Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
86 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

jaki wedlug was jest najlepszy film z udzialem Willa Smitha??

Bloodmaster

ja stawiam na bad boys 1 i 2 oraz na ja robot

użytkownik usunięty
Bloodmaster

Witam cię serdecznie moja droga ;)
Jak dla mnie wszystkie filmy z Willem są boskie !! !! !!
Bad Boys 1, 2, I'Robot, Wild wild west, Dzień Niepodległośći, Hitch itd...
Chociaż nie podobał mi się zbytnio Men in Black sam Will był cudny ale film to nie moje klimaty :]
Pozdrawiam

zgadzam sie z toba w prawie wszystkim, poza tym ze ja jestem facetem, tak sie dziwnie zlozylo. pozdro

Bloodmaster

Bad Boys i I, Robot. Ogólnie prawie wszystkie jego filmy są super.

oliczka

ja stawiam na bad boys 1 i 2 choć prawie wszystkie filmy ma zawarzaste

Bloodmaster

Najlepszy fim z udziałem tego aktora to Ali.............!!!:) pozdrawiam wszystkich:)

Bloodmaster

A moim zdaniem Wróg publiczny i Bad Boys I i II ;) bo Hitch troszkie kiczowaty jest ;P hehe pozdrawiam ;*

Bella_Mafia

Ten aktor jest genialny więc wszystkie filmy z jego udziałem oglądam z przyjemnąścią. Ale jeśli mam wybierac to Bad Boys 1,2 no i I Robot :)

Bella_Mafia

Ten aktor jest genialny więc wszystkie filmy z jego udziałem oglądam z przyjemnąścią. Ale jeśli mam wybierac to Bad Boys 1,2 no i I Robot :)

Bella_Mafia

Ten aktor jest genialny więc wszystkie filmy z jego udziałem oglądam z przyjemnąścią. Ale jeśli mam wybierac to Bad Boys 1,2 no i I Robot :)

Bloodmaster

Ten aktor jest genialny więc wszystkie filmy z jego udziałem oglądam z przyjemnąścią. Ale jeśli mam wybierac to Bad Boys 1,2 no i I Robot :)

ludwisiu

Najlepsze: Bad Boys, I, Robot, Men in Black

Palpatine

Absolutnie Men in black I!!! Nie do pobicia!!

kasiaczek

Men in black I , Ja Robot , Ali ... to jeśli chodzi o filmy , ale według mnie najlepsza jego rola to gra w Bajerze z Bel Air.

ViViDfan

Najlepszy jest z pewnością "MiB", gdyz jest to po prostu ZAJE8ISTY film (10/10). Na drugim miejscu bardzo dobry "Ja, robot" a na trzecim dobry "Ali". Will jest przezabawnym i pełnym wdzięku (co ratowało takie przeciętniaki jak np. "Hitch") komikiem oraz dobrym aktorem (co udowodnił b. dobrą rolą dramatyczną w "Alim"). Pozdro dla wszystkich fanów Willa ;-)

Bloodmaster

Zdecydowanie bad boys 1 i 2 :D:D:D ale tak czy tak wszystkie mi sie podobaja filmy z jego działem:):):)

j_u_s_t_a

A dla mnie Will najlepszy był w serialu "Bajer w Bel Air" :-)

Bloodmaster

Jak tak sobie myśle to większość filmów w których go widziałam były dobre. Fajnie grał w filmach "Ja Robot", "Dzień Niepodległości", "Bad Boys" i oczywiście MIB

Aquariia

no, w "Ja, robot" to akurat zagrał słabo, co akurat nie było tak do końca jego winą; po prostu jego rola była bardzo słabo określona w tym bardzo dobrym ale zdominowanym przez komputery filmie, i Will nie mógł do końca wybrać określonej konwencji - czy typowej dla siebie komediowej czy całkowicie w stylu kina noir - więc wyszła z tego chandlerowska postać z domieszką Willa Smitha - niestety Smith sprawiał wrażenie nieco znużonego i zmęczonego... ale jego naturalny wdzięk i tak zrekompensował niedostatki scenariuszowe ;-)

użytkownik usunięty
radex78

Szczeże powiedziawszy to Will jest dobrym aktorem,aczkolwiek gra w głupiutkich i płytkich filmach typu Bad Boys.Najlepsze filmy z Smithem to niezapomniana rola w filmie "Ali" oraz świetna we "Wrogu publicznym"

Bloodmaster

A ja powiem ze nie przepadam za calkowicie murzynskimi filmami i najbardziej przypadl mi do gustu w filmie "Dzien Niepodleglosci". Obleci tez w "MiG" chociaż ten film jest głupi jak niewiem...

Zeke

Bad Boys zarówna jedynka jak i dwójk, Hitch oraz MIB :)

Bloodmaster

No ciekawe filmy z jego udziałem to na pewno obie części Bad Boys, również dwie części Facetów w Czerni, Ja Robot to też całkiem niezły film...

Bloodmaster

Jest moim ulubieńcem we wszystkim co robi:)
Wybieram: "Bad Boys I" ale teraz przebił go w moich oczach "W pogoni za szczęściem".
Świeżo po seansie mówie: Ma szanse na Oskara:)
pozdrawiam serdecznie:)

Bloodmaster

"W pogoni za szczęściem" no i MiB :) i musze jeszce popisac cos bo ponoc za krótko :P

Bloodmaster

bajer w bel air :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

mart_5

Hitch jest boski...No i W pogoni za szczęściem

Bloodmaster

Hmmm...
Moim zdaniem oczywiscie i tradycyjnie Ja Robot
Ale podoba mi się również Men in black 1 i 2
Bad Boys nie oglądalem:(
Tzeba sciągnąc;]

Bloodmaster

Najlepszy oczywiście...
.........................."W POGONI ZA SZCZĘŚCIEM" ;)

Bloodmaster

Oczywiście że:

"Dzień Niepodległości" & "W Pogoni Za Szczęściem"

Bloodmaster

Teraz to zdecydowanie "W pogoni za szczęściem" . Film świetny .

Bella_Mafia

chyba "W pogoni za szczęściem", ale inne np. "Bad Boys" też były fajne

gradins

Bezkonkurencyjnie BAD BOYSI, wspólnie z M. Lawrencem stworzyli jeden z najlepszych duetów jakie widziałem w filmach!!!

Bloodmaster

Kazdy film z nim jest ThE bESt !! Mistrz.. Jak dla mnie najlepszy aktor.. A film ?? Hmm moze Wróg publiczny ..

Bloodmaster

jak dla mnie - zdecydowanie Bad Boys 1,2 - nie wspominając tego, że wszystkie filmy z nim są nie-do-opisania..... z B.B. pierwszej scena gdy biegnie z hotelu, żeby wypchnąć swojego partnera zprzed taksówki a w dwójce: "We life together, we die together, bad boys for life..." scena na której się prawie poryczałem...

Bloodmaster

Dla mnie najlepszy filmy z udziałem Willa Smitha to:
#Bad boys
#Bad boys 2
# Ja, robot
#Wild, wild west(Bardzo dziki zachód)

Bloodmaster

Zdecydowanie "W pogoni za szczesciem".Fajne byly tez obie czesci Bad Boys'ow oraz MiB.

Bloodmaster

hehe ludzie a filmy takei jak ali czy w pogoni za szczęściem tam dał pole do popisu :)

użytkownik usunięty
tyskie87

Top 10:

1. W pogoni za szczęściem
2. Ali
3. Bajer z Bel-Air
4. Hancock
5. Jestem ledendą
6. Ja, Robot
7. Bad Boys
8. Bad Boys 2
9. Hitch
10. Wróg publiczny

W wyżej wymienionym zestawieniu chodzi mi o jego kreacje a nie o cały film:D

użytkownik usunięty

Ranking najlepszych filmów w jego wykonaniu moim zdaniem wyglądał by tak, nie uwzględniając seriali:D

Top 10:

1. W pogoni za szczęściem
2. Ali
3. Hancock
4. Dziewczyna z Jersey
5. Ja, Robot
6. Hitch
7. Dzień niepodległości
8. Bad Boys
9. Faceci w czerni
10. Wróg publiczny

wróg publiczny, w pogoni za szczesciem, dzien niepodleglosci i jestem legenda to jego najlepsze filmy

Bella_Luna

- Bad Boys 1 i 2
- Jestem legendą
- Dzień Niepodległości
- Bardzo dziki zachód
- Wróg Publiczny

;)

Bloodmaster

Według mnie najleprzy film z Willem Smithem to "Jestem legendą"

Bloodmaster

Nie oglądałam jeszcze hancock'a ale narazie zdecydowanie W pogoni za szczęściem no i jakoś w Jestem legendą ;]

Bloodmaster

Jak na razie oglądałam tylko "Jestem legendą" ;) ale tam był świetny :))

Bloodmaster

Oczywiście Bad Boys I, II :D:D:D Pozdrawiam

Bloodmaster

Faceci w czerni, Dzień Niepodległości, Jestem Legendą, Bardzo dziki zachód... Jest troche tych filmów

Bloodmaster

1.Ali
2.W pogoni za szczęściem
3.Bad boys

bacek180

Mój ulubiony film z jego udziałem to Jestem Legendą. POZDRAWIAM :)

Bloodmaster

Faceci w Czerni (obydwie części), Ja Robot, Jestem Legendą, Hancock.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones