1899
powrót do forum 1 sezonu

Polska Gwiazda

ocenił(a) serial na 7

Maciej Musiał pięknie zagrał swoją rolę. Język polski brzmi tak przyjemnie i ciepło. Naprawdę całość dobrze się ogląda.

ocenił(a) serial na 6
chrisxoo

Racja i do tego jest dźwiękowo super nagrany język polski, co często bywa problemem w polskich produkcjach..

Zozol_ka

Właśnie mnie cały czas ten polski raził. Reszta języków była spójna z obrazem, a polski jakby obok (takie samo mam odczucie przy polskich produkcjach). I się zastanawiam czy mieliśmy tam naszego dźwiękowca, czy to może kwestia sposobu mówienia naszych aktorów. Bo różnica w dźwięku dla mnie spora.

ocenił(a) serial na 5
chrisxoo

A czy Maciuś wziął już dawkę przypominającą? A może takie mięśnie wyrosły mu po szczypawce, nieważne, może znów zareklamuje szprycę, ważne że kasa się zgadza.

ocenił(a) serial na 7
jaycutler

Te wszystkie Maciusie dobrze wiedzą, by pokazowo dziabać się solą fizjologiczną. Fajzer-niespodzianka jest dla widowni ; )

hermar

no tak, przeciez polowa populacji na swiecie juz nie zyje. Co za kretyn.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hermar

Co kogo twoje poglądy obchodzą?

jaycutler

Ty ,za to jakiegoś kwasa wziąłeś zanim napisałeś ten durny komentarz

roccco_filmweb

Jeszcze trzeba dodać Pazure, Krysie Jande i inne polskojęzyczne istoty. Ty może tez do takich należysz.

jaycutler

Właśnie też nad tym myślałam,dla mnie po akcji z ostatnią prostą jest nic nie wartym chloptasiem, nie aktorem.

sylwianna13

Twój komentarz pokazał twoją wartość...wartość znikomą

magdaxd

I nawzajem.

sylwianna13

Ja z zazdrości nikogo nie obrażam. Przeczytałam twoją krytykę obcej osoby i zdziwiłam się, że się nie wstydzisz publicznie odzywać...

magdaxd

Dziewczyno, w jakim Ty świecie żyjesz? Twoja hipokryzja jest naprawdę przezabawna :D
A co kogo Twoje poglądy obchodzą? Piszesz że nikogo nie obrażasz, a robisz to w niemalże każdej swojej wypowiedzi. Niżej piszesz że ktoś musi skrytykować bo inaczej się udusi, a to Ty cały czas krytykujesz wypowiedzi i opinie innych bo najwidoczniej inaczej się udusisz... Jeszcze dalej piszesz że ktoś czepia się żeby się czepiać i szuka dziury w całym, a to Ty cały czas czepiasz się wypowiedzi innych i masz ze wszystkim przeogromny problem i to na Twoje musi wyjść za wszelką cenę oraz to Ty masz zawsze rację. Krytykować można jedynie "dzięki" Musiała? A kim Ty jesteś żeby decydować o tym co można, a czego nie można krytykować? Po obejrzeniu Wiedźmina byłaś jaka? "Specyficzna"? To brawo :) Ale tak, przyznaję - specyficzna to Ty akurat faktycznie jesteś...

Spójrz lepiej sama na siebie dziewczyno, a dopiero potem zacznij się wymądrzać krytykować innych.

gex12

Spojrzałam na ciebie i jakoś do własnej rady nie potrafisz się zastosować. Polecam trochę samokrytycyzmu. Ok, Musiał jest be, film jest be i bez sensu, wszyscy są be, ja jestem be... zadowoliło cię to? Już? Czujesz się cacy?

magdaxd

Myślałem że będzie ostrzej sądząc po twoich wcześniejszych postach :)

No i właśnie trafiłaś w sedno bo Tobie również polecam to samo :)

Osobiście nie mam nic do Musiała ani ogólnie, ani co do jego roli w tym serialu. Do Ciebie w sumie też nie, ale jakoś raziło mnie w oczy że czepiasz się tu każdego po kolei tylko za to że ktoś wyraża swoje zdanie :P

Jestem obecnie dopiero na 4tym odcinku i uważam serial za ciekawy, a dlaczego w ogóle wszedłem w ten temat? Zazwyczaj wolę oglądać filmy/seriale z napisami, a ten akurat oglądam z lektorem i również uważam że przynajmniej w takiej wersji dziwnie słucha się Musiała wtrącającego nagle swoje kwestie po polsku i że lektor psuje ogólny odbiór, poza tym chciałem zobaczyć co ogólnie ludzie piszą na temat jego roli.

Zdecydowanie polecam ten serial w wersji z napisami, a nie z lektorem.

gex12

Nie znasz mnie człowieku, więc nie sądź osoby, której komentarz widziałeś w internecie. To nie sala sądowa, żeby się debatować. 


Nie obejrzałeś jeszcze serialu, ale już swoje mądrości na filmwebie wypisujesz? Gdzie napisałam, że oglądałam serial z lektorem?


Żegnam.

magdaxd

Nie zrozumiałaś chyba treści moich postów :(

Odniosłem się jedynie do Twoich wypowiedzi na tym forum, nic więcej.
Na ich podstawie stwierdzam jedynie że jesteś hipokrytką i masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Jakie mądrości wypisuję odnośnie serialu? Odnośnie serialu napisałem tylko jedno zdanie o polskich kwestiach Macieja Musiała i że polecam oglądać z napisami, nie z lektorem. Nigdzie nie zasugerowałem w jakiej wersji Ty oglądałaś ten serial...

Faktycznie, skończmy to już :) Również żegnam :)

gex12

Również odnoszę się do treści twoich wypowiedzi. Forum filmowe to nie miejsce na agitację antyszczepionkowe czy żywy hejt na osobę, której się zazdrości. To też nie miejsce na twoje filozofowanie o moich wypowiedziach.

To miejsce na dyskusję o filmie, którego jak wiemy ty nie obejrzałeś. Zrób najpierw jedno, obejrzyj serial, a potem wypowiadaj się o nim, a nie o mnie...

...pasuje ci taki układ? Czy żądam zbyt wiele?

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

Pardon, ale czy forum filmowe to na pewno miejsce na twoje personalne ataki kierowane do większości twoich rozmówców? Z trudem można odnaleźć w twoich wypowiedziach jakieś wzmianki związane z filmami, natomiast to siódma rozmowa z rzędu, w której bez trudu odnalazłem całe serie personalnych ataków w twoim wykonaniu. :)

Jakie są szanse na siedem trafień, jeśli autorka jest osobą kulturalną?

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

Parę komentarzy wyżej piszesz " Twój komentarz pokazał twoją wartość...wartość znikomą".

Natomiast w późniejszym komentarzu " Nie znasz mnie człowieku, więc nie sądź osoby, której komentarz widziałeś w internecie. To nie sala sądowa, żeby się debatować."

Ale przecież to nie to samo, czy ty oceniasz kogoś po jednym zdaniu, czy ktoś ciebie po kilku. Komuś nie wolno! To nie sala sądowa!

A teraz zerknę do słownika, co znaczy "się debatować", bo najczęstszym twoim zarzutem jest czyjaś językowa niepoprawność. Nie ma! Co to znaczy? :D

hyrkan

Twoje zachowanie i to, że skomentowałeś moje wypowiedzi na wielu innych forach pokazują, że jesteś człowiekiem zaburzonym, który w sytuacji porażki nie potrafi się z tym pogodzić i zwyczajnie stalkuje rozmówcę. Bardzo słabe zachowanie "dziewczynki".

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

O, trollujesz mnie ctrl c, ctrl v! :D

Spokojnie, od pierwszego postu widać, że trzymanie się tematu nie jest twoją mocną stroną. Teraz ctrl c, ctrl v i mi pokażesz tym trollingiem, że ja jestem zaburzony.

Oczywiście :D

hyrkan

Śmiało, jeszcze 2,5 tys filmów zostało do skomentowania! Pokazuj, że jak raz udowodniłam, że nie masz racji, to teraz będziesz psychopatyczne biegał i wypisywał, coś czego nie przeczytam, bo jest wyrazem obsesji XD

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

I ten też kopiowany. OMG, jakie dno.

hyrkan

Śmiało, jeszcze 2,5 tys filmów zostało do skomentowania! Pokazuj, że jak raz udowodniłam, że nie masz racji, to teraz będziesz psychopatyczne biegał i wypisywał, coś czego nie przeczytam, bo jest wyrazem obsesji XD

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

Jesteś dumna z trollowania? :)

hyrkan

Nie ja piszę trollowe komentarze do wielu moich wypowiedzi w celu zaspamienia mojej skrzynki XD Tylko odpisuję adekwatnie do rozmowy XD

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

Ty piszesz trollowe komentarze do wielu ludzi, wyłącznie w celu zdenerwowania ich. :)

Do siebie może nie piszesz, ale to słaby powód do dumy, i tak żyjesz w świecie fantazji.

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

Dlaczego twoje rozmowy zawsze są dnem? Czyżbyś pisała adekwatnie do możliwości?

hyrkan

Do rozmówcy.

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

Jak widać po naszej rozmowie, w której ja nie kopiuje obelg, a ty tak - kłamiesz. :)

Chcesz spróbować jeszcze raz potwierdzić, że po prostu piszesz tak, jak cię wychowano, ale teraz w innych słowach? :)

hyrkan

Napisałeś do mnie ponad 50 wiadomości, generując około 2/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 2/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

Trolle ciągle kopiują obelgi. :)

Jakoś mnie nie zaskoczyłaś dziś niczym.

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

(Aha, to, że pasożytujesz, też mnie jakoś nie zaskakuje.)

hyrkan

Napisałeś do mnie ponad 50 wiadomości, generując około 2/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 2/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

Zdrowy człowiek by nie utrzymywał nieroba piszącego jak ty. ;)

hyrkan

Napisałeś do mnie ponad 50 wiadomości, generując około 2/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 2/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

Pytanie, czy on nie wie, co sobą prezentujesz, czy po prostu nie schodzi o piwnicy w waszym domu.

hyrkan

Napisałeś do mnie ponad 100 wiadomości, generując około 3/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 3/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

a ta teoria spiskowa już kiedyś była :)

hyrkan

Napisałeś do mnie ponad 100 wiadomości, generując około 3/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 3/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

Jeszcze raz, sprawdź pojęcie trolla. Wykazuję, że na jeden komentarz odpisujesz monologi, w pełnej świadomości, że ich nie czytam, wyzywasz mnie, mojego męża, moje dzieci, pokazujesz swoją inteligencję, kulturę osobistą, a przede wszystkim wychowanie jakie dała ci matka. Współczuję jej. Wstyd mi by było za ciebie na jej miejscu... ;(

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

Wstydziłabyś się krytyki trollowania, a nie wstydzisz się trollowania. :)

Tacy ludzie też na świecie są.

hyrkan

Napisałeś do mnie ponad 100 wiadomości, generując około 3/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 3/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

Jeszcze raz, sprawdź pojęcie trolla. Wykazuję, że na jeden komentarz odpisujesz monologi, w pełnej świadomości, że ich nie czytam, wyzywasz mnie, mojego męża, moje dzieci, pokazujesz swoją inteligencję, kulturę osobistą, a przede wszystkim wychowanie jakie dała ci matka. Współczuję jej. Wstyd mi by było za ciebie na jej miejscu... ;(

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

Jeśli wszyscy ci mówią, że trollujesz, to musi być spisek, bo przecież nie trollujesz. :D Ty tylko kopiujesz obelgi w netach, żeby kogoś zdenerwować!

hyrkan

Spisek to był, jak się urodziłeś...

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

:D Przepraszam, u mnie się tak do ludzi nie mówi, rozbawiłaś mnie strasznie swoim wyobrażeniem kultury!

hyrkan

Nie prześladuj Pani Magdy XD

magdaxd

Widzę sporo się nauczyłaś od swojego mistrza XD

magdaxd

Widzę ładnie cię wyedukowałem. Nie wiedziałem, że namaścisz mnie jako swojego Mistrza i zaczniesz się wzorować. Nauczyłaś się nawet jak nie odpowiadać na ostatni komentarz. Zdolna dziewczyna. Jako twój mistrz jestem z Ciebie naprawdę dumny (z dużej litery, z szacunkiem) XD  
Pamiętaj mój uczniu - zawsze jest ktoś lepszy. Mając tą wiedzę unikniesz w życiu wielu rozczarowań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones