PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165277}

Chirurdzy

Grey's Anatomy
7,9 121 012
ocen
7,9 10 1 121012
Chirurdzy
powrót do forum serialu Chirurdzy

Wiadomo było, że Cristina jak jest taka pewna tej nagrody, to jej nie dostanie;/

izunia997

A ja myślałam, że jednak Cristina dostanie nagrodę. Szkoda ...

ocenił(a) serial na 9
Lady_Boleyn

Chyba pierwszy raz w tym sezonie Shonda mnie czymś naprawdę zaskoczyła... ;) Ale Cristiny szkoda.

izunia997

Czy ja dobrze zrozumiałam kolejne promo? Cristina odchodzi już w kolejnym odcinku?

alien_2

chyba tak, bo jest zatytułowany pożegnanie cristiny;/ nie dostała nagrody to sie załamała pewno;/

izunia997

To w zasadzie sympatyczne, że da się obejrzeć odcinek tego serialu scroując przez mniej niż 3 minuty. Drobna ciekawość zaspokojona &czas w kieszeni.

ocenił(a) serial na 6
izunia997

A tam Christina. Męczyła w tym sezonie więc jakoś mi tak nie szkoda. Nie utrzymali wysokiego poziomu, który reprezentowała przez kilka pierwszych sezonów więc jest mi obecnie obojętna. Z czego jednak cieszę się najbardziej to z powrotu Amelii. Mam tylko nadzieję, że zagości na dłużej w Chirurgach bo to ciekawa postać z toną potencjału, który niestety nie został wykorzystany w Prywatnej Praktyce.

ocenił(a) serial na 9
tomb2525

Wiadomo coś kiedy dokładniej Amielia wróci?

ocenił(a) serial na 6
quesstia

W następnym odcinku :)

ocenił(a) serial na 8
izunia997

Myślę, że jednym z czynników przez które Cristina nie dostała nagrody jest to, że jest współwłaścicielem szpitala w którym udziały ma też sama fundacja Harper Avery. Jej odejście w związku z tym będzie dla mnie logiczne. Dla niej jest to najlepsze wyjście, ponieważ ona tworzy historie medycyny, a nie dostanie nagrody tylko dlatego, że fundacja nie chce być posadzona o kumoterstwo i układy.

ocenił(a) serial na 10
Pola_090

a coś w tym może być :)

ocenił(a) serial na 8
Pola_090

dokładnie tak. Idealnie się wstrzeliłaś!

ocenił(a) serial na 10
izunia997

Wydaje mi się, że w związku z tym właśnie poczuje się upokorzona i wyjedzie. Czekam na tego Burke'a... zawiodło mnie to, że Cristina nie dostała nagrody

ocenił(a) serial na 6
korba90

Wydaje mi się, że Burke zabierze Cristinę z powodu jakiegoś ważnego projektu do innego szpitala, po to by móc dostać jednak nagrodę ;)

ocenił(a) serial na 8
korba90

mnie ciekawi reakcja Owena na Burkea

ocenił(a) serial na 10
ANULKA870

Coś czuję, że jak Cristina odejdzie z Burkiem (raczej z powodu pracy), bo chyba z nim odejdzie?! To Owen będzie załamany... Mam tylko nadzieję, że znajdą mu jakąś fajną, charakterną babkę, nie taką ciapcię jak teraz była z nim przez chwilę.

izunia997

Mnie się wydaje, że ona odejdzie, bo nie dość, że nie dostała nagrody to pewnie Burke przeważy jej decyzję o odejściu :O
Zastanawia mnie, że czy to będzie ostatni sezon chirurgów, bo skoro Cristina ma odejść, a i aktorzy grający Grey i Shepherda też odchodzą z chirurgów to po co ciągnąć serial dalej ;O

ocenił(a) serial na 6
hetmaan

Ani Pompeo ani Dempsey nie odchodzą. W styczniu tego roku informowano iż aktorzy ci podpisali kontrakt obligujący ich do następnych dwóch sezonów. Co za tym idzie S10 nie jest ostatnim.

ocenił(a) serial na 10
tomb2525

Nie ukrywam, że UWIELBIAM chirurgów i wizja 2 sezonów mnie bardzo cieszy. Tylko jestem ciekawa co jeszcze Shonda wymyśli w tych sezonach... Boję się, że będzie nudno :(

ocenił(a) serial na 6
korba90

Początkiem sezonu 10 byłem dość sceptyczny na wieść o kolejnych dwóch, ale końcówka pokazuje że Shonda wraca na stare dobre tory. Może klimatem nie osiągnęła samych swoich początków, ale jednak jest wyjątkowo dobrze. Wszystko nabrało kolorytu, jest żywsze i bardziej dramatyczne. Oczywiście część wątków mogła sobie darować np. konflikt April-Jackson czy Meredith-Christina, niemniej w generalnej opinii budzi zainteresowanie. Najbardziej cieszy mnie to, że do Chirurgów w końcu powróciła jakaś radość i odetchnienie. Bohaterowie czerpią zadowolenie z operowania, a ich relacje utrzymane są w przyjacielskim oraz lekko ironicznym tonie. Oglądanie w końcu szczęśliwych Mer i Dereka jest przyjemne iż aż chce się czerpać z tego więcej. Co mnie jednak cieszy najbardziej to powrót Amelii. Byłem przekonany, że to jednorazowy wyskok utrzymany w stylu powrotów Addison, ale patrząc na rozmiar wątku można sądzić, iż odegra zdecydowanie większą rolę w sezonie 11. Gdyby jeszcze nasza pani neonatolog powróciła razem z rodzinką :D

ocenił(a) serial na 10
tomb2525

Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś :-) Mam takie same odczucia no i... SPOILER ta ciąża April też mi odpowiada :-) KONIEC SPOILERU.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones