PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99100}

Detektyw w sutannie

Father Dowling Mysteries
6,8 5 524
oceny
6,8 10 1 5524
Detektyw w sutannie
powrót do forum serialu Detektyw w sutannie

Niedawno znow to puscili, ale jakos juz mnie nie ciągło do tego serialu. Niema to jak The A Team, MacGyver i Miami Vice. D. w sutannie byl tylko tlem i dodatkiem :D

ocenił(a) serial na 10
Zeke

to MacGyvery jest okropnym filmem, kto to ogląda, detektyw w sutannie to dopiero pożadna żecz

akinom267

Oj zdziwiłbyś się, są ludzie (i to masa) którzy wciąż oglądaja Maca i A-Team :D Najlepszy przykład popularności - na sieci nie znajdziesz zrippowanych odcinków Detektywa a Mac to już chyba jest...

Zeke

No pełno tego, nadal można ściągnąć tez Nieustraszonego - wszystkie 4 sezony, czy Airwolfa - 4 sezony czy Drużynę A - 5 sezonów, a i Street Hawka - ulicznego jastrzębia, którego już ściągnąłem a Airwolfa mam już prawie 3 sezony już, 4ty po tym będę ściągał... Tylko ,szkoda że nie ma na sieci tego detektywa, bo tak szukam ni szukam, a doszukać sie nie mogę, tak samo jak Gliniarz i Prokurator :/ A by się obejrzało, u mnie w rodzinie to lubią też.. :) Całą rodzinką w końcu kiedyś się to oglądało ;) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
TekWar

chomik all sezony sa

marcinek77

wiesz, ja to pisałem ze ponad 3 lata temu, wtedy nie znałem chomika, a poznałem ze 2 lata emu, masę plików wysyłałem na niego, sporo puktów zarobiłem i zarabiam, i za darmo konta płatne aktywuję z tych punktów.... najlepszy dysk internetowy bez limitów na chomikuj

użytkownik usunięty
TekWar

MacGyver byl dobry. Najbardziej podobal mi sie odcinek o bombach na statku, o elektrowni atomowej i o mrowkach.

ocenił(a) serial na 6
Zeke

Mnie sie ten serial podoba zwłaszcza jak Dwie role gra ten sam aktor w jednym odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones