PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470293}

Czas honoru

8,0 87 393
oceny
8,0 10 1 87393
Czas honoru
powrót do forum serialu Czas honoru

Maly Jas

ocenił(a) serial na 10

Bardzo mi sie podobala scena Leny z malym Jasiem :-) (po wyjsciu Wozniaka).
Ten maly chlopczyk to caly Janek - te oczka :-)
Sorki, ze do tego wracam, ale brakuje mi Janka w tej serii...

ocenił(a) serial na 10
jim76

mi też . a mały Janek jest taki słodki... i te jego słucham hahaha taki mały brzdąc :D

Arthur_Pendragon7

Janek zakończył występy w CzH, po dodłapał fuchę w Komisarzu Alexie :D

ocenił(a) serial na 10
Hans_Kloss

hahaha no... nawet i dobrze że Pawlicki się rozwija w innych produkcjach bo to jak dla mnie bardzo dobry aktor :D

Arthur_Pendragon7

Podobnie Ruda, g. 21 Czh, g.22 To nie koniec swiata ;D.
Smialem się, przy oglądaniu To nie .... ze gra ekipa z Czh: major Halbe, Ruda i Schneider tez z Pawiaka ( Dziurman)

ocenił(a) serial na 10
Hans_Kloss

:) na pewno już lepiej się im gra bo spotkali się na planie... na pewno było to do śmiechu zobaczyć te same twarze które nie chcą się pozabijać, nie latają z pistoletami i nie spotykają się w więzieniu :D

ocenił(a) serial na 10
Arthur_Pendragon7

choć Dziurman gdzieś latał z wiatrówką po lesie :D

Arthur_Pendragon7

Kiedys w niedziele, o 21 Czh, potem o 22 jakis inny serial, przełączałem pilotem kanały i grał również Globisz/Sajkowski, scena, że rozmawiał przez komórke. Złapałem się na tym, że jak to, Sajkowski ma komórke, przeciez wtedy nie było komorek :D:D:D:D

ocenił(a) serial na 10
Hans_Kloss

hahaha ale na pewno ta pierwsza myśl co jest grane :D

ocenił(a) serial na 10
Arthur_Pendragon7

A ja jeszcze nadrabiam Lekarzy (przez internet, bo nie mieszkam w Polsce), a tam Wanda (Alicja), Lena (Beata), teraz doszla Osmanska (Olga) i goscinnie byla Ruda (pacjentka Karolina), ale sie usmialam :-)

jim76

:-), wszędzie te same twarze. W filmach również Szyc, Karolak, Adamczyk, Kot itd

jim76

co ty on jest brzydki, obleśny dziecior bleeeeeewee

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones