PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105935}

Andromeda

6,7 2 385
ocen
6,7 10 1 2385
Andromeda
powrót do forum serialu Andromeda

Zastanawia mnie odkąd odkąd pierwszy raz zacząłem oglądać ten serial czemu po 300 latach andromeda nie jest przestarzała w porównaniu do innych statków z tej epoki ? Po 300 latach andromeda powinna przy innych statkach wyglądać jak galeon przy niszczycielu... xd Co oni po 300 latach nie posunęli się nic do przodu w technologii ?

Może to kajś tam tłumaczyli tylko mi umknęło bo dawno dosyć ten serial oglądałem, ale sprawa mnie jak najbardziej nurtuje :P

Draakull

Proste, po rozpadzie Federacji galaktyka popadła w stagnacje i już nikt nie budował takich statków jak Andromeda. Wiele razy wyraźnie to było mówione.

ocenił(a) serial na 9
Filmosaurus

A nawet, jak spróbowali po powrocie Dylana, to robili partacko, z marnych materiałów i z niedoszkoloną załogą. Mamy powiedziane, że statek Beki był mocniejszy od nowych jednostek, w których nawalały napędy.

ocenił(a) serial na 10
Draakull

To trochę tak jak Europie zajęło ponad 1000 lat by powrócić do poziomu rozwoju technologicznego który miało imperium rzymskie zanim rozwalili je barbarzyńcy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones