu albo totalnie ograniczony. Nie wiem czemu służą takie posty jak ten, na który właśnie odpisuje. Żeby wdać się w durną niczemu nie służącą wymianę zdań, w której się nie ma racji?? Mógłbym zrozumieć, że komuś się nie podoba "Szeregowiec..." ale Twoje odpisy świadczą o lekkim zacoafaniu. Zresztą szkoda gadać

neil__mccauley

No, no. Widzę, że społeczeństwo ewoluuje. Teraz już nie imbecyl bo napisał coś obraźliwego, ale imbecyl dla tego, że nie uzasadnił swojego zdania. Brawa! A może mu się nie podobają te filmy, dla samego niepodobania się? Może nie zrobiły na nim dobrego wrażenia? Może de gustibus et coloribus non est disputandum? A może wreszcie ktoś też uzasadni dla czego owe filmy są "świetne/genialne/dobre/boskie "? Jak to zmierzyć i sprawdzić, że są rzeczywiście "świetne/genialne/dobre/boskie "?

Podoba mi się kolor czarny. Czy ktoś mi pomoże uzasadnić dlaczego czarny?

użytkownik usunięty
Maldoror

hmmmmmmm spierdolberg to cienias co kręci jakies pierdoły typu ET , hook i inne gówna jedyne co było dobre to szeregowiec ryan komercyjny fagas i takie właśnie są jego filmy do DUPY przy takim mannie albo de palmie wysiada

Chodzi ci o Micheal'a Mann'a i Brian'a de Palma'e (lepiej takie nazwiska pisać z dużych liter). Pozrd

Antalix

Szeregowiec Ryan jest jednym z filmow, ktore wyszly Spielbergowi:) Tak samo mysle o Kompanii Braci, ktora uwielbiam i widzialem juz po kilka razy:D Jednak zgodze sie ze ostanio pan Steven zaczal robic filmy dla kasy:/ Przykladem tego jest Wojna Swiatow:/ Bylem w kinie i zaluje ze wydalem na to kase:/

Maldoror

Tego nie trzeba uzasadniać. "Kompania braci" jest genialna, a "Szeregowiec Ryan"-plaża idealna, dalej już może nie idealnie, ale bardzo dobrze. Pisanie, że to porażka jest zwyczajną głupotą. Może gościu po prostu nie lubi filmów wojennych i dla niego każdy film o wojnie to porażka. Może się człowiekowi coś nie podobać, ale pisanie takich bzdur jest żałosne.
Niby o gustach się nie dyskutuje, ale to forum, więc tutaj taka zasada raczej nie obowiązuje.

K_B_

Powieś się albo skocz z mostu na tory, tyle mam ci do powiedzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones