PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710666}

CSI: Cyber

6,4 2 081
ocen
6,4 10 1 2081
CSI: Cyber
powrót do forum serialu CSI: Cyber

Cyber będzie emitowany na AXN od 20 sierpnia o 21.

ocenił(a) serial na 6
adamo001

Serial był średni, ale odpuścili go ot tak po pięciu odcinkach? Zgaduję, że to kwestia "Gwiezdnych wojen", ale gdyby byli zadowoleni z oglądalności "Cyber", to wybraliby dla SW inny wieczór. Ciekawe czy w przyszłym roku w ogóle z nim powrócą.

Khaosth

Ym nie rozumiem? Ja oglądałem na watch series po angielsku, a info wrzuciłem bo widziałem w programie, ale to nie pokazali wszystkich odcinków?

ocenił(a) serial na 6
adamo001

No właśnie nie. Pokazali pięć, czy sześć, a potem zaczęli emitować sagę "Gwiezdnych wojen" jakby nie mieli lepszego dnia do wyboru.

A przy okazji - dzięki za info! :)

Khaosth

Na programie pokazuje, że 01x08 ma mieć premierę 05.11.15 o 21. Więc nie wiem czy pokazali połowę sezonu, bo tylko 13 odcinków miał pierwszy sezon czy coś.

ocenił(a) serial na 6
adamo001

Chyba masz rację. Nawet nie zwróciłem uwagi, że ten sezon jest tak krótki (jak na standardy amerykańskie).

Khaosth

Tzn był mid-season i spodziewam się, że drugi zostanie skrócony z 22 do 13, bo ostatni odcinek (co prawda opóźniony o 59 minut i rozpoczął się o 22:59) miał 0.7 w 18-49 i 5.21 ogólnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones