PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36084}

07 zgłoś się

7,4 19 552
oceny
7,4 10 1 19552
7,0 6
ocen krytyków
07 zgłoś się
powrót do forum serialu 07 zgłoś się

jest - Waszym zdaniem - najlepszy?? Wg mnie - "Brudna sprawa" i "24 godziny śledztwa".. Pozdrowionka dla fanów tego serialu!!

gtelicki

Niestety nie posiadam tego kanału, ale co do odcinka to chyba w tamtym czasie żadna polska aktorka nie miała takich walorów jak Szapołowska no może jedynie Dorota Kamińska ...

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

Szapołowska fajniejsza :) Chociaż to co pokazała Dorota w Karate po polsku.. kosmos

gtelicki

Też miałem przed oczami ten film .. ale faktycznie Szapołowska lepsza, jeszcze przypominam sobie taki film jak "Wakacje z Madonną" i tam też Marta Klubowicz pozytywnie mnie zaskoczyła ...

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

Szapołowska i owszem, Kamińska również, prócz nich w tym odcinku podoba mi się też bardzo Laura Łącz ;)

Ale w całej serii największą słabość mam jednak do Marysi Probosz i jej niedużego biuściku. :P

andre_

Szapołowska i Kamińska akurat pod tym ostatnim względem królowały ..

użytkownik usunięty
SzymonS1

Zamilcz starzyku!

A gówniarzeria do spania bo już pózno....

ocenił(a) serial na 8
andre_

Pisałam już o tym na innym forum, że Szapołowska i Kamińska w tym jednym z lepszych odcinków są bardzo atrakcyjne i dobrze zagrały. Ale Laura Łącz stworzyła najlepszą moim zdaniem kreację. To najbardziej tragiczna postać nie tylko w tej części ale i w całej serii.
A Maria Probosz nie tylko śliczna ale i bardzo fajna. Lubię te aktorkę, niedoceniona, za mało grała.
Najbardziej podobała mi się w "Mistrzu i Małgorzacie" w adaptacji Macieja Wojtyszki. Polecam!!

ocenił(a) serial na 8
gtelicki

Faktycznie "Wściekły" z powodzeniem nadawałby się do serii 07, z pominięciem żony i córki kapitana Zawady oczywiście.
I moim zdaniem byłby to jeden z lepszych odcinków.
Jeśli zaś chodzi o moje typy to bardzo cenię sobie "Hieny" i "Dlaczego pan zabił moja mamę"- w tym odcinku są naprawdę najlepsze dialogi, same perełki i to w niespotykanej w innych odcinkach ilości. Te dwa odcinki opatrzyłabym określeniem "Super"
Fajne też są "Ślad rękawiczki", "Rozkład jazdy" i "Ścigany przez samego siebie". Te są dla mnie "Bardzo dobre'
Pozostałą resztę określiłabym jako "Dobre".
Niestety najsłabszy jest dla mnie "Zamknąć za sobą drzwi' i ostatni odcinek "Przerwany urlop".
Nie będę się tutaj pastwić nad "Zamknąć za sobą drzwi', bo nie chcę urazić fanów tej części, a wiem, że jest ich sporo, w każdym razie uważam,że to wyjątkowo słaby odcinek.

ocenił(a) serial na 10
Kasia_77

Jutro, tj. Piątek 08.11- TVP Seriale, 19.55.
07 Zgłoś się, odc.3 - Dziwny wypadek.
A więc pościg na początku filmu, Machulski jako docent Wereda, skradziona Warszawa i dziadek czekający na forsę z ubezpieczenia :)

ocenił(a) serial na 9
Kasia_77

Najlepszy: "Ścigany przez samego siebie". I "Brudna sprawa". Nie umiem się zdecydować.

Kasia_77

Hmm trudny wybor ale chyba z tym wagonem co gral Norek :D albo z ta Wloszka, co maz ja zabil a ta udawala wlasnie ta zone :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones