PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534653}

Czarodzieje z Nie ma to jak statek i Hannah Montana

Wizards on Deck with Hannah Montana
6,5 5 309
ocen
6,5 10 1 5309
Czarodzieje z Nie ma to jak statek i Hannah Montana
powrót do forum serialu Czarodzieje z Nie ma to jak statek i Hannah Montana

Irytuje mnie cytat z tej recenzji, a także z innych stron, na których piszą o tej produkcji. To nie jest druga z kolei produkcja Disney Channel, która łączy trzy seriale! Pierwszą była Thats so Suite Life of Hannah Montana czy jakoś tak, a teraz wszyscy myślą, że to jest druga część. Nie prawda, to jest część TRZECIA! Na filmwebie nie ma tego filmu wpisanego, ale dwójka jest i łączy seriale Hannah Montana Nie ma to jak Statek i Cory w Białym Domu!

ocenił(a) serial na 5
Thumbelina

Jako twórca recenzji, chciałbym ci wytłumaczyć dwie rzeczy:
1. Ja nigdzie nie pisałem o jakiejś drugiej części, tylko o drugim crossoverze Disney Channel.
2. "Wish Gone Amiss Weekend" nie jest crossoverem, tylko jedną całością zawierającą po jednym z odcinku z każdym z tych seriali ("Nie ma to jak hotel", "Hannah Montana", "Cory w Białym Domu"), które dotyczą marzeń. To był tylko specjalny blok na Disney Channel USA, wydany na DVD. Crossover oznacza sytuację, gdy bohaterowie się spotkają w jednym miejscu (tak jak Raven i Hannah były w hotelu, albo czarodzieje i Hannah na statku).

Blue_Man

Naprawdę? No co ty - tyle że Wish Gone Amiss Weekend jest crossoverem bo tam spotykają się wszyscy w jednym miejscu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones