PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 209
ocen
7,3 10 1 63209
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

W poprzednim temacie skończyło się miejsce na komentarze i dodawanie nowych spoilerów, więc
stwierdziłam, że założę nowy temat bo jak do tej pory dobrze się sprawdzał :) Także dodajemy spoilery :)

Kawałek dialogu z 3x06 :)
http://twitter.com/ARROWwriters/status/531940700594511874

ocenił(a) serial na 10
matiiii

Gra o Tron- słyszałam dużo dobrego o tym serialu wiec może się skuszę:-)

MagdaLena121

Dodam: w kwietniu startuje s5 więc akurat dobra pora, aby zarzucić s1-s4 przed premierę s5 : ) Najlepiej w trakcie trwania przerwy przy 'Arrow', 'Flash', itd.

ocenił(a) serial na 10
matiiii

bardzo dobry pomysł :-) mam nadzieję że mi się spodoba:-)

MagdaLena121

W razie wu jakby się nie spodobało (wyplułem u siebie xP) to zawsze pozostaje jakaś konstruktywna krytyka, hehe ; )

ocenił(a) serial na 10
matiiii

powiem Ci za kilka dni czy mi przypadł do gustu :-)

MagdaLena121

Oki, trzymam za słowo : )

ocenił(a) serial na 7
matiiii

Ja oglądam:
Arrow, the Flash, Gotham, Constantine, Once upon a time, Th Vampires Diaries ( z sentymentu), Big Bang Theory, Bones, You're the worst, A to Z, 2 Broke Girls, Supernatural. Jak tylko wyjdzie, zamierzam jeszcze oglądać Daredevila, Agent Carter, iZombie. Od czasu do czasu oglądam też Gre o tron :)

PS: Warto się zabierać za The 100? Czytałam opis i mi się spodobał, ale jeszcze nie oglądałam. Opłaca się?

ocenił(a) serial na 10
Kawusia25_2

the 100- według mnie się opłaca. nawet ciekawa fabuła taka inna niż wszystkie więc w wolnym czasie polecam :-)

Kawusia25_2

oglądam the 100. Polecam, szczególnie teraz II sezon. I sezon wydawał mi się taki trochę dla nastolatków, ale teraz w II sezonie z każdym odcinkiem wkręca mnie bardziej

Kawusia25_2

Kawusia, serial z setką w tytule, tak jak napisał greet, dla nastolatków - więc akurat dla Ciebie ; ) xd <dobra, nabijam się, przepraszam : ) >

ocenił(a) serial na 7
matiiii

Wiesz pomyślałam to samo... najlepiej mieć dystans do siebie :)

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

Bardzo ciekawi mnie serial Constatine, ale niestety nie mam czasu na tyle seriali. Jest warty oglądania?

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

Gdzie można obejrzeć na żywo ? ; )

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Kolejne zdjęcia z crossovera. Tym razem z odcinka Arrow :)
http://kawusia25.tumblr.com/post/103151119186/lasha1706-arrow-3-08-the-brave-and -the

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Świetnie że dodajesz te zdjęcia:-)

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

Bardzo dobry blog :) widać że znasz się na tym co robisz. A co do zdjęć to widzę że jednak Bumerang będzie też "walczył" z Flashem ale czy ma jakieś z nim szanse? ;)

ocenił(a) serial na 7
Ra_s_al_Ghul

Szczerze? Tylko ciiii, bo to sekret jest. To mój pierwszy blog i jak go zakładałam nie miałam pojęcia o blogach. Do tej pory nie wiem. Alee ciiii.... :)

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

Ok nikomu nic nie powiem ;) <piszę szeptem> ;p

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

oficjalny opis odcinka 3x09 :D
http://www.greenarrowtv.com/arrow-full-description-for-the-climb/20379

bzyczek881126

Zapowiada się bardzo ciekawy odcinek. Zresztą było to już mówione od dawna. Dziwi mnie to ultimatum Rasa w sprawie Sary. W 4 odcinku nie był zbytnio zainteresowany jej śmiercią. No chyba że uważa że mordercą jest Malcolm i o niego mu chodzi.
I czy dobrze zrozumiałem ,że Palmer może mieć coś wspólnego z Rasem bo próbuje zaaranżować spotkanie Ras & Oliver?

greet

Wydaje mi się, że Ray coś tam aranżuje z Felicity, a Oliver aranżuje spotkanie z Rasem (a przynajmniej tak mi się wydaje z konstrukcji zdania).

Co do opisu odcinka: podoba mi się, podoba. Myślę, że JEŚLI Ras stoi za zabiciem Sary to takie 'ultimatum' dla Olivera byłoby sensowne bo sprawiłoby, że Nyssa może wierzyć swojemu ojcu, że nie zabił Sary. Dziwi mnie tylko jedno: gdyby za tym nie stał to sam by wysłał swoich ludzi na przeczesanie terenu...

matiiii

Wydaje mi się, że Ray coś tam aranżuje z Felicity, a Oliver aranżuje spotkanie z Rasem (a przynajmniej tak mi się wydaje z konstrukcji zdania).

Racja :) przeczytałem to jeszcze raz
Mnie zastanawia w jaki sposób scenarzyści chcą zrobić z Rasa głównego wroga tego sezonu, jeżeli to nie on miał coś wspólnego z zabiciem sary.

ocenił(a) serial na 8
greet

to bedzie bardzo emocjonujący mid season, a co tam cały sezon bo tyle znaków zapytania :P

greet

Hehe, pytanie warte wszystko w tym sezonie. Szczerze powiedziawszy mam wrażenie, że po 9 odcinku będziemy jeszcze bardziej skołowani.. xp

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

Hehe coś mi się nie chce wierzyć że Ra's zabijałby zwykłych ludzi przez kogoś takiego jak Sara. Bez jaj, narażał by dobre imię swojej organizacji dla babeczki która go zdradziła i która bałamuciła jego córkę? eee coś mi się nie wydaje że to ultimatum jest Ra'sa. Myślę że to Nyssa takie ultimatum postawiła Olivierowi mówiąc że to jej ojciec tak sobie zażyczył.

Oby nie zepsuli tego odcinka.

Ra_s_al_Ghul

Ras masz już jakieś info czy pojawisz się na 100% w tym odcinku? :)

ocenił(a) serial na 8
greet

Spójrz na ten opis bzyczka ;p tam jest potwierdzone :) A mówiłem o tym tylko paru osobom z mojego otoczenia ;p ktoś musiał puścić parę z ust ;) a miała to być niespodzianka ;)

Ra_s_al_Ghul

No może Nyssa się wygadała jak jej mówiłeś :)

Wszyscy czekają na jakąś większą akcję z Tobą

ocenił(a) serial na 8
greet

Pod koniec sezonu będzie się działo ;) hehe

ocenił(a) serial na 10
Ra_s_al_Ghul

Tak przypadkiem znalazłem,nie wiem,gdzie to umieścić,to umieszczam tu.
http://www.swiatseriali.pl/seriale/arrow-1064/news-arrow-z-komiksu-na-ekran,nId, 1561949#iwa_item=14&iwa_img=1&iwa_hash=17655&iwa_block=tiles
Słów kilka na te tematy.I Liga Asasynow :)

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

No może się okazać tak że ten sezon 3 Arrow będzie nijaki i albo w 4 sezonie zrobią coś pozytywnego albo po prostu będzie ten serial się już staczał i zostaną nam tylko wspomnienia o mocnym drugim sezonie

ocenił(a) serial na 10
Ra_s_al_Ghul

No,liczę na to,że jeszcze im się tak szybko pomysły nie skończą.Nie był bym zadowolony,gdyby po 3 sezonach serial się wypalił i zszedł na poziom byle jakich potyczek z byle jakimi przestępcami w rodzaju gościa,który okradł spożywczaka,a druga część odcinka,to znowu romanse.Nie tędy droga.Mam nadzieję,że szykują jeszcze jakiś ciekawy powrót Slade'a bo w nim cala nadzieja.

mario_1981

'Nowe przygody Supermana'.. to było COŚ! Nie wiem, ale wzięło mnie na sentymenty i daję na listę do obejrzenia po BtB.

ocenił(a) serial na 10
matiiii

Też mi się to podobało.Kręcili to w czasach,kiedy nikomu nie śniło się Smallville.Takie pierwsze próby z serialem komiksowym,bo wcześniej,to chyba tylko animacje były?Gdyby ten serial wyszedł teraz,to być może było by inaczej.Może by trochę połączyli to wszystko do kupy.Zaczynam się teraz powoli brać za Agentów Tarczy (tak wiem,dużo do nadrobieni mam) i podoba mi się to,że jednak połączyli nowe filmy z serialami już istniejącymi i tymi,które pewnie powstaną.Daje to jakiś jasny obraz na całość i nadzieję,że kiedyś pojawią się te "topowe" postacie.Tak samo powinni zrobić z filmami/serialami z DC,bo to jest najlepszy sposób na uporządkowanie tego typu produkcji,a z drugiej strony,to nie potrzeby kręcić wszystkiego odrębnie,że jedno do drugiego nie będzie pasowało.Jak kiedyś pisałem,te filmy/seriale które były kiedyś oddzielić grubą kreską i skupić się na tworzeniu nowych,w jednym wspólnym universum,oczywiście osobno Marvel i DC.

mario_1981

W sumie wtedy mi się serial podobał - i o dziwo był to serial o SUPERMANIE! Jakoś ciężko mi sobie teraz wyobrażać serial o tej postaci, powaga (Smallville może i było, ale to było pre-Superman fanfiki przeplatane z wątkami z komiksów czy postaciami; nie twierdzę przy tym, że mi się nie podobało, wręcz przeciwnie). Podejrzewam, że jak będę oglądał ponownie 'dzisiaj' to serial chyba straci w moich oczach na 'jakości'. Nie mniej serial pociągnął 4 sezony i gdyby bodajże nie chodziło o jakieś tam problemy stacji czy coś (czytałem coś tam na wiki) to serial mógłby lepiej pokończyć swoje wątki. Muszę przyznać, że z tego co pamiętam (oglądałem za gówniarza, więc pamiętam wszystko przez mgłę) serial im naprawdę wyszedł - klawo połączyli wątki prywatne z wątkami superbohatera przy tym dodając Supermanowi/Clarkowi bardziej detektywistyczne podejście do rozwiązywania spraw.
Co do łączenia seriali/filmów nie mam póki co zdania - chciałbym się przekonać na własne oczy jak to będzie np. oglądać serial 'The Flash' i widzieć innego Flasha w filmie. Rozwiązanie Marvela wydaje się dobre ale mam wrażenie, że z ekonomicznego punktu widzenia może się nie sprawdzić na dłuższą metę (w Agentach ktoś 'znany' z filmów się nie pojawi bo nie będzie rozmieniał się na drobne (a stacja nie zapłaci milionów na epizod dla aktora) a aktorzy z seriali raczej mogą pomarzyć o występie w filmie pełnometrażowym (później ich gaża w serialu musiała by pewnie wzrosnąć). Tutaj zastanawiam się nad serialami Netflixa - niby to samo uniwerum wg słów szefostwa ale z drugiej strony crossover na koniec wszystkich 4 seriali ala 'Avengers' serialowy.. wydaje się, że celowy zabieg co by w filmach się nie pojawili właśnie ze względu na kasę. Oczywiście spekuluje ale widzę plusy i minusy łączenia seriali i filmów.

ocenił(a) serial na 10
Kawusia25_2

taki smaczek z 9 odcinka :-)
https://twitter.com/mguggenheim/status/536202916965531649

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

kilka info na temat crossovera Arrow/Flash :))
http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/arrow-flash-cast-creators-preview-751 522?mobile_redirect=false
Wczoraj odbył się pokaz dla fanów tych dwóch odcinków, szkoda że mnie tam nie było :((( :P

bzyczek881126

W sensie: że jacyś fani mogli to oglądać przedpremierowo? Jeśli tak, to pewnie na jakichś blogach będzie można poczytać wrażenia tychże xD

ocenił(a) serial na 8
matiiii

ci fani to pewnie "fani-szychy" :) no pojedyncze wypowiedzi i wrażenia na Twitterze już są ale raczej nic takiego konkretnego ;/

bzyczek881126

Ale jest jakiś hype na crossover? Jakieś tam wpisy, że się chociaż podobało czy coś?

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

Wiem, że był chyba jakiś konkurs robiony i można było wygrać bilety. Jedna z osób, której czytam bloga, pojechała bo wygrała i mówi, że był świetny i nic poza tym nie może powiedzieć :P

Kawusia25_2

Hah, pewnie jaką klauzulę musieli podpisać czy coś, że nic nie może wyciec prócz, powiedzmy, samych wrażeń z odcinków <noooooł>

ocenił(a) serial na 7
matiiii

Dokładnie tak. Śmiała się, że nic nie powie, choćbyśmy ją jak nie wiem co prosili, bo nie chce wylądować w więzieniu :)

Kawusia25_2

Aleeeeż im zazdroszczę tak czy siak - a my czekajmy do grudnia : (

ocenił(a) serial na 7
matiiii

Matiiii na szczęście zostało już tylko 9 dni... a za to mamy za 2 dni Flasha, chociaż tyle :P

Kawusia25_2

Fakt, 'pocieszający' odcinek Flasha - nie wiem czy taka dawka 'czegoś związanego z Arrow' wystarczy aby zaspokoić AA ale może się uda xD

matiiii

w sumie ostatnio mnie ciekawi czy Oliver zaliczy ta japonska panienke z retrospekcji

mania19

Nie no - gdyby zaliczył żonę tego Azjaty to powstałby już melodramat xP

ocenił(a) serial na 7
matiiii

Jak nie da rady Matiii to coś wymyślimy żeby zaspokoić AA. Zawsze możemy zrobić sobie powtórkę z tego co mamy z 3 sezonu :P

Kawusia25_2

Hmm, ale czy to nie podchodzi pod masochizm? xD Wolę jednak sobie odświeżyć jak już sezon będzie w całości, wtedy chyba łatwiej się wychwytuje te wszystkie smaczki, które przy pierwszym oglądaniu się nie wychwyciło bo się nie wiedziało, jak zakończy się dany sezon i jak wątkami pokierują. Ale Wasze wieści w tym temacie będę z pewnością osłodą przez najbliższy tydzień :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones