PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=177101}

Dalida

7,7 425
ocen
7,7 10 1 425
Dalida
powrót do forum serialu Dalida

aktorka grająca Dalide niestety mnie nie przypadła do gustu jest za niska i zupełnie nie podobna :)

ocenił(a) serial na 7
Spock_9

Aktorka grajaca Dalide ma podobno 170cm wzrostu ;p taka niska nie jest ;)
Czy jest podobna.. nie wiem musiałabym zobaczyć jakiś koncert Dalidy, bo tak najłatwiej porównać. Film bardzo wzruszający 7/10 :)

ocenił(a) serial na 5
Spock_9

A mnie się podobała. Po filmie (narazie 1 części) obejrzałam zdjęcia i faktycznie, jest zupełnie nie podobna do Dalidy. Ale była ok. Jedyna scena, w której ona mi nie pasuje to ta z początku, gdy jest w swojej pierwszej pracy (jako modelka?) i śpiewa idąc po schodach i wskakując na stół; jakaś nienaturalna jest.

Spock_9

czy ten film można gdzieś ściągnąć? bardzo mi na tym zależy..

ocenił(a) serial na 9
blondk

na yt jest z polskim lektorem

ocenił(a) serial na 10
Spock_9

ja daję 10/10 film super, muzyka też super, szkoda tylko piosenkarki :/ ale taka jest czasami cena za sławę :( [*]

ocenił(a) serial na 10
Spock_9

Wg Mnie nie aktora grająca Dalidę była świetna! Idealnie pasowała do roli, a może dlatego wydała się Tobie niższa bo miała bardziej kobiece kształty od Dalidy (Dalida była szczuplejsza), ale czy te parę cm w te czy w te robi różnicę? Świetnie zagrała emocje, mimikę, ruch sceniczny Dalidy. Jak śpiewała Avec le temps to prawie się popłakałam…,a ponadto gdzieś czytałam, że Sabrina Ferilli nie zna francuskiego, czyli musieli podłożyć jej dubbing w ogóle tego nie zauważyłam…to genialne. Jak w „Karol- człowiek który został papieżem” Adamczykowi zrobili dubbing z jego własnym głosem to było słychać, że to dubbing. Dla mnie 10/10!!!

Seana

dokładnie jakos aktorka grajaca Piaf była wyzsza od niej o 20 cm chyba bo Piaf była niziutka

ocenił(a) serial na 10
Spock_9

Mnie też ta aktorka nie pasowała. Myślę, że jednym z powodów było to, że wcześniej oglądałam dużo teledysków i wywiadów z prawdziwą Dalidą. Dla mnie rażące różnice stanowiły: wygląd (Dalida miała inny kształt twarzy, bardziej okrągły), a co najważniejsze- miała ciepłe spojrzenie, takie kobiece, kochające. Tamta aktorka zrobiła z niej wyniosłą, lekko zimną kobietę.

ocenił(a) serial na 7
Spock_9

Ciekawe, odniosłam to samo wrażenie. Wciągnęłam się w film i mimowolnie urzekły mnie zwłaszcza momenty z piosenkami (Avec le temps, albo Laissez-moi danser - coś świetnego). A nie chciałam oglądać tyle godzin przez tą piękną, lukrowaną panią w roli Dalidy, która mi "nie podeszła". Zagrała ciepłą osobę, ale bez charakteru, bez pazura. W wieku 50 lat zrobili jej twarz słodkiej dziewoji. Eeh... Podobne to miała tylko włosy.

Spock_9

Czy ktokolwiek z ogladających napisze mi gdzie można dostać ten film?

ocenił(a) serial na 9
mkorba

yt :D

ocenił(a) serial na 10
Spock_9

ta aktorka jest wyższa od Dalidy ona ma 170 a Dalida miała 168

dalida_dalida

Na pewno tyle nie ma, wszyscy aktorzy sa od nie dużo wyżsi, a jak wiadomo aktorzy to raczej niska grupa zawodowa. A ona na pewno jest na obcasach.
Zreszta inne źródła w internecie podają, ze ma 158 cm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones