PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680937}

Atlantyda

Atlantis
6,3 1 338
ocen
6,3 10 1 1338
Atlantyda
powrót do forum serialu Atlantyda

Straszna tandeta

ocenił(a) serial na 4

Pewnie sporo widzów polubi ten serial, ale moim zdaniem to plastikowe i naiwne wszystko. Dla
nastolatków w sam raz.

ocenił(a) serial na 4
seti1974

Nie wiem czemu nie mogę edytować postu więc sam sobie odpowiem :-)

(edycja).... Zmusiłem się i obejrzałem jeszcze 2 odcinki. Rewelacja to to nie jest ale polukam dalej. Pilot tego serialu to jedna wielka tragedia, dalej jest dużo lepiej. podnoszę ocenę ze względu na Herkulesa (Heraklesa) jest zabawny, mój ulubiony bohater.

seti1974

Edytować na filmweb możesz tylko przez kilka minut po dodaniu posta. Niestety.

Co do serialu to warto dać mu szansę, nie jest on jakoś rewelacyjny i innowacyjny, ale przyjemnie się go ogląda, w późniejszych odcinkach fabuła trochę się rozwija, więc może dasz radę, Bohaterowie jak Hercules i Pitagoras są dość zabawni, a dodatkowo częste nawiązanie do mitologii spowodowało, że jakoś tak mnie zaciekawił. Jak się Tobie nie spodoba, to dasz sobie z nim spokój, ale jak lubisz takie klimaty to kto wie ;)

felipeef1

Co to znaczy, że przyjemnie się ogląda? Przyjemnie to się ogląda Breaking Bad, albo chociaż Grę o tron. Czy jeśli coś jest głupie i tandetne, to naprawdę może dostarczać rozrywki, czy raczej wywołuje irytację?

per333

O gustach się nie dyskutuje Drogi Kolego, jeżeli jest coś lekkie, proste i czasem "tandetne" (jak to określiłeś) to nie znaczy, że jest złe. Przyjemnie się ogląda, bo nie spodziewasz się niczego wielkiego i majestatycznego. Jeżeli chcesz tylko w jakiś sposób zając sobie 45 minut wieczornego czasu to nie jest to zły pomysł. Tandetność nie zawsze jest irytująca, w odpowiedniej dawce lub "z przymrużeniem oka może być zabawna..polecam czasem spojrzeć z innej perspektywy.

felipeef1

Jesli cos jest tandetne to nie musi byc zle? Naprawde?

per333

Wiesz Kolego, naprawdę nie mam zamiaru z Tobą dyskutować. Mam swoje zdanie - Ty masz swoje i zakończmy na tym, tym bardziej, że główna postać, która założyła ten wątek i do której odpowiadałem nie bierze udziału w dyskusji.
Jeżeli Ci się nie podoba to zachowaj swoje uwagi dla siebie i po prostu nie oglądaj. Pozdrawiam.

felipeef1

Ale dlaczego mam zachowywac swoje uwagi dla siebie na dyskusyjnym forum publicznym? Czy Ty formulujac swoje uwagi na forum publicznym zachowujesz te uwagi tylko dla siebie czy nie?
Czy moglbys choc raz wyslowic sie jakkolwiek logicznie?

ocenił(a) serial na 9
seti1974

B. fajny serial. Lekkie, przygodowe, humorystyczne fantasy w mitycznym klimacie. Plus Herkules :D W swojej klasie - czegóż chcieć więcej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones