Biuro
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5 juz rozpoczety! ;] W dniu wczorajszym, czyli 25. wrzesnia wyemitowano pierwszy odcinek 5 sezonu Office'a!
Odcinek jest dluzszy (that's what she said) o 20 min!
pzdr ;]

ocenił(a) serial na 10
thorin_Wlkp

właśnie obejrzałam ten odcinek. przyznam, iż jestem wielką fanką tego serialu, jednak ten odcinek nie szczególnie przypadł mi do gustu... był jakiś inny od tych wszystkich poprzednich. naśmiałam się przy nim najmniej z dotychczasowych odcinków. mimo tego czekam na kolejne. mam nadzieję, że będą lepsze!

ocenił(a) serial na 10
thorin_Wlkp

mnie zaspokoił przynajmniej w jednej kwestii. poza tym miał swoje momenty. być może był zbyt mało śmieszny ze względu na długość? taka moja teoria - zabawnych scen starczyłoby na 20-minutowy odcinek. ale ja nie narzekam, jak już pisałam x)
aha. nie podoba mi się już od początku sezonu zarysowanie pewnych wątków. przeraża mnie angela.

noorey

Dla mnie świetny, może nie mega zabawny jak niektóre odcinki, ale podobał mi się bardzo.

Angela to potwór. W ogóle na samą myśl o jej igraszkach z Dwightem zbiera mi się na wymioty :P

ocenił(a) serial na 7
Mierzwiak

Trzeci odcinek sezonu GE-NIA-LNY. Popłakałem się ze śmiechu ;)

ocenił(a) serial na 10
enbem

Trzeci super, ale czwarty podobał mi się chyba bardziej :) W ogóle uważam "The Office" za jeden z najlepszych seriali ever :D

ocenił(a) serial na 9
thorin_Wlkp

W tym sezonie jest także polski akcent

ocenił(a) serial na 10
dobrypiatek

Chodzi ci o porównanie sytuacji w biurze to sytuacji w Polsce?

ocenił(a) serial na 9
M_COL

Ktoś z bohaterów wspomina o Polsce, nie pamiętam już w którym odcinku.

ocenił(a) serial na 10
dobrypiatek

Dwight w "wywiadzie" (oczywiście chodzi mi o te scenki gadane wprost do kamery) mówił o Polsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones