Chirurdzy (2005)
Chirurdzy: Sezon 6 Chirurdzy Sezon 6, Odcinek 21
Odcinek Chirurdzy (2005)

Szkoła wrażliwości

How Insensitive 44m
8,9 1 098
ocen
8,9 10 1 1098
Chirurdzy
powrót do forum s6e21

odcinek 6x21

ocenił(a) serial na 10

to koniec zwiazku Callie & Arizona jakos nie moge ... eh byly fajna para myslicie ze do siebie wroca ?

ocenił(a) serial na 7
aniesiaas45

Szkoda , że nie są już razem oby kiedyś wróciły do siebie .

ocenił(a) serial na 9
Blondi_89

a gdzie można obejrzeć ten odcinek?może być bez napisów

ocenił(a) serial na 10
kinomonia

nie wiem czy jest gdzieś odcinek ale jest moment jak C&A zrywają (pomimo iż obie chyba tego nie chcą)
http://www.fanpop.com/spots/callie-and-arizona/videos/12009858/title/calzona-bre ak-up#comments

wieeelka szkoda.. ;(

ocenił(a) serial na 10
kinomonia

wszystkie odcinki sa na http://www.ekino.tv/serial,chirurdzy.html

aniesiaas45

sory, że pytam tutaj ale mam pytanie i do bardzo ważne kto śpiewa w 10 odcinku seri 6 ta kolędę Silent Night? Prosze powiedzcie!

ocenił(a) serial na 8
ana_110

Sara Ramirez spiewa.- Callie
a co do zerwania, to eee dziwne zerwanie. Wkurza mnie Callie w tym wszystkim, przecież to chore aby dwie kobiety wychowywały dziecko.Ariozna trzeźwo myśli, zresztą dziecko to kłopot. No i jeszcze byłoby pośmiewiskiem... Czujecie przeprowadzają się do Polski , dziecko idzie do szkoły - I pytanie a gdzie twój tatuś? ... I dziecko ma już w szkole pozamiatane. Ale odleciałam z tematem ;D

ocenił(a) serial na 10
Anula_3

a może jednak się nie rozstaną :D

ocenił(a) serial na 10
maigo89

rozstać to się już rozstały ale mogą przecież do siebie wrócić ;)

ocenił(a) serial na 10
Shr3Q

no tak o to mi w sumie chodziło ;) chociaż takie rozstanie jak ich to prawie jak nie rozstanie ;)

ocenił(a) serial na 8
maigo89

ja uważam że callie robiła się już monotemtyczna z tym dzieckiem.... i nie chodzi mi o to że lesbijki nie powinny miec dzieci(wręcz przeciwnie)ale kurcze... mogłaby se dać na wstrzymanie widząc że wprowadza osobę którą kocha w dośc niemiłą sutuację...

ocenił(a) serial na 10
yvonne14

Dokładnie ;) mysle ze jednak Arizona nie chce mieć dziecka z głebszych powodów. Ale ta ostatnia scena była piękna... :( jak one nie będą razem to się wkurze;/

ocenił(a) serial na 10
agao2102

zna ktoś może tytuł piosenki w odcinku 6x21 na końcu między innymi w scenie z Torres i Arizona?

ocenił(a) serial na 10
roni17_17

Andrew Belle , "Make It Without You"

maigo89

A wie ktos czy odcinek z 13 maja będzie ostatnim w tym sezonie?

ocenił(a) serial na 9
Zoska7

Nie, ostatni będzie 20.05 i będzie to tzw. "podwójny" odcinek (dwugodzinny) :)

aniesiaas45

Ja w ogóle nie czuję tego wątki, że Całkiem nagle sie.stala lesbijka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones