Steven Spielberg

Steven Allan Spielberg

8,1
25 792 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Steven Spielberg

Jaką ocenę dalibyście rezyserowi który by wyreżyserował te wszystkie filmy z kolekcji gazety wyborczej. Bo ja 10 bez dwóch zdań

Pan_Zagadka

Ja daję maksymalnie 6. Stworzył sporo świetnych filmów, ale to średni reżyser. Zna wszystkie sztuczki potrzebne do stowrzenia dobrego filmu, ale talentu nie ma, nie dodaje nic od siebie.

Mr_Myers

On nie pytał o Spielberga,tylko o to jaką ocenę wystwiłbyś komuś kto byłby rezyserem(Oczywiście taki reżyser nie istnieje) wszystkich filmów z Kolekcji gazety Wyborczej(m.in Amadeusz,Chłopcy z Ferajny,Powiększenie,Mechanicz na Pomarańcza).Fajne pytanie;)
Ja zapewne dałbym mu 10,ale jest sporo filmów w tej kolekcji,które do mnie nie trafiają.
Poza tym cięzko odmówić talentu wszystkim tym rezyserom,którzy naprawdę te filmy nakręcili(Scorsese,Kubrick itd).

Corleone

Racja. Trzeba było czytać uważnie:) A tylko mignąłem ten tekst. Tylko czemu to pytanie zostało zamieszczone na stronie Spielberga?:)

Mr_Myers

Może dlatego,że dużo osób odwiedza stronę Spielberga;)
Bo trudno,żeby napisał to na stronie Antonioniego,odwiedzanej sporadycznie i tylko przez wybitnych Koneserów Kina;)

Corleone

Też tak myślę:) Ale lepiej żeby zamieścił to na forum, miałby wtedy więcej odpowiedzi:)

Mr_Myers

Tylko i wyłącznie 10 - jest super :)
Naprawde zasługuje na 10 :)

NaShI

Nashi a ty o kim teraz piszesz??
O Spielbergu czy o tym wyimaginowanym rezyserze?
Oj Mr.Myers ale zamieszanie wprowadziłes:))

Pan_Zagadka

max to 4, pomimo ze jestem antysemita to uwazam ze calkiem niezy rezyser, ale moim zdaniem ma problemy z obsada w swoich filmach, nie podobaja mi sie glowni aktorzy jego filkmow dlatego tyko 4

SWW

SWW nie masz się czym chwalić! Bycie antysemitą to raczej powód do wstydu!!! Radzę nie obnosić się z takimi rzeczami, bo kiedyś może się to dla Ciebie nienajlepiej skończyć!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones