Woody Harrelson

Woodrow Tracy Harrelson

8,4
100 822 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Woody Harrelson

Nie jest może aktorem wybitnym, ale na pewno bardzo dobrym i jeszcze nigdy nie spotkałem się z opinią, że
ktoś nienawidzi Woody'ego Harrelsona. Przeleciałem nawet pobieżnie tematy o nim tutaj na
Filmwebie (gdzie hejtuje się każdego) i nie znalazłem ani jednej negatywnej opinii. Stąd prosty
wniosek: nie da się nie lubić Woody'ego Harrelsona. Nawet, gdy gra największych sk**wysynów i
psycholi promieniuje z niego taka pozytywna energia. Pewnie, gdyby wskoczył do pierwszej 20 czy
10 aktorów zaraz zaczęto by go hejtować, niech więc sobie siedzi na tym 244 (zdecydowanie za
niskim na jego umiejętności) miejscu.

bozon

pozytywny gostek chociaz gra czasami niezłe szuje

bozon

właśnie mnie trochę smuci tak daleka pozycja w rankingu. Woody to jeden z najbardziej zapadających w pamięć aktorów moim zdaniem. jest bardzo zdolny i potrafi się wcielać w każdą rolę. strasznie go lubię i podziwiam talent.

bozon

a ja go nie lubię a przynajmniej postaci które gra ,przeważnie głupkowate ,kiepskie drugo i trzecio planowe role w głupkowatych filmach typy zombieland

bozon

Pop prostu dobrze robi swoja robotę. Sprawi wrażenia w porządku gościa. Lubie Go i za True Detective jak i za Cienką czerwoną linie... i za Zombieland też :) Gdybym nie przeglądnął jego dorobku też bym się nie domyślił kilku ról.

reqoil

Dla mnie sprawia wrażenie ( dla tego, że często gra w takich rolach ) gościa, który przez swoją naiwność/lekkomyślność na własne życzenie zawsze wpakuje się w jakieś tarapaty - i dla tego tak go lubię i mu kibicuję w takich rolach, jak np.tej z Palmetto albo Pociągu z forsą.

jokerkara

W "7 psychopatów" wypadł bardzo dobrze, również w " To nie jest kraj dla starych ludzi"
Najlepsza rola to jednak " Urodzeni Mordercy" specyficzny aktor, pasuje do czarnych komedii

bozon

Mówisz, masz: Nie trawię tego gościa, nie mogę na niego patrzeć.

_eFFcia_

Ja tak samo...

MartaWuuu

A ja go uwielbiam :) - I raczej nie ma aktora który by wszystkim dogodził .

bozon

pewnie sie da ale ja tam lubie nawet go

bozon

Moim zdaniem należy do pierwszej ligi aktorów

bozon

racja :) bije od niego jakaś taka miła sympatyczność :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones