PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704463}
4,0 1 773
oceny
4,0 10 1 1773
Baron24
powrót do forum serialu Baron24

Witam dziś zacząłem oglądać ten serial i jestem miło zaskoczony. Oczywiście nie oglądałem
na bieżąco serialu rodzinka.pl- może ze dwa odcinki śmignęły mi przed oczami w tv bucha cha
boki zrywać..... Aktualnie jestem przy trzecim odcinku barona. Jeżeli przed obejrzeniem
pierwszego odcinka najpierw wszedłbym na jakieś forum czy inną stronę oferującą swobodne
komentarze na pewno bym się zniechęcił, a tak oglądam z zaciekawieniem i czekam jak dalej
rozwinie się akcja, ale skreślanie serialu na samym początku lub ciągłe hejtowanie w
internecie jest nieznośne. Zawsze czytam komentarze na Filmweb bo są one ciekawe i
merytoryczne, a tu niestety zawód brak konkretnych i rzeczowych opinii. Mam nadzieję że dalsze
odcinki będą jeszcze lepsze. Niezła jak dla mnie.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 2
AnimeSCreen

Denny, zupełnie nie wciągający i nierealistyczny nawet jak na sitcom scenariusz, niezauważalne i generalnie niesmaczne poczucie humoru, sterylna i bardzo naciągana scenografia, kiepska, wręcz drętwa gra aktorska, słaba praca kamery, wymieniać jeszcze? Żal, że pewną część ciała ściska, ale jak Tobie się to podoba to ja nie mam więcej pytań i łączę się w bólu... A nie, jednak mam to w głębokim :)

A_Master_of_Disaster

to po co to wszystko napisałeś skoro masz to w głębokim??

ocenił(a) serial na 2
becik3

Przeczytaj tekst, zauważ o czym mówię, a później zapoznaj się z ostatnim zdaniem i koniecznie ze znaczeniem słowa sarkazm, tudzież ironia. Jak już włączysz poczucie humoru, a także opcję czytania tekstu ze zrozumieniem może zauważysz, że moja wypowiedź odnosi się zarówno do serialu jak też i tego jak odbieram stosunek przedmówcy do tegoż "dzieła".

ocenił(a) serial na 2
becik3

Ach i jeszcze jedna, chyba najważniejsza rzecz. To forum istnieje właśnie po to by wyrażać swoje opinie, także te negatywne, a nie słodzić samą słodyczą :)

A_Master_of_Disaster

Nie musisz sie martwic o to czy czytam ze zrozumieniem bo akurat u Ciebie widze jakies braki skoro na zwykle pytanie starasz sie kogos inteligentnie (tak zapewne Tobie sie wydaje)obrazic. Poprostu zadalam pytanie dlaczego tyle wypocin na temat czegos co ma sie w "Głebokim". Nie musisz odpisywac ! Acha i pewnie wiesz ale powiem nie pozwol aby pewną cześć Ci scisnęło na amen bo co wtedy???Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 2
becik3

A jednak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :)

A_Master_of_Disaster

dzieki za uswiadomienie!

ocenił(a) serial na 2
becik3

Generalnie bawi mnie ta "dysputa" - polecam odwiedzić www.youareanidiot.org, ja swoje, a becik3 swoje. Z głową coś, czy zwyczajnie wtórny analfabetyzm?

No ale przecież, gdy na pytanie "czemu?" odpowiada się - "bo od tego jest forum" to NIE JEST odpowiedź na pytanie.

Tak, masz 100% racji, umiesz czytać ze zrozumieniem, zwyczajnie jesteś osobą umysłowo ograniczoną, to dlatego pomimo "umiejętności" zwyczajnie nie widzisz przekazu.

Za klasykiem - Over and out.

Starczy karmienia trolli.

A_Master_of_Disaster

Coś jeszcze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones