PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738325}

Between

6,1 2 689
ocen
6,1 10 1 2689
Between
powrót do forum serialu Between

Serial, pomysł nawet ciekawy, ale aktorstwo drewniane, niestety. Umierają rodzice, bliscy ludzie, a oni tyko wzdychają. Gdzie rozpacz, strach, zero jakiegoś niepokoju.
Zaraza? Oj tam, oj tam. Tata nie żyje? No cóż, zdarza się.
Jestem po pierwszym odcinku i jak na razie, mam nadzieję, że ta ich socjopatyczna obojętność wynika z czegoś, bo nie są to normalne ludzkie reakcje. Jeśli tak nie jest, to szkoda zmarnowanego pomysłu. I mojego czasu.

ocenił(a) serial na 5
kite_clayton

Zgadzam się, pierwszy sezon jeszcze dało się znieść. Drugi jest potwornie drętwy i nieautentyczny. No i razi ilość operacji plastycznych jakim poddali się ci aktorzy, bałem się że niektórzy z nich się po prostu rozsypią. Do tego główna bohaterka ma IQ ok 80, i połowę serialu tylko chodzi w kółko i naraża swoje dziecko na niebezpieczeństwa. Mogło być dobrze, wyszło jak wyszło, 3. sezonu pewnie raczej nie będzie.

ocenił(a) serial na 6
kite_clayton

Oceniłem serial na 8 gdyż fabuła była ciekawa lecz aktorstwo i to w jaki sposób został wyrażony scenariusz było słabe. Zgadzam się zero jakich kolwiek emocji bohaterów które dużo mogły dać temu serialu. Przez to może nie jest on polecany na Netflix ie.

ocenił(a) serial na 3
kite_clayton

Wlasnie przez ten calkowity brak emocji nie bylam w stanie przebrnac przez 1wszy odcinek. Siostra modli sie na podlodze z martwa matka na kolanach, a druga ma to gdzies i kloca sie na temat wary. A zwloki matki to tylko tak przy okazji sobie leza:/ wtf??!!
Tak zmarnowac potencjalnie dobry serial...

ocenił(a) serial na 1
kla00dia

Pierwszy odcinek potencjalnie zapowiadał dobra historię, niestety drugi wyjaśnił z czym będę miał do czynienia. Drewniane aktorstwo, kompletny brak logiki. Mega kiepski serial dla naprawdę nierozgarniętych gimnazjalistów. Skoro zdecydowano się na drugi sezon i ocena na filmwebie to 6,1 znaczy się że świat naprawdę zchodzi na psy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones