PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9677}

Żołnierze wolności

Soldaty svobody
6,8 548
ocen
6,8 10 1 548
Żołnierze wolności
powrót do forum serialu Żołnierze wolności

- film jest tak nakrecony ze kopie po dupach wszystkie inne wjenne fimy polskie razem wziete ;P ... po prostu od strony technicznej majstersztyk, az ciezko uwierzyc ze to 77' i ze polacy wspo krecili to,

ocenił(a) serial na 6
mieszkoxxx

Ale zauważ dobre pranie mózgu dla ludzi

Kroll95

Takie samo było pranie mózgu komunistyczne jak i obecne kościelne. Może z tą różnicą że pranie mózgu kościelne produkuje więcej fanatyków. No cóż, komunizmu nie tłukli ludziom do mózgów od przedszkola.

użytkownik usunięty
dardre

Tak, zwłaszcza w Korei Północnej i ZSRR za czasów Stalina... Poczytaj coś o wczesnym okresie edukacji sowieckiej, może zmienisz zdanie. (A religia, z tego, co wiem, nie jest obowiązkowa)

Stalinizm skończył si ę w latach 50` ...... Halo!! Nie śpimy!!
Ty oczywiście wiesz jaki jest system edukacji w Korei Pn....

użytkownik usunięty
dardre

Yy... i co z tego? Napisałeś, że komunizmu nie tłukli ludziom od przedszkola, a ja wykazałem ci, że napisałeś nieprawdę. Poza tym mylisz stalinizm z komunizmem. Za Stalina tłuczono stalinizm, ale komunizm wpajano do 1991, choć trochę lżejszymi metodami. Poza tym jeszcze niedawno sam chodziłem do szkoły i nie pamiętam, aby za mówienie źle o Episkopacie ktoś dostał po łapach. A jeszcze w późnym ZSRR za krytykę Breżniewa i Gorbaczowa można było wylecieć ze szkoły. Poza tym - nie odniosłem się do tego za pierwszym razem - produkcja fanatyków... Młodzież pisząca na religii esemesy i zajadająca smacznie chipsy... Fanatycy jak w mordę strzelił. Tylko czekać, aż zobaczymy ich w telewizji obwiązanych w pasie ładunkami wybuchowymi. Może zajmiemy się prawdziwymi problemami, których Polska ma sporo, zamiast wyszukiwać sobie wyimaginowane zagrożenia?
Mam nadzieję, że za to Ty masz dowody na to, że Korea Północna to kraj sprawiedliwości i dobrobytu, a wszyscy uchodźcy mówią nieprawdę, ponieważ zostali wynajęci/przekupieni/zastraszeni przez imperialistyczny rząd USA i ich pachołków z Korei Południowej.

Nie wiem jakim krajem jest KRLD bo tam nie byłem, ani nie znam żadnego uchodźcy z tego kraju.
Ty zapewne bywasz tam co drugi dzień i trzymasz w domu ze trzy tuziny Koreańczyków z północy. W dodatku masz niezbite dowody na niesprawiedliwość w Korei bo widziałeś w jedynie słusznej stacji TV uchodźce.

"komunizm wpajano do 1991" Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

... myślenie przełącz na "ON"....

użytkownik usunięty
dardre

Możesz i śmiać się, i płakać i robić co tam jeszcze chcesz, ale nad własną niewiedzą. Jeśli nie masz bladego pojęcia o historii i nie wiesz nawet, czym był komunizm i do kiedy trwał, to nie mam o czym z Tobą rozmawiać. Wybacz, ale uważam, że nie ma podstaw do dalszej racjonalnej dyskusji.

..."racjonalnej"...?????? człowieku, twoja wiedza zatrzymała się na poziomie przedszkolnym.
Nie kompromituj się lepiej.

użytkownik usunięty
dardre

Ty również. Przeczytaj może kilka książek, zanim będziesz znowu rzucał się do ludzi próbujących ci wytłumaczyć podstawowe fakty historyczne, jak to, że do 1991 był komunizm. Zaraz może powiesz, że II wojna światowa była w średniowieczu i też będziesz nazywał przedszkolakami ludzi mówiących inaczej?

Jakie fakty cieciu?
Jesteś porażającym przykładem mixu z ignorancji i skrajnej głupoty.
Ubawiłeś mnie XD

ps. komunizmu nie poznałbyś choćby zderzył się z tobą jak pociąg... lol

użytkownik usunięty
dardre

Nic tak nas nie denerwuje w drugiej osobie jak nasze własne wady.
Pozdrawiam i życzę szczęścia w życiu. Czołem!

... ja tobie też. Choć z takim postrzeganiem rzeczywistości uważaj na samochody...

użytkownik usunięty
dardre

...a ty na TIR-y.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones