Chirurdzy
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5

ocenił(a) serial na 10

Szlag trafił szczęśliwe zakończenie z 4 sezonu. Rose jest w ciąży. A Derek jednak uległ wypadkowi. Poza tym jednemu ze starzystów tez się coś przytrafiło. Po prostu pieknie.

ocenił(a) serial na 10
babyonemorefan

co ogladalas zwiastun ale misie wydaje ze calii jest w ciazy i dlaczego teraz mial wypadek derek bo jestem pewna ze to on no i czekaj sobie do 25 wrzesnia

babyonemorefan

I prawdopodobnie dla wiekszości ta ciąża Rose jest większym ciosem niż wypadek Dereka, bo wiadomo że on przeżyje.
Pewnie kolejne promo jeszcze bardziej zagmatwa sprawę. A tu jeszcze ponad 3 tygodnie czekania.

użytkownik usunięty
mini_one

a mi sie wydaje ze to nie derek mial wypadek. w urywku widac ze stoi obok webbera. wiec juz sama nie wiem

Mam nadzieje że to zły sen Meredith... Bo ciąży Rose, wypadku Derka i prawdopodobnie jednego z rezydentów nie zniose ;(((

ocenił(a) serial na 8
dzastonoga

jest w Polsce kanał ABC?

użytkownik usunięty
Nymph

nie ma niestety ;P odcinki sa najszybciej emitowane na foxlife ale podobno na jakiejs stronie w necie mozna ogladac odcinki online. nie znam niestety strony ;P

ocenił(a) serial na 8

wpisz w wyszukiwarce on line i to co chcesz oogladac i ci wyskoczy mnowsto stron do wyboru gdzie mozna obejrzec

ocenił(a) serial na 8
dorota_61

ale oglądanie w necie nie polecam bo jest bardzo słaba jakość

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
SYDNEY

ciekawe dlaczego mój wpis został skasowany ?!
pisałam tylko o tym co widać w zwiastunie! a zwiastuny nie są przecież niczym zakazanym .... :(

ocenił(a) serial na 5
SYDNEY

Krzyczałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones