Biuro
powrót do forum 1 sezonu

Zacząłem odcinek pierwszy i nie dotrwałem do końca. Być może ten serial jest po prostu nie w moim typie, chociaż z drugiej strony na Filmwebie pokazuje mi się, że jest
w 91% w moim guście. Więc mam pytanie:
Czy ten serial potem się rozkręca, czy pozostaje do końca taki jak w pierwszym odcinku?

ocenił(a) serial na 10
Springfield12

Pierwsze odcinki r.óżnią się od reszty, warto dać szansę temu serialowi.

Springfield12

Też na początku się zastanawiałem bo był średni, ale jak dla mnie to tak w trakcie 2 sezonu się robi dobrze, a potem jest jeszcze lepiej. Pierwszy sezon jest średni bo starali się utrzymać klimat oryginalnego the office UK.

Niewiem1233

Ostatnio mam mało czasu na oglądanie, więc jeśli rozkręca się dopiero w drugim sezonie to chyba przez cały pierwszy nie przebrnę. Może kiedyś, jeśli będę miał więcej czasu.

Springfield12

No jeśli osoba rezygnuje z serialu po obejrzeniu (nawet nie) pierwszego odcinka to ja nie mam pytań.

Leander21

Jak mówiłem, bardzo lubię filmy i seriale, lecz niestety mam na nie mało czasu. Dlatego oglądam tylko filmy (i seriale), które mają dobre oceny, lub po prostu wydaję mi się, że są warte obejrzenia. Nierzadko nawet jeśli film (lub serial) mnie zainteresuje oglądam go parę dni. I tak byłem przekonany, że nawet jeśli biuro mi się spodoba pewnie nie obejrzę całego serialu (ma ponad sto odcinków!). Przeważnie nawet jeśli film mi się nie spodoba to (prawię zawsze) kończę go oglądać. Ale wydaję mi się, że ten humor jest jednak nie w moim typie, a serial jest bardzo długi Po prostu szkoda mi czasu.

Leander21

A ile trzeba obejrzeć odcinków, aby dojść do wniosku, że marnuje się czas?

Springfield12

Podobno w 10. sezonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones