Wojciech Niemczyk

7,3
758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Niemczyk

Cudownie zagrana rola, jednoczesnie wspaniała sztuka. Coś niesamowitego. W życiu czegoś takiego nie widziałam w żadnym teatrze. Idę jeszcze raz na "Samotnośc pól bawełnianych" :)
Jeśli ktoś lubi teatr,albo go nie lubi, jest zmotoryzowany i mieszka niedaleko Kielc, albo daleko Kielc to i tak gorąco polecam. WARTO!

Zan_Mouquette

wczoraj oglądałem ten spektakl w krakowskiej Łaźni Nowej, jest on wspaniały, muzyka jest świetna, naprawdę serdecznie polecam, choć tematyka bliska każdemu w oczach Koltes'a jest dosyć specyficznie przedstawiona - naprawdę warto, zgadzam się w zupełności z poprzednikiem

kamillo_2

Ja byłam na ,,Romeo i Juli'' w Kieleckim teatrze...! Wojciech Niemczyk gra tam Merkucja...gdy ,,umierał'' wszyscy płakali...a na końcu gdy wszyscy aktorzy wychodzili i kłaniali się, on dostał największe brawa...! Jest świetny idę na ten spektakl jeszcze raz...!

love_kara160

O, przyznam, że nie chciało mi się iść na "Romea i Julię". Skoro polecasz, to się przejdę na najbliższy spektakl.
Byłam jeszcze raz na "Samotności pól bawełnianych".... I wybiorę się po raz trzeci. To się chyba przeradza w jakąś psychozę ;) Mojemu chłopakowi też się bardzo to podoba i podziela moje zdanie, toteż nie jestem sama ;)
Pozdrawiam.

Zan_Mouquette

W roli Merkucja wypadł rewelacyjnie! Warto iść na Romeo i Julię tylko po to, by go zobaczyć. Coś wspaniałego!:)

igaanime

z romea i julii tylko jego warto odnotować w pamięci, bo spektakl jako taki należał moim zdaniem do mniej udanych

raven46

Racja, warto go odnotować. Gdy ,,umarł'' faktycznie wszyscy płakali....ze śmiechu! Aktor po skonaniu zaczął się...śmiać. W momencie, w którym całą salę powinna ogarnąć grobowa cisza wszyscy sikali ze śmiechu z niego, a raczej z nim, poza jednym aktorem, który akurat w tym czasie miał swój monolog i był na nim tak skupiony, że po prostu niczego nie zauważył.
Pozostali aktorzy próbowali opanować sytuację, jednak nie dali rady i sami musieli się uporać ze sobą i swoim śmiechem :D Zachował się baardzo nieprofesjonalnie.Nie wiem jak było na innych spektaklach, oczywiście...

Zan_Mouquette

Byłam wczoraj na "Samotności.." i muszę przyznac, że to był najlepszy spektakl na jakim byłam.. dawno temu chciałam na niego iśc niestety przestali go wystawiac.. napisałam maila do informacji w teatrze i otrzymałam odpowiedź, że już go nie będą wystawiac a tu taka niespodzianka po takich czasie! :) głośno, psychodelicznie i nastrojowo. Gdybym nie była tylko biedną studentką to chodziłabym na każdy spektakl do kieleckiego teatru, bo warto! Od przyszłego roku zacisnę pasa i przynajmniej raz w miesiącu na jedną sztukę będę chodzic.

xxxckxxx

dobra ludzie a teraz pytanie tak całkiem serio. Która na "Samotności.." czekała aż Niemczyk się rozbierze? :D ja się przyznaję - czekałam, czekałam i się nie doczekałam niestety :D Co nie zmienia faktu, że spektakl na długo zapadnie mi w pamięci...

Zan_Mouquette

Również bardzo, bardzo polecam. Żadna sztuka nie wzbudziła we mnie tyle emocji co "Samotność..". Zarówno Niemczyk jak i Nosiński są fenomenalni (!), a oprawa muzyczna i światła dopełniają całości. Dla mnie mistrzostwo.

IndiaTate

Jeżeli podobała Wam się "samotność..." to koniecznie idźcie na "Niebezpieczne związki" polecam!

Zarrock

Nie wiem, jak Wam, ale ten sposób przedstawiania już przestał mi się podobać. Oczywiście, Wojciech jak to Wojciech, ratuje kielecki teatr etc.... ;) Ale mnie się już znudziło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones