filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Vlad Paunescu
Vlad Paunescu
4,9
86
ocen pracy producenta
Strona Główna Osoby
Podstawowe informacje
Historia kariery i ranking
Filmografia
Opinie i Nagrody
Forum
Pozostałe informacje
Newsy
Filmografia
widok pełny
widok uproszczony
producent
reżyser
operator
scenarzysta
aktor
we własnej osobie
Inne
Wszystkie
Filmy
Seriale
rok produkcji
ocena
Moja aktywność:
wszystko
Moja aktywność:
wszystko
widziałem
nie widziałem
chcę zobaczyć
The Hard Way
2019
Live: Królowa telewizji
Live
2015
Queen and Country
2014
Detasamentul Orb
2014
Kyra Kyralina
2014
Zanim nadejdzie noc
Dying of the Light
2014
Pośród wrogów
Walking with the Enemy
2013
Puzzle dla niewidomego
Puzzle
2013
The Dead Reborn
2013
Hatfields & McCoys: Wojna klanów
Hatfields & McCoys
2012
Pod ścianą
Forced to Fight
2011
W odwecie za śmierć
Born to Raise Hell
2010
Zielony księżyc
Luna verde
2010
Anakondy: Krwawe ślady
Anaconda 4: Trail of Blood
2009
Koncert
Le Concert
2009
Barbarossa - Klątwa Przepowiedni
Barbarossa
2009
Naprzeciw ciemności
Against the Dark
2009
Coronation Street: Romanian Holiday
2009
Ciche wesele
Nunta muta
2008
Anakonda 3: Potomstwo
Anaconda III
2008
Lustra
Mirrors
2008
Ostatni wróg
The Last Enemy
2008 -
Dyniogłowy 4: Krwawy spór
Pumpkinhead: Blood Feud
2007
Szalony lot
Flight of Fury
2007
Połowiczny rozpad Timofieja Bierezina
The Half Life of Timofey Berezin
2006
Ostrze pamięci
True True Lie
2006
La Urgenta
2006 -
Detonator
The Detonator
2006
Korpus weteranów
The Hard Corps
2006
Siła rażenia
Attack Force
2006
Nieobliczalny
Shadow Man
2006
Mamut
Mammoth
2006
Dyniogłowy: W proch się obrócisz
Pumpkinhead: Ashes to Ashes
2006
Puls
Pulse
2006
Oni
Ils
2006
Zastępca
Second in Command
2006
Incubus
2006
7 sekund
7 Seconds
2005
Armia Boga: Zapomnienie
The Prophecy: Forsaken
2005
Pułapka dusz
Spirit Trap
2005
Królowie przeklęci
Les rois maudits
2005
Frankenstein & the Werewolf Reborn!
2005
Hellraiser: Hellworld.com
Hellraiser: Hellworld
2005
Caryca Katarzyna
Catherine the Great
2005
Hellraiser: Sekta
Hellraiser: Deader
2005
Szepty w mroku
Saint Ange
2004
Laleczka Chucky: Następne pokolenie
Seed of Chucky
2004
Błogosławiona
Blessed
2004
Method
2004
The Uncrowned Heart
Herz ohne Krone
2003
Mutant 3: Obrońca
Mimic: Sentinel
2003
Światło na twojej twarzy
Fény hull az arcodra
2002
Sherlock: walka ze złem
Sherlock
2002
Full Moon Fright Night
2002 -
Train Quest
2001
Krwawy księżyc
Wolf Girl
2001
Więzienie śmierci
Prison of the Dead
2000
Witchouse 2: Blood Coven
2000
Książę Ciemności: Prawdziwa historia Draculi
Dark Prince: The True Story of Dracula
2000
Niesamowity dżin
The Incredible Genie
1999
Wspomnienia władcy lalek
Retro Puppet Master
1999
Search for the Jewel of Polaris: Mysterious Museum
1999
Phantom Town
1999
Czarodziejka
Teen Sorcery
1999
Dragonworld: The Legend Continues
1999
Teen Knight
1999
Odlotowy chłopiec
The Boy with the X-Ray Eyes
1999
Dom Wiedźmy
Witchouse
1999
Shapeshifter
1999
Obcy na dzikim zachodzie
Aliens in the Wild, Wild West
1999
Teenage Space Vampires
1999
Wróg mojego wroga
Diplomatic Siege
1999
Talisman
1998
Clockmaker
1998
The Secret Kingdom
1998
Frankenstein Reborn!
1998
Subspecies 4: Bloodstorm
1998
The Werewolf Reborn!
1998
The Shrunken City
1998
Zamkowy duszek
Little Ghost
1997
Vampire Journals
1997
The Midas Touch
1997
Lurid Tales: The Castle Queen
1997
Johnny Mysto: Boy Wizard
1997
Hideous!
1997
Oblivion 2: Backlash
1996
Spellbreaker: Secret of the Leprechauns
1996
Josh Kirby... Time Warrior: Chapter 5, Journey to the Magic Cavern
1996
Demon in the Bottle
1996
Magiczne zwierciadło 2: Czas trwa
Magic in the Mirror: Fowl Play
1996
Intymne sekrety
Alien Abduction: Intimate Secrets
1996
Petticoat Planet
1996
Magiczne lustro
Magic in the Mirror
1996
Josh Kirby... Time Warrior: Chapter 3, Trapped on Toyworld
1995
Gniazdo szatana
Serpent's Lair
1995
Ostatnie Tchnienie
Last Gasp
1995
Huntress: Spirit of the Night
1995
Krasnoludki są na świecie
Leapin' Leprechauns
1995
Wojownik czasu
Josh Kirby... Time Warrior: Chapter 1, Planet of the Dino-Knights
1995
Josh Kirby... Time Warrior: Chapter 2, the Human Pets
1995
Josh Kirby... Time Warrior: Chapter 4, Eggs From 70 Million B.C.
1995
Miasteczko Oblivion
Oblivion
1994
Podgatunek: Żądza krwi
Bloodlust: Subspecies III
1994
Trancers 5 - Nagła śmierć
Trancers 5: Sudden Deth
1994
Trancers 4: Jack of Swords
1994
Pełzający strach
Lurking Fear
1994
Dark Angel: The Ascent
1994
Podgatunek 2: Krwawnik
Bloodstone: Subspecies II
1993
Invisible: The Chronicles of Benjamin Knight
1993
Android
Mandroid
1993
Niestety, nie znaleźliśmy wyników.
Zmień kryteria filtrowania
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.