Wojciech Smarzowski

8,2
10 711 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Wojciech Smarzowski

...jednostce specjalnej GROM, miał być reżyserem tego filmu a teraz cisza? nikt tego nie robi, czy ktoś inny będzie reżyserem, wie ktoś coś?

maximus01

No właśnie tez się zastanawiam... w ogóle było tyle mówienia o tym filmie (że dwie części, że budżet, że Szyc i Więckiewicz), potem było zdziwienie, że jednak Smarzowski pracuje nad Różą, a nie nad żadnym Gromem - a teraz już nawet filmweb wywalił ten tytuł z filmografii. Projekt więc najwidoczniej padł.

maximus01

czytałem pare dni temu wywiad ze Smarzowskim, na dzień dzisiejszy jest tylko scenariusz. Smarzowski dostał propozycję żeby zrobic serial o GROMIE 13 odcinków, on chciał robic fabułę w stylu kompanii braci. Jak sam powiedział na taki film jak on go sobie widzi nie ma w Polsce pieniędzy, a innego ( czytaj tańszego, czy też z kartonowymi czołgami i 3 karabinami na cały film) on nie chce robić.

vincevega_fw

I bardzo dobrze mówi..

Kinomaniak91

popieram

Mistrzu-1

Czy ktoś dysponuje wiedzą dlaczego zaprzestano prac nad tym filmem? Czekałem na niego w sumie z wypiekami na twarzy... Jeśli Smarzowski nei nakręci tego filmu będzie pogrzebany w moich oczach...

STAMiNA

Podczas spotkania na festiwalu w Sopocie pan Wojtek wspomnial, ze glownie chodzilo o pieniadze. Film (a potem w kojcepcji nawet trzynastoodcinkowy serial), ktory mial byc krecony w roznych czesciach swiata, po prostu nie zarobilby na siebie. I to mocno.

pmezykowski

Pieprzenie (Smarzowskiego). Dostał w łapę i zaprzestał produkcji(!) Ja tu widziałem jakość ale w filmie a nie serialu :|

STAMiNA

Staminka, nie denerwuj się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones