PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871153}
5,9 9 753
oceny
5,9 10 1 9753
Człowiek kontra pszczoła
powrót do forum serialu Człowiek kontra pszczoła

Koncepcja podobna do "Polowania na mysz" może być zabawnie, ale to raczej materiał na film niż serial.

zonk_2

chyba po prostu jest tutaj jakiś błąd. Takie polowanie na mysz w nowej odsłonie ;)

zonk_2

Moim zdaniem, pomysł na film,jako serial też nie bardzo jestem przekonany,co do Polowania na mysz gdy pierwszy raz zobaczyłem zwiastun pomyślałem jeden film,Polowanie do dziś mam duży sentyment do tej komedii.
Atkinson w komedii,czyli jego żywioł, dawno nie było go na ekranie chętnie zobaczę go zapewne w typowej dla niego roli faceta/fajtłapy.

zonk_2

Dla mnie to pocięty film - odcinki mają po 8-9 minut(1 odcinek jest ciut dłuższy) i kolejny zaczyna się w momencie, gdzie poprzedni kończy się...

ocenił(a) serial na 4
pawelk1504

Ano właśnie, zupełnie nie miałem wrażenia, że oglądam serial. Bardziej to przypominało projekty, które jakiś czas temu wypuszczała platforma Quibi

ocenił(a) serial na 8
zonk_2

Wyjaśnienie jest dość proste. Gdyby zrobić z tego film pełnometrażowy, byłby niezbyt udany, bo fabuły tu praktycznie brak. Widz znudziłby się po dwudziestu minutach pogoni za owadem. Odbiór jest zupełnie inny, jeśli zrobić z tego mini serial i podzielić na rozdziały (które to stały się modne od czasów produkcji Tarantino). Tak naprawdę ogląda się to jednym ciągiem, ale nie ma się wrażenia, że film się dłuży, bo to już nie film, tylko serial! Czysto psychologiczne zagranie twórców.

ocenił(a) serial na 5
karlolek91

NIe, wcale oglądając tasiemce nie ma sie wrażenia, że czas się dłuży XD .
Historia o ubiciu muchy w kib.. przepraszam pszczoły czy trzmiela w mieszkaniu to opowieść na krótkometrażówkę.
Zrobienie z tego melodramatu i tasiemca pokroju z trzeciego sezonu akademi Umbrella to zwyczajny zapychacz treści na platformie sponsora. Już lepiej byłoby stworzyć kolejny odcinek "Jaś Fasola i pszczola" takie 30 minut śmiechu, walki nieudacznika i fajtłapy z latającym potworem.

ocenił(a) serial na 6
zonk_2

Raczej motywy z filmu Jas fasola w Ameryce. Rozwala obrazy, eksponaty i stara sie ponaprawiac w nagkupszy sposób j

ocenił(a) serial na 6
zonk_2

Raczej motywy z filmu Jasia fasoli w ameryce. Rozwala wszystko niezdarnie próbuje naprawiać byle wyglądało podobnie. Przyponiial mi sie motym z obrazem tej starej kobity siedzącej na krześle, co jej domalowal własna wersje twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones