PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120040}

Cienka Niebieska Linia

The Thin Blue Line
7,0 4 688
ocen
7,0 10 1 4688
7,7 3
oceny krytyków
Cienka Niebieska Linia
powrót do forum serialu Cienka Niebieska Linia

Dziesiątą gwiazdkę odejmuję za kręcenie serialu przy udziale publiczności.

Shiloh

Najlepsza rola Atkinsona to raczej nie jest. Czarna Żmija to przebija (wg. mnie).

ocenił(a) serial na 9
Kaguro

Może i tak, jednakowoż tam wcielał się w wiele postaci (choć nie o to mi akurat chodzi) i były to postaci, których nie da się lubić, rolą Fowlera Atkinson bardziej mnie przekonał.

Shiloh

W każdym sezonie Czarnej Żmii był lepszy niż w Cienkiej czerwonej linii, zresztą rolą Jasia Fasoli także niszczy Fowlera, podobnie zresztą jak Seriale: Czarna Żmija jest wybitna (cięzko wybrać który sezon najlepszy), potem Jaś Fasola, Cienka niebieska linia wypada najsłabiej, choć także trzyma poziom ale to już nie jest to.

Co w tym złego, że przy udziale publiczności, lepsze oryginale śmiechy, niż dogrywane.

ocenił(a) serial na 9
tomasz_user

Rola Jasia Fasoli (jak zresztą cały serial) po latach wypada już słabo, wręcz żałośnie, "Czarna Żmija" jest zbyt poplątana, a rola w "Cienkiej niebieskiej linii" (jak i cały serial) to przednia zabawa bez żenady. Tak ja to odczuwam.

Shiloh

Czarna żmija właśnie przez to poplątanie stoi poziom wyżej niż reszta. Trzeba się skupić podczas oglądania, Jasia Fasole czy Cienka niebieska linia ogląda się o tak po prostu.

ocenił(a) serial na 8
tomasz_user

Zalezy. Czarna Zmije ogladalem i nie przypadla mi zbytnio do gustu. Zas postac Fowlera jak i caly serial jest znakomita - sluzbista nawet w zyciu prywatnym, perfekcyjny policjant Jej Krolewskiej Mosci, no i do tego niezapomniane potyczki z detektywem Grimmem cos pieknego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones