PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 013
ocen
6,9 10 1 51013
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

Alyssa znana jest z tego, że ma wielu facetów. Chciała też uwieść Juliana McMahona (Cole'a). Weszła więc do jego garderoby, ale nic z tego! Wyprzedziła ją Shannen Doherty! Romans jej i Juliana kwitł na planie, aż Alyssa nie zrobiła awantury i nie powiadomiła prasy i Aarona Spellinga. Shannen wyrzucono...

ocenił(a) serial na 10
P_Halliwell

Wow jaka historia xD tak napisali w ŚS ?
czyli wyszło na to że Alyssa nakryła Shannen i Julka w garderobie i z zazdrości doniosła Spellingowi....:p ostro...:P w życiu bym na to nie wpadła, było tylt różnych plotek a tu proszę...:P

Bellamy

Tak. Wszystko z najnowszego ŚS. Bardzo fajny numer, a plakat jeszcze lepszy ;p

P_Halliwell

P.S Jest tam dużo o miłościach aktorek.

ocenił(a) serial na 10
P_Halliwell

Miałam nie kupować ale chyba jednak kupię:):)
dzięki:]

Bellamy

ŚS sam gubi się w swoich kłamstwach..
W artykule z 2006r. napisał ,że to Shannen robiła awantury itp.
A teraz zwala wszystko na Alysse ? Dziwne..;]

ocenił(a) serial na 10
Blair

Też czytałem ten artykuł.Bylo napisane że Doherty w kwietniu 2001 wyleciała z hukiem z obsady

ocenił(a) serial na 10
P_Halliwell

nie wiem, czy to dokładnie o to poszło, wydaje mi się, że bardziej chodziło o pieniądze... ale śś i tak kupię;)

Lovely_Paige

Artykuł z 2006r. :

http://i31.tinypic.com/2ijqnie.jpg
http://i30.tinypic.com/6nz1ok.jpg
http://i27.tinypic.com/2wfixbq.jpg

Pisze tu ,że Shannen wywalono z powodu awantur..

A w dzisiejszym ,że przez Alysse;] ŚS jak widac ,nie jest wiarygodnym źródłem informacji.

Blair

Zobaczcie sobie na ciekawostki w Czarodziejkach

"Po drugim sezonie chcieli już wyrzucić Shannen Doherty, ale ona miała podpisany kontrakt do trzeciego sezonu."

P_Halliwell

W ŚS były same kłamstwa. Kiedyś pisali, że małżeństwo Alyssy trwało 11 miesięcy, teraz 10. Nie wierze w tą wersję z garderobą ;D Poza tym Alyssa jest przyjaciółką Juliana, nie kocha go ;)

Freaky_Phoebe

pewnie nie kocha żadnego , ale leci na pieniądze . nie wiesz jakie są baby ?

P_Halliwell

Clair głupiutkia istotko ;D
po co kobieta zarabiająca 100 tys. za 1 odcinek Charmed (w roku kręcili 22 odcinki) ma lecieć na kasę?

ocenił(a) serial na 10
Freaky_Phoebe

w Śs zawsze piszą przeczące sobie bzdury i ploty tak jak na pudelku plotku itd.

DevaKONTOZAWIESZONE

widocznie ty masz kilka groszy i dla ciebie to majątek , a dla nie jeszcze za mało :///

ocenił(a) serial na 7
Phoebe123

Ale przecież ALyssa Milano i Shannen Doherty mają na koncie więcej dolarów niż np. Julian McMahon, więc na pewno nie lecialy na kasę:PP Poprostu romanoswały, żeby je media zauważyły;) A z ta garderobą to niecałkiem było tak... Alyssa weszła do Juliana prawie nago (miała na sobie tylko płaszcz) i chciała zdobyć kolejnego faceta, niestety McMahon ją odrzucił, gdyż był związany z Shannen. Alyssa wtedy wybuchnęła z zazdrości, gdyż nie mogła pogodzić się z tym że Shann wygrała i... powiadomiła media i Aarona Spelinga, a ten wyrzucił Shannen z serialu. (Tak pisze 'ŚS', ale to czasopismo nie zawsze mowi prawdę, więc nie wiem co myśleć) Faktem jest to, że Speeling nigdy nie darzył sympatią Shannen, gdyż jak twierdził "wywierała ona zły wpływ na jego córkę - Tori Speeling [Dona z Beverly Hills 90210]...

Phonetique

Clair ty naprawde jestes nienormalna. Pomnóz sobie 100 tys dol przez 22 odcinki to chyba nie sa grosze.

Regan_McLeod

MóWIE , żE WY MACIE KILKA GROSZY ! weź ty ciotko naucz się czytać !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Phoebe123

to ty jestes jakas niedorozwinieta i nie spelna rozumu chyba a ty sama popatrz na twoj blog o jakiejs bzdurnej tematyce ja przynajmniej pisze o czarodziejkach

Regan_McLeod

wlasnie ty dziwacznie piszesz. w sporcie tak jest raz sie przegrywa raz wygrywa, a jak sie wstydzisz ze mieszkasz w Polsce to sie wyprowadz i juz i pojedz sobie gdzie indziej.Ciekawe czy bedziesz miala gdzie indziej lepiej. Z reszta jak mozna sie wstydzic za kogos innego jak ktos przegrywa.
Walnij sie w leb co mowisz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Phoebe123

A to ważne ile ma? Jeśli oceniając by wiek biorąc pod uwagę zachowanie ty miałabyś mało. Czy naprawdę bawi cię ciągłe wpychanie nosa w nieswoje sprawy?
To jest tak. ktoś założy temat o Charmed, a Ty już zaczynasz swoje durne prowokacje. Ja nie lubię ŚWK, ale nie siedzę dniami na forum i nie wypisuję durnot. Zasada jest prosta - nie podoba Ci się to nie wchodź i już ;/

P_Halliwell

EJ!!!! dajcie sobie na wstyrzymanie;/ to jest forum CHARMED a nie kłótni.... ;/

Leo_Wyatt

masz racjwe leo to forum o charmed a ona jak nie lubi to niech nie wchodzi i juz.A w sporcie tak juz jest ze sie wygrywa i przegrywa zalezy od formy

Regan_McLeod

Prawda jest zupełnie inna, Shannen i Allyssa kłóciły się na planie i w końcu podjęto decyzję że odejdzie albo Allyssa albo Shannen, odeszła NIESTETY Shannen, która w wywiadzie dokładnie powiedziała, że praca na planie nie była już taka sama jak na początku, że atmosfera(niedociągnięcia, zapewne te klotnie) i wszystko inne (między innymi to, że nie chciała utknąć w jednej roli, bo lubi grać różne rolę, a tutaj miała grać jedną i tą samą przez wiele sezonów) , tak przynajmniej powiedziała, ale myślę że tak naprawdę to nie chciała już bardziej rostrząsać tego co działo się naprawdę na planie, wiadomo bowiem było że to jako pierwszą wybrano właśnie Shannen Doherty, a ona która jest najlepszą przyjaciółką Holly(do dzisiaj są najlepszymi przyjaciółkami :)) zaprosiła Holly na przesłuchanie i również Holly otrzymała rolę (z początku miała grać najstarszą siostrę ale ostatecznie jako pierwszą wybrano Shannen). Allyssa była zazdrosna nie tylko o tą przyjaźń ale i o inne aspekty, Shannen również zaczęła mieć tego dosyć, dochodziło do spięć, w skutek czego Shannen niestety wybrała że odejdzie. Nigdzie jednak nie jest dokładnie napisane jak faktycznie było naprawdę, ale wierzę, w tą wersję. Moim zdaniem to było nie fair, to Allyssa powinna odejść... O wiele bardziej lubię Shannen i Holly. Przynajmniej nie udają. Zaś pojawienie się Rose czyli serialowej Paige...ah zostawię bez komentarza. Szkoda że tak się to potoczyło.. Pierwsze sezony były najlepsze. Mogli to jakoś uratować, najlepszym wyjściem byłoby gdyby wszystkie grały dalej, bo bez Shannen serial był już nie ten sam. Pocieszeniem było to że w serialu pojawił się Drew Fuller, którego bardzo bardzo lubię.

Monica_7

Też taką wersje czytałem dodatkowo chodziło też o garze Shannen, która zarabiała najwięcej z serialowych sióstr - Allyssie się to nie podobało i zaczęła się o to spierać z Shannen która w końcu miała tego dość i odeszła z serialu .

Co do serialowej Paige to była in ona obojętnienia brakowało mi u niej takiego mocnego charakteru która ukazywała Prue, chociaż też nie mogę mieć o to prestacji do aktorki bo jej postać pod względem charakteru jest zupełnie inna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones