PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 194 085
ocen
8,2 10 1 194085
7,3 16
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

8 sezon jest po prostu KOSZMARNY! To niesamowite jak nisko może upaść nie najgorszy w gruncie
rzeczy serial. Drętwe dialogi, fabuła jak odpady z poprzednich serii, poboczne wątki, które nic nas
nie obchodzą i nic nie wnoszą do głównej akcji (córka Masuki? serio?). Nawet aktorzy grają, jakby
już sami mieli dość tego wszystko. Sama Charlotte Rampling gra jak w telenoweli, a Sean Patrick
Flannery ze zmarszczonym czołem sprawia, że za każdym razem jak się odezwie tym swoim
głosem wybucham śmiechem. Zresztą całość balansuje na granicy śmieszności. Oglądam tylko i
wyłącznie, żeby zobaczyć co jeszcze wymyślą i jak to się skończy, ale każdy kolejny odcinek to
jak odrabianie zadania domowego. Ech, szkoda gadać...

ocenił(a) serial na 9
snoopy

Dziękujemy za opinie.

ocenił(a) serial na 9
MatiasPL96

I nie prosimy o więcej.

snoopy

Mów za siebie, jeśliś łaskaw.

ocenił(a) serial na 10
GodWhore

No przecież nie napisał, że mówi także za Ciebie, więc o co Ci chodzi? Kulturalnie wyraził swoją opinię, a nawet podał argumenty, które są logiczne, zresztą w przeciwieństwie do Ciebie.

jurata

"Poboczne wątki, które nic nas nie obchodzą" - na przyszłość polecam bardziej konkretnie określić, co to znaczy "nas".
Kultura nie ma tu nic do rzeczy, i niby na co mam przedstawiać argumenty O.o? Na to żeby mówił za siebie?

ocenił(a) serial na 8
snoopy

Absolutnie się zgadzam! Ten serial to dno i wodorosty.

ocenił(a) serial na 9
snoopy

Michael C.Hall podczas wywiadu przyznał, ze jest znudzony tą postacią.
Mi osobiście sezon podoba się i czekam na finał :)

xRollz

Hej, a mógłbyś mi jakoś podrzucić źródło do wspomnianego wywiadu? Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
Mikasa08

Niestety nie pamiętam już..ale bodajże to był chyba jakiś wywiad w TV, tyle pamiętam :P

snoopy

Całkowicie sie z Tobą zgadzam. Osobiście nie oglądałam nawet 7 sezonu, bo po tym, co bylo w szóstej serii, stwierdziłam, że życie jest za krótkie na takie gnioty jak końcowe seozny Dextera. Później tylko z różnych źródeł dowiedziałam się, co się dzialo i postanowiłam usiąść do ostatniego sezonu, z przekonaniem,że twórcy na pewno dadzą z siebie wszystko.
TAK BARDZO SIE MYLIĆ.
Ja naprawdę szanuje wszystkie opinie i jeśli komuś się ten sezon podoba, to świetnie (i szczerze - zazdroszczę), ale i ja, i Ty, i wszyscy mają prawo do wygloszenia krytycznej opinii. Ja osobiście się męczę, oglądając kolejne drętwe/nudne/melodramatyczne sceny. Doktor Vogel, ktora na początku mnie zachwyciła, teraz jest karykaturą samej siebie, po prostu beznadziejna postać. Jak sobie pomyślę,że TA SAMA PRODUKCJA spłodziła takie charaktery jak Brian czy LaGuerta.... nie do wiary.
Ktoś zaraz powie "to nie oglądaj" (najnudniejsza możliwa riposta), zatem odpowiadam: wciąż jestem ciekawa, jak zakończą się losy Morgana i porównanie tego serialu do konieczności odrobienia pracy domowej wydaje mi się strzałem w dziesiątkę.

Zwlaszcza jeśli tego samego dnia wychodzi odcinek Breaking Bad i różnica poziomów jest piorunująca.

ocenił(a) serial na 9
Mikasa08

Zgadzam się całkowicie z Twoją wypowiedzią.

ocenił(a) serial na 10
Mikasa08

Podpisuję się pod tym. Dokładnie. A w Breaking Bad mają jaja, jakie kiedyś mieli w Dexterze :)

ocenił(a) serial na 8
snoopy

Oczywiście masz rację i inne osoby nie moga przetrawić tego i dla nich ten serial jest perfekcyjny bo są ślepi i jak widza hannah to im gały wychodza na wierzch itp itd

ocenił(a) serial na 6
Jurigag

Tak. I jeszcze goły tyłek Dextera w odc. 8.

ocenił(a) serial na 10
Jurigag

A czy ty możesz przetrawić to, że każdy ma prawo do własnej opinii?

ocenił(a) serial na 8
Zuzhet88

nie, opinia bez argumentów to żadna opinia

ocenił(a) serial na 8
Jurigag

a to że dialogi są beznadziejne, fabuła jest beznadziejna, gra ktorska też stoi na niskim poziomie to nie jest opinia TO JEST FAKT z którym albo niektórzy się godzą i uważają sezon za porażkę, a niektórzy nie i uważają że sezon jest super hiper ekstra i jak próbuje się w takim wmawiac że jest beznadziejny to powołują się jak ty wyżej na własną opinię....

ocenił(a) serial na 10
Jurigag

A moim zdaniem nic nie jest czarne i białe. Według Ciebie albo ktoś może uznać sezon za porażkę albo uważać, że jest "super hiper ekstra"? Naprawdę uważasz, że między tymi określeniami nie ma nic pomiędzy?

ocenił(a) serial na 6
Zuzhet88

Dokładnie. Ja wyraziłem swoją, a ty swoją. I tyle. Przecież nie próbuję Cię przekonywać. W odróżnieniu od Ciebie.

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Co? Gdzie ja w tym wątku wyraziłam swoją opinię? :D I co lepsze, w którym miejscu cię do niej przekonuję? :D Chyba podpiąłeś się pod niewłaściwą osobę :>

ocenił(a) serial na 6
snoopy

No to jesteśmy kwita. Ty oskarżyłaś mnie niewłaściwie, a ja Ciebie. Tyle, że ja z powodu błędu, a ty świadomie.

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Człowieku, ale ja do Ciebie absolutnie nic nie mam... Podczepiłam się pod wypowiedź Jurigag, nie pod Twoją... W Twojej opinii nikogo nie obrażasz, więc ją szanuję. I powtarzam, moje pytanie nie było skierowane do Ciebie :)

ocenił(a) serial na 6
Zuzhet88

Ok, spoko. Przepraszam. Tak to jest jak się odpowiada z komórki, na której gó**o widać.

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Luz bluz :) Nieporozumienie i tyle.

ocenił(a) serial na 8
Zuzhet88

Niestety ale założyciel tematu ma rację,wypunktował wszystkie wady 8-go sezonu,dobrze,że to juz się kończy,ta żenada....

ocenił(a) serial na 10
aronn

Spoko, ale moje pytanie się nie tyczyło założyciela tematu :P:P:P

Jurigag

No byłoby ze mną coś nie tak (z resztą facetów oglądających Dextera pewnie też) gdybyśmy koło Hannah przechodzili obojętnie. Piękna kobieta, do tego jeszcze polskiego pochodzenia. Gały mi może nie wychodzą, ale doceniam nieprzeciętną urodę Ivonne Strahovsky i uważam ją za jedną z najpiękniejszych kobiet jakie wystąpiły w tym serialu. Jestem normalny, więc nic dziwnego, że ta aktorka przyciąga mój wzrok. Poza tym to jest serial, jednym się podoba, a drugim nie - kwestia gustu. Jak śmiesz oceniać w ogóle serial według swojej żałosnej opinii? Skoro ogląda go tysiące ludzi na całym świecie to coś musi w tym być, ponadto to jest serial i on ma po prostu ciekawić widza. Owszem, było kilka nudnych momentów, aczkolwiek Showtime odwaliło kawał dobrej roboty tworząc Dextera.

ocenił(a) serial na 6
vcb716

Doceniam serial jako całość, dlatego obniżyłem ocenę tylko do 6. Za 8 sezon należy się ocena 1.

ocenił(a) serial na 8
vcb716

czyli oceniasz serial po jednej trzecioplanowej osobie ? no to nieźle(pierwszoplanowa to Dexter i Debra, drugoplanowa to całe Miami Metro) a trzecioplanowe to właśnie np Hannah czy Vogel, więc pozdrawiam, polecam zacząć myśleć i oceniać serial pod kątem fabuły, dialogów, wątków i ogółem wszystkiego na co powinno się patrzeć, a nie tylko przemiany głównego bohatera i Hannah jak to robi 70% fanów na filmwebie.....

Jurigag

Wiesz,jeśli mówimy tylko o 8 sezonie to Miami Metro na pewno nie gra roli drugoplanowej. Brak LaGuerty niestety obniżył jakość wątku policyjnego,a także zmiejszył udział wydziału w fabule. Tak naprawdę widzimy tylko prywatne (niezbyt ciekawe) życie pracowników (Masuka czy Quinn).
Chyba że mówisz o serialu jako całości, to wtedy co innego.

Jurigag

Czy ja gdziekolwiek OCENIŁEM serial? Naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałeś, że wszyscy wywalają gały na Hannah, a ja Ci odpisałem poniekąd w formie ironii. Jasne, że zwraca się na Nią uwagę, bo przyciąga wzrok (chyba, że kobiety Cię nie kręcą, to już inna sprawa). Mogę powiedzieć, że jestem fanem Dextera. Zaznaczam, że fanem a nie psychofanem. Znam każdy poszczególny sezon, choć nigdy nie rozmyślałem nad tym serialem, gdyż traktuję go tylko jako rozrywkę i nic więcej. Człowieku, to jest ósmy i ostatni sezon, czego Ty byś chciał? Fabuła musi się na sam koniec zmieniać, żeby zakończenie miało jakiś logiczny sens. Ja również uważam, że pierwsze sezony były najlepsze, bo to się tyczy chyba każdego serialu, ale mimo wszystko nie można powiedzieć, że serial nie trzyma poziomu.

ocenił(a) serial na 1
Jurigag

Serial dla przygłupów, więc co tu komentować?

snoopy

no racje ma 8 sezon to gowno

snoopy

Od samego początku tego sezonu było wiadomo że będzie on beznadziejny bo to ostatni sezon i nawet gdyby ocena spadła do 0 to kogo to obchodzi i tak każdy tylko czeka na zakończenie serialu.

ocenił(a) serial na 6
snoopy

Zgadzam się. Właśnie obejrzałem 9 odcinek (spoiler mały w razie co)
i Dexter śledzi tego gościa co mózgu wycina i stoi praktycznie w szybcie restauracji, w której to zabójca owy siedzi, gościu wstaje i idzie a Dexter stoi dosłownie na widoku i potem z wielkim ździwieniem stwierdza, że został zauważony i mówi coś w stylu, że musi być dobry w te klocki.. no k*rwa

jerzunio

Ale sie z tego śmiałem xD TO było totalnie głupie

ocenił(a) serial na 9
dark12345

przecież on nie przebił opon Dexa PO wyjściu z knajpy, a PRZED. czyli namierzył Dextera wcześniej, niż Dexter jego

ocenił(a) serial na 6
czerwone_baletki

Jak mógł przebić mu opony przed jak Dex stał przy samochodzie gdy on wchodził do kawiarni? to raz a dwa jakie to ma znaczenie kiedy to zrobił? skoro Dexter jeszcze o tym nie wiedział to stanie kompletnie na widoku było totalnie idiotyczne.

ocenił(a) serial na 9
jerzunio

to akurat prawda...

ocenił(a) serial na 8
jerzunio

"Dexter śledzi tego gościa co mózgu wycina i stoi praktycznie w szybcie restauracji, w której to zabójca owy siedzi, gościu wstaje i idzie a Dexter stoi dosłownie na widoku i potem z wielkim ździwieniem stwierdza, że został zauważony i mówi coś w stylu, że musi być dobry w te klocki.. no k*rwa"-
:DD takich scen w tym sezonie jest pełno!Następny przykład Hanka jest poszukiwana a ona biega sobie po mieści,wypindrzona w swoich blond włosach(zamiast je przefarbować chociaż)a Dexter ryzykuje i robi za jej taksówkarza :D

ocenił(a) serial na 10
aronn

Ludzie, bo to ma tak wyglądać :P Widzowie jasno mają widzieć, że Dexter się stacza. Że jest coraz bardziej nieostrożny. Że się rozczula. Myślicie, że w pierwszych sezonach pozwoliłby sobie na takie zachowanie? NIE. A wiecie dlaczego? Bo był wtedy innym człowiekiem.

ocenił(a) serial na 8
Zuzhet88

Dobra ok ale on sie juz stacza tak od dobrych 4 sezonów a wtedy jeszcze nie był zakochany szaleńczo w Hance :P
Inaczej powiem,ten serial,który kiedyś tak bardzo uwielbiałem zrobił sie strasznie naiwny z mega duża ilościa uproszczeń,oczywiście ktoś powie zaraz to nie jest przecież serial dokumentalny tak oczywiście ale nie mozna tak na maksa przeginac bo wtedy to sie robi nawet nie film kryminalny tylko jakaś bajeczka!

ocenił(a) serial na 10
aronn

Dokładnie. A zwróciliście uwagę na aplikacje Dextera na iphonie? nie no to sa takie jaja ze mozna zejsc ze śmiechu.. Nie dość że aplikacja mu się włącza po 1s i po 2s Dexter już ma informacje ktore potrzebuje, to jeszcze te aplikacje są takie naiwne, że aż szkoda słów. W zeszłym sezonie miał aplikację z bazą danych odcisków palców... a ostatnio używał jakiejś nawigacyjnej, jakoś nie widziałam takich w AppStore.
Sami się ośmieszają. W Harrym Potterze czary miały jakieś uzasadnienie, tutaj już nie bardzo..

ocenił(a) serial na 9
snoopy

tak wielka prawda

snoopy

Ja w przypływie nudy włączyłam sobie serial od początku. Jestem na drugim sezonie i różnica jest jak niebo i ziemia z tym co teraz dają. Jedyne co się nie zmieniło i jest niezmiennie irytujące, to to 'rodzinne' pieprzenie Debry ;D

ocenił(a) serial na 8
snoopy

Sezon 8 jest po prostu okropny. Większość dialogów przesuwam, bo są na tak żenującym poziomie, że czuję się zniesmaczony. Ostatni, 9 odcinek to kwintesencja całego tego gów... Dexter jedzie sobie z Hanną jak gdyby nigdy nic, wiedząc, że jest poszukiwana. Ba, nawet Hanka nie ma na myśli założyć okularów, peruki itd. PO PROSTU WTF. To całe polowanie Dextera na Saxona, to po prostu ja pierd... stoi sobie jak ostatnia piz.. i potem gość jest ku.. w szoku, że go zauważył. Debra przyjmująca do mieszkania Hanne, tej której jeszcze tak nie dawno tak nienawidziła i rozmowa przy herbatce... No po prostu nie wierzę, co to za gów... Z inteligentnego Dextera zrobili ciapę, który nie widzi nic podejrzanego w zachowaniu Vogel, który tak po prostu wpuszcza policjantów do mieszkania i nie odbywa wcześniej pouczającej rozmowy z synem, żeby nie mówił o Hannie, nie rysował jej i etc. Do tego po prostu rzygam tęczą jak widzę tą miłość Dextera do Hanki. Nie mówiąc już, że to ciągle ględzenie rozhisteryzowanej Vogel o tym jakim psychopatą jest Dexter od kilku odcinków powoduje u mnie białą gorączkę. A ta akcja z obiadkiem z ukochanym synkiem, który wysyłał jej fragmenty mózgów w słoiku, po prostu bez komentarza.

9 odcinek oceniam na 0/10. Nie wierzę, że coś takiego mogło zostać wyemitowane.
Cały sezon aktualnie oceniam na 2/10. Scenarzystów powinno się wysłać na grenlandie...

ocenił(a) serial na 8
Jellenio

Zara się zlecą ludzie którzy będą się ciebie pytali czemu oglądasz dalej ten serial, i że dziękujemy za opinię i że każdy ma prawo do własnej opinii, ale większość tych rzeczy co wymieniłeś to nie opinie a FAKTY i ludzie nie potrafią się pogodzić że ten serial zleciał na bardzo niski poziom....

Jellenio

Dokladnie jak ten koleś napisał ten sezon to dno tylko ze ja daje ocene 0/10 sezonu :D

Jellenio

Zgadzam się. Też sporo przewijam, ciekawa jestem jak tylko jak to zakończą. Swoją drogą to dla mnie serial zaczął schodzić na psy wraz z kretyńskim pomysłem, że Debra zakochała się w Dexterze (WTF?) a całkowitym nieporozumieniem było to, że Debra dowiedziała się, że Dexter jest seryjnym mordercą. Czy to, że to było tajemnicą nie było podstawą serialu? Teraz wie Debra, a o postaci Vogel to już w ogóle nie wspomnę... W każdym razie Dexter fajnym serialem był, ciekawe jak to skończą

ocenił(a) serial na 8
snoopy

http://www.youtube.com/watch?v=MD-m9CGqaZ8&feature=c4-overview&list=UUeV3k8MgPKp 0JiquVKDFs2A

polecam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones